جدید ترین اخبار
رونمایی کتاب

آیین رونمایی از کتاب های دو نوجوان در شهریار برگزار شد

افروز نیوز- آیین رونمایی کتاب های دو نوجوان در شهرستان شهریار برگزار شد.

در این آیین که عصر دیروز (چهارشنبه) از طرف انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار و با حضور دکتر ناجی فرماندار شهرستان شهریار و مشاورین، فرنیاپور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان شهریار، علی پناه ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر جدید اندیشه، علی مهدور ریاست شورای اسلامی شهر شهریار، ستایش راد معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شهریار، اعضای شورای اسلامی بخش شهریار، نظری مدیرمسئول انتشارات بزرگ نظری، سرکار خانم دکتر رضوان کریمی، غریبی معاونت شهرداری منطقه ۳ شهریار (کهنز)، حق پرست ریاست بسیج هنرمندان شهرستان شهریار، استاد نخجوانی ریاست انجمن ادبی مکتب شهریار، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ انجمن ادبیات داستانی و انجمن ادبی مکتب شهریار در فرهنگسرای استاد شهریار برگزار گردید.

رونمایی از کتاب “گنجشک چوبی” نوشته ستایش هاشمی نسب و کتاب “ماه و ماهان” نوشته حدیث تیرماهی از نوجوانان انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار، در حالی برگزار شد که سالن فرهنگسرای استاد شهریار مملو از علاقه مندان به ادبیات بود.

برنامه های متنوع و مختلفی در این مراسم اجرا شد که در بخشی از آن، سرکار خانم سادات مسئول این انجمن مراتب خیرمقدم گویی و تشکر از حضور میهمانان را بجا آورد و در ادامه استاد نظری مدیر مسئول انتشارات نظری طی سخنانی به اهمیت پرداختن به کتاب بویژه در رده های سنی نوجوانان و جوانان اشاره نمود.

دکتر ناجی فرماندار شهرستان شهریار در خصوص اثر و ماندگاری قلم مواردی ایراد نموده و از متولیان حوزه فرهنگ در شهرستان خواست تا فضا را برای اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در شهرستان شهریار مهیاتر کنند.

سرکار خانم رضوان کریمی نیز در بیانات خود نسبت به رفتار قشر نوجوان و  جوان و چگونگی سوق دادن این اقشار به مسیر هنر و امر کتابخوانی مواردی اشاره کرد.

آیین رونمایی از این دو کتاب توسط مسئولین اجرا شد که در ادامه لوح و هدایایی از طرف برخی میهمانان به این دو نویسنده نوجوان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار؛ در حاشیه برنامه که از سوی انجمن ادبیات داستانی شهرستان برگزار گردید، شورای اسلامی و شهرداری شهر جدید اندیشه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار، شورای اسلامی بخش مرکزی شهرستان شهریار، دکتر شهبازیان عضو شورای شهر شهریار، انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار، مدیریت منطقه ۳ شهرداری شهریار (کهنز)، انتشارات نظری، انجمن ادبیات داستانی بسیج هنرمندان استان تهران، سرکار حانم مروج مدیریت مدرسه خورشید زهرا با اهدای لوح و هدایا از تلاش های این دو نویسنده نوجوان تقدیر بعمل آوردند.

در ادامه گزارش روابط عمومی انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار اینگونه آمده است: حمد و سپاس پروردگار یکتا را که با تلاش مسئولین این انجمن و مدیران شهرستان شهریار در خصوص برگزاری باشکوه مراسم بزرگ و به یادماندنی رونمایی از آثار این دو نویسنده نوجوان، از همه عزیزان تشکر نموده و یادآور می شود که استقبال گسترده مسئولین و علاقه مندان از این مراسم، قطعا وظیفه مسئولین انجمن را در راستای ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت های خود در حوزه داستان نویسی مضاعف کرد.

۶ نظر

  1. سلام خیلی خوب بود.
    تبریک میگیم به نوجوانان عزیزان که با این کم سن و سالی نوشتن را و قلم بدست شدن را شروع نموده اند وب ه پدر و مادر و معلم مسوولان آموزش این عزیزان و دوست گرامی. جناب عابد ساوجی تبریک ویژه دارم. و به سرکار خانم سادات نیز تبریک عرض مینمام. آقای نظری فرمودند که با تحقیق میگویم هاشمی نسب کوچکترین نویسنده‌ای جهان است آیا این افتخار نیست؟

  2. هاشمی نسب مادر ستایش

    تشکر ویژه از آقای امینی بزرگواری که همیشه برای بچه های فرهنگسرا زحمت می کشند. از خداوند بزرگ میخواهم همیشه موفق و سلامت باشند

  3. ممنون از اشتراک گذاریتون موفق باشید

  4. سلام به جرات می تونم بگم تو زمینه ی فعالیتتون بهترین هستید سپاس فراوان

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود