جدید ترین اخبار
استاندار تهران

استاندار تهران: سالن همایش های وحیدیه در استان تهران نمونه ای کم نظیر است

افروز نیوز- پروژه های سالن همایش ۷۰۰ نفری خلیج فارس،بوستان فدک و سالن ورزشی امید با اعتباری بالغ بر شش میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در شهرستان شهریار به صورت رسمی به بهره بردرای رسید.

دیروز شهرستان شهریار در حالی میزبان استاندار تهران بود که سه پروژه سالن ورزشی امید، بوستان فدک و سالن همایش ۷۰۰ نفری خلیج فارس در این خطه از غرب استان تهران با حضور جمعی از مسئولان محلی، منطقه ای و استانی به صورت رسمی به بهره برداری رسید.

مجموع اعتبارات پروژه های عمرانی اشاره شده ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برآورد می شود که به اعتقاد مسئولان شهرستانی در ارتقای هر چه بیشتر کمی و کیفی خدمات شهری، ورزشی و فرهنگی در این منطقه تأثیرگذار خواهد بود.

برگزاری شورای مشورتی شهرستان شهریار (موسوم به شمش) از دیگر بخش های مراسم امروز بود که با سخنرانی و هم اندیشی مسئولان استانی و شهرستانی در سالن همایش های این منطقه همراه بود.

گفتنی است شورای مشورتی شهرستان شهریار در مجموع از ۲۰ کارگروه تشکیل شده که در  حوزه های متعدد اعم از بهداشت و سلامت، سمن ها، قرآن، هنر، صنعت، کشاورزی و باغداری، نخبگان، ایثارگران، توسعه روستایی و…،با هدف مشارکت مردم در رفع مشکلات و بهره گیری از ظرفیت نخبگان در حل و فصل دغدغه ها و نارسایی های شهرستانی با ارائه مشاوره و تبادل نظر در عرصه های گوناگون شکل گرفته است.

مهندس سلامت بخش، شهردار وحیدیه طی سخنانی ضمن اشاره به فعالیت های عمرانی صورت گرفته در وحیدیه، برنامه مد نظر این مجموعه را نیز برشمرد و از مسئولین استانی و شهرستانی خواست تا با حمایت از مجموعه شورای شهر و شهرداری وحیدیه، روند تکمیل طرح های در دست اقدام در این شهر را تسهیل نمایند.

در بخش دیگری از این مراسم، دکتر ناجی فرماندار شهرستان شهریار نیز به گوشه ای از فعالیت های عمرانی در دست اقدام شهرستان شهریار اشاره نمود.

شایان ذکر است مهندس محمودی نماینده مردم شریف شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی مطالب کوتاه را بیان نمود.

نهضت زیباسازی در اولویت شهرستان شهریار قرار گیرد

سید حسین هاشمی استاندار تهران با اشاره به ظرفیت های طبیعی و اقلیمی برجسته و ارزنده شهرستان شهریار در غرب استان تهران عنوان کرد:شهریار به وجود باغات و سرسبزی بسیار شهره است و می توان از این استعداد خدادادی و توانمندی برای زیبا سازی هرچه بیشتر این خطه استفاده کرد.

وی افزود: شهرستان شهریار می تواند در حوره زیباسازی از پایتخت نیز پیشی بگیرد و این امر قابل حصول است، مشروط بر اینکه وحدت و همدلی موجود میان مسئولان این شهرستان توأمان با تلاش و همت مضاعف همچنان استمرار یابد.

گفتنی است در پایان این مراسم استاندار تهران با تقدیر و قدردانی از تلاش مسئولان شهریار و مدیران شهری منطقه وحیدیه، سالن همایش های وحیدیه را در استان تهران نمونه ای کم نظیر عنوان کرد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود