جدید ترین اخبار
امام خمینی

آری برادر؛ خائن به نظام شمائی نه یک خبرنگار!

افروز نیوز- به نقل از مشق نیوز، چندی پیش با یکی از آقایان مسئول که در حال بازگشت از نماز جمعه بود، درخصوص مباحث روز از جمله: هدایت ساخت و سازهای غیرمجاز توسط برخی از اعضای شورای شهر، تحمیل نیرو از سوی برخی مسئولین شهرستان، موضوع شایعه پخش شدن صدای برخی از اعضای شورای شهر به جهت هم پیمان شدن برای چپاول بیت المال (اعضای متخلف شورای شهر که در حال قسم خوردن برای چپاول بیت المال هستند) دادن پاداشهای بی حساب و کتاب و… گفتگو می کردم هر لحظه انتظار می کشیدم از شنیدن این خبرها منقلب شده و از بنده به جهت ارائه اینگونه اطلاعات طلب دلایل منطقی و مستندات نماید.رضا سرخیل

انتظار داشتم از این حرکت برخی اعضای شورای شهر و شهرداران به خشم آمده و در صدد انتقال این مسائل به مسئولین بالاتر برآید، اما در کمال ناباوری دستش را بر شانه ام قرارداد و گفت: آقای سرخیل در مورد آنچه ادعا می کنی در جایی چیزی ننویسید که این مصداق همان آب در هاون دشمن ریختن است و دشمنان قسم خورده این مرز و بوم سوء استفاده می کنند!!

در این لحظه یاد فرمایشات حضرت امام (ره) افتادم که فرمودند؛

“نیاز نیست در آن سوی مرزها باشید و به کشورهای بیگانه ”در راس آن آمریکا” سالانه درمجلس سنا  جهت تامین بودجه ای برای تخریب فرهنگ ایران اسلامی و ایجاد نفرت از انقلاب و نظام بین مردم ایران یاری رسانید؛ اگر شما بعنوان یک مسئول و خدمتگذار در کشور نتوانید به درستی خدمت نمائید، این حرکت شما نیز نارضایتی ملت را به همراه خواهد داشت؛ پس بدانید شما یک مدیر آمریکائی هستید.”

حال این سوال در ذهنم نقش بسته است؛

آیا براستی دشمن از روشنگری و مطالبه عدالت از مسئولین و مبارزه با مفسدان اقتصادی و غارتگران بیت المال (کسانیکه شکم خود را از مال حرام پر کرده اند) و…  سوء استفاده می کند؟ یا اینکه کوتاهی و سکوت در این موارد روز به روز مردم را به نظام بدبین و شکم غارتگران را…؟؟!!

دلگیرم و خشمگین از؛

عملکرد و کوته فکری امثال این مسئولین بی‌عرضه و سست عنصر، که در مقابل هر روشنگری، حرکت و فریاد عدالتخواهانه می‌گویند: آقا چیزی نگوید و چیزی ننویسید که دشمن سوء استفاده می‌کند؟!؟!

 به این مسئول نما متذکرشدم که: آقای مسئول ما به دنیا ثابت کرده ایم که دشمنان خارجی هیچ غلطی نمی توانند بکنند، آنچه خطر جدی برای اسلام، نظام و مملکت به حساب می آید حضور افراد نالایقی همچون حضرتعالی بر راس امور است، بیشترین ضربه به نظام از داخل است نه خارج، از جانب من و شما،  از دزدی‌ها و دنیا طلبی‌های برخی اعضای شورای شهر، شهرداران و مسسئولین محافظه کار، مسئولینی که به جای برخورد با متخلفین و غارتگران بیت المال می گویند “از اینها چیزی ننویس که دشمن سوء استفاده می کند!!!”، آنهائی که سکوت نموده و در مقابل این همه اختلاس و چپاول گری لام تا کام سخن نمی گویند.

به نظر شما مخاطب عزیز؛

ما با روشنگری هایمان، اطلاع رسانیها و مطلع کردن مسئولین از تخلفات رخ داده توسط برخی مسئولین متخلف، خائنیم و آب در هاون دشمن می ریزیم یا همین مسئولینی که گویا صدای خودش در حال قسم خوردن… پخش شده است؟

                      سایه مقام عظمای ولایت مستدام باد – رضا سرخیل

۷ نظر

 1. درود بر شرف و غیرتتان لطف افشاگری کنید تا مدعیان بی عمل پرده از چهره شان کنار رود. آنچه در شورای چهارم دیدم صرفا نوشتن مقاله و حرف مصاحبه و تبلیغات برای مشهور کردن خودشون و فقط رقابت در مصاحبه کردن بود.
  بطور مثال یکی همین بودجه ۹۵ رو گفت ۲۸۰ میلیارد تومان و اون یکی گفت ۲۷۰ میلیارد تومان! تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

 2. چراهمش ازولایت خرج می کنید.حرفتو بزنید

  • سلام تا به امروز ولایت خرج میکرده و حالا ما باید از خرج کرده های مثبت ولایت حمایت کنیم

   اگر از ولایت خرج نکنیم که امسال این هم پیمانان از اسم ولایت پله میسازند و برای خود خرج میکنند….

  • سلام . بابائی عزیز کسانی از ولایت خرج می کنند که عکس مقام عظمای ولایت را با فرمایشات شان نصب نموده ولی عکس آن عمل میکنند .
   اگر در یادداشتهایم از فرمایشات ایشان بکار میبرم ، به جهت آن است به مدیران نالایق بگویم از رهبرشان الگو بگیرند و فرمایشات ایشان را چراغ راه خود قرار دهند نه …

 3. درود بر قلم و شجاعت و صراحت جناب سرخیل.
  مرحبا به شما اهالی قلم که هر از گاهی به چپاولگران بیت المال تلنگر میزنید و مسئولین نظارتی را هوشیارتر از قبل میکنید تا با این مفسدان اداری برخورد کنند.

 4. البته زمانی شما حقیقتا از روی محبت و شجاعت مطلبتان در باورمان نقش میزند که نام مسوول را هم بنویسید !!!چون نه تهمت زده اید نه ادعای نموده اید که نیاز به استناد ی باشد .. البته آنچه گفتید جالب نیست زیرا شورای شهر شهریار عملکردی تاکنون داشته که مجبور هستند به خاموشی!؟؟!؟ شما هنر نکردید و یک ژورنالیست آماتور هم نیستید البته من تا الان از شما چنین کم کاری ندیده بودم و آنچه گفتم درباورم از دلسوزیم بود تا تنها مرجع عالی خبر شهر مثل گذشته باشد .؟!؟ باز یادآورمیشوم طبق وظیفه نام ان مسول را در این خبر نیاوردید که به نوعی کم کاری کردید

  • سلام دوست عزیز ، متاسفانه در غرب استان تهران پاسخ انتقاد شده است انتقام ، اگر میدانستم شخص مورد نظر و امثال ایشان درقبال مطالبم شکایت نموده و ضربه ای به خود یا نزدیکانم نمی زنند مطمئن باشید از پشت پرده شوراهائی می گفتم که هم قسم شده اند برای چپاول شهر و…

   بزگوار زمانی که برخی از بالاترین مقامات دولتی در غرب استان تهران معامله گر بوده و آینده شهر و شهرستان را در مقابل خواسته های شخصی به باد می دهند هرگز نباید انتظار اجرای عدالت را داشت .
   به امید روزی که دست همه مفسدان و خائنین به خون شهدا و حقوق ملت ایران برای آنها رو شود . انشاالله
   برادر کوچک شما رضا سرخیل

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود