جدید ترین اخبار
پول کثیف

اجازه ورود پول های کثیف به انتخابات شوراها را ندهیم…!

افروز نیوز- (پرویز امینی) بارها در نشریات و رسانه های مجازی مطالبی با عناوین مختلف به چاپ رساندیم که مضمون تمام آنها در نکوهش کسانی بود که در چپاول بیت المال و دست یازیدن به مال نامشروع، آنهم از پول مردم، هیچ ابایی نداشته اند.

پرویز امینی

از آنجا که چند صباحی بیشتر به پایان فعالیت شوراهای اسلامی دوره چهارم باقی نمانده است و اکنون از طرف مجریان، تدارکات برگزاری انتخابات پنجمین دوره این نهاد مردمی صورت می پذیرد، بر خود لازم می دانیم بر حسب وظیفه و رسالتی که بر عهده داریم، در راستای وظایف اصلی و ذاتی شوراها که همانا صرفا خدمت است و خدمت، شهروندان را با عملکرد منفی برخی شوراها که با هزاران ترفند به این مجموعه ها رسوخ کرده اند، آگاه نماییم. افرادی که پس از یکدوره مکیدن خون ولی نعمتان خود، ژست طلبکارانه نیز به خود گرفته اند که: “عجب اشتباهی کردیم که وارد این دردسر شدیم ما که داشتیم راحت زندگیمان را می کردیم و دستمان هم به دهانمان می رسید، اما از آنروزی که شورا شده، آسایش شب و روز از دستمان رفته است”

شایان ذکر است همانگونه که بر ما وظیفه است در راستای آگاهی شهروندان، تمام سعی خود را بکار بگیریم، متقابلا شایسته است شما شهروندان نیز با استفاده از تجربیات انتخابات ادوار گذشته و ثمرات آن، اینبار دقت نظر بیشتری در نوع انتخاب خود داشته باشید.

پس اگر در دوره چهارم صرفا از روی احساس و قومیت گرایی رای داده اید، دوستی ها و علایق شخصی خود را در قالب همان آداب و معاشرت معمول حفظ کرده و هرگز آنرا در انتخابات لحاظ نکنید. چرا که قرار است منتخبین شما برای چهار سال دیگر، سکان هدایت امور شهری را در دست بگیرند که شما و خانواده تان در آن شهر زندگی می کنید.

عزیزان و شهروندان گرامی؛ باز هم تکرار می کنیم که برخی از اعضای شوراهای شهر و روستای دوره چهارم در صداقت کامل و سلامت نفس فعالیت کرده اند و هدف ایشان خدمت به مردم بوده است و اطمینان داریم در کنار تمام تلاشهای شبانه روزی و بی وقفه، هرگز کیسه ای از بیت المال برای خود ندوختند. اما روی گله و شکایت ما از آن دسته افراد شورایی است که اتفاقا تمام تلاش خویش را فقط برای مال اندوزی و تامین آینده خود انجام داده اند و برای نیل به این هدف کثیف، از هیچ راهکار پلید و نامتعارف هم کوتاهی نکرده اند!

در روزهای پیش رو، در حال و هوای برخی از این افراد مطالبی به منتشر خواهیم کرد تا شما شهروندان با چشم و گوشی باز پای صندوق های رای رفته و نسبت به انقلاب، خون شهدا و جامعه خویش ادای دین کنید.

شایان ذکر است؛ اصحاب رسانه به عنوان نمایندگان افکار عمومی وظیفه ای خطیر بر عهده دارند و از آنجا که وابسته و وامدار هیچ دسته و گروهی نیستند، جهت آگاه سازی مردم در رویارویی با چپاولگران بیت المال از هیچ کوششی هم دریغ نخواهند کرد تا همه با هم بتوانیم با حضور حداکثری، مقتدرانه و البته آگاهانه در انتخابات این دوره از انتخابات شوراها، زمینه را برای کوتاه کردن دست معارضین از بیت المال فراهم آوریم و عرصه را برای سودجویان تنگ تر کنیم.

پس بیایید اینبار نگذاریم انتخابات شوراها با پول های کثیف مهندسی شود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود