جدید ترین اخبار
خبر فوری

اعلام نظر هیئت نظارت شهرستان شهریار در خصوص انتخابات شوراها

افروز نیوز- هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان شهریار، نظر خود را درباره نتیجه انتخابات شوراهای اسلامی این شهرستان اعلام کرد.

هیئت نظارت شهریار

بر اساس این خبر که توسط یکی از اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان شهریار در گفتگو با پایگاه خبری- تحلیلی افروز نیوز منتشر گردید، ساعاتی قبل پیشنهاد هیئت مذکور در خصوص پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان شهریار به نظارت استان تهران اعلام شد.

بر اساس این گزارش؛ صحت انتخابات در شهرهای وحیدیه، اندیشه و شاهدشهر تایید شد و تصمیم در خصوص نتیجه انتخابات شهرهای شهریار، صباشهر، باغستان و فردوسیه در نظارت استان مشخص خواهد شد.

شایان ذکر است؛ پیشنهاد هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان شهریار، ابطال انتخابات هیچ یک از شهرهای این شهرستان نیست و فقط چند صندوق از شهرهای شهریار، صباشهر، باغستان و فردوسیه ابطال خواهند شد که احتمالا در برخی از این شهرها جابجایی در منتخبین را به همراه خواهد داشت و بر این اساس ممکن است افرادی از منتخبین عزل و برخی اعضای علی البدل جایگزین آنها شده و به شورا راه یابند.

این مقام آگاه خبر داد که نظارت استان نیز ظرف ۵ روز آینده نسبت به اعلام نظر در خصوص انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان شهریار اقدام خواهد نمود.

ذکر این نکته ضرورت دارد که چند روز پیش هیئت اجرایی شهرستان شهریار ابطال کل انتخابات شهر فردوسیه را پیشنهاد داده بود و با توجه به مخالفت هیئت نظارت شهرستان شهریار، باید همگان تا اعلام نظر هیئت استان که ۵ روز دیگر منتشر خواهد شد، منتظر بمانند.

نکته: عکس مندرح در صفحه، از آرشیو می باشد و مربوط به جلسه امروز نیست

۳ نظر

  1. من به نظام دیگه رای نمی‌دهم مخصوصا شورا چون با پول بیشتر سرنوشت شهروندان را مافیا عوض میکنم ومردم ازچشم بی کفایتی مسئولین میدونن

  2. سلام امروز شش روز از زمان اعلام شده هیئت نظارت میگذرد و نتایجی اعلام نشده.شایان ذکر میباشد که کمتر از ۲ ماه دیگر شورای پنجم باید استارت فعالیت شان را بزنند.

  3. بسمه تعالی
    در شهر فردوسیه اگر تخلفی شکل گرفته است یا هرجای کشور متخلف واقعی مسئولین اجرائی انتخابات بودند نه مردم جناب فرماندار محترم و هیئت محترم نظارت شوراهای شهرستان شهریار آرای شهر فردوسیه باعث روشن شدن ماهیت تیمهای انتخاباتی شما حضرات شد که رای نیاوردند و به دنبال تغییر در آرا هستید مطابق اصلاحیه قانون شوراهای شهر و روستا در سال گذشته شما حق ابطال حتی یک صندوق رای را نخواهید داشت واگر کسی خرید آرا انجام داده است باید همان شخص آراء ش باطل گردد در غیر اینصورت با ابطال صندوق و کلیه آراء آن شما به دیگر کاندیداهای تخلف نداشته و رای مردم ظلم نموده اید امیدوارم هیئت نظارت به مصوبات خود احترام بگذارد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود