جدید ترین اخبار
000P1060675

افتتاح ششمین المپیاد فرهنگی، ورزشی به میزبانی شهرستان ملارد

افروز نیوز– آیین افتتاحیه ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد در فرهنگسرای بعثت صفادشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، مراسم افتتاحیه ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی هلال احمر شهرستان با حضور خطیبی فرماندار، امام جمعه ملارد و صفادشت،بخشدار ملارد و صفادشت،شهرداران و شوراهای ملارد و صفادشت و دیگر مسئولان با حضور پرشور ورزشکاران و مربیان برگزار شد.000P1060683

احمدی رئیس سازمان جوانان هلال احمر در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم و تبریک ایام ا… دهه مبارک فجر گفت:  ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی سازمان جوانان هلال احمر به همت جمعیت هلال احمر استان تهران،اداره ورزش و جوانان و همکاری ادارات شهرستان با شعار جوانان ورزشکار منادیان صلح و دوستی آغاز شد.

وی با بیان اینکه فکر سالم در بدن سالم است بیان داشت: حفظ سلامت همه‌جانبه جوانان و معرفی ظرفیت‌های ورزشی شهرستان  از جمله اهداف برگزاری این المپیاد است. این مسئول افزود: در این المپیاد ۱۲ تیم از ۱۲ شهرستان استان تهران در مجموع ۲۵۰ نفر  در رشته های فوتسال, والیبال, آمادگی جسمانی و شنا به رقابت می پردازندکه امروز مسابقات خواهران و فردا مسابقات در بخش برادران برگزار می‌شود.

احمدی با قدردانی از اعتماد رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمراستان به شهرستان ملارد در واگذاری این میزبانی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر شهرستان تمام تلاش خود را برای میزبانی شایسته این مسابقات به کار خواهد گرفت.

در ادامه افتتاحیه خطیبی فرماندار شهرستان هدف از برگزاری مسابقات را تحقق کلام مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت تهذیب، تحصیل و ورزش و بالا بردن روحیه امید و ایجاد نشاط و شادمانی در بین جوانان بیان کرد و تحقق هرچه بیشتر آن در فعالیت های هلال احمر را خواستار شد.

وی از تمامی عوامل اجرایی و سازمان ها و عوامل همکار در برگزاری المپیاد قدردانی کرد و افزود: میزبانی شایسته این المپیاد جز در سایه اتحاد، همدلی و دوستی تمامی بخش‌های مرتبط و شهرستان حاصل نخواهد شد و در این راه جمعیت هلال احمر شهرستان قدردان حضور و تلاش شبا‌نه روزی تمامی مسئولان و مدیران دلسوز خواهد بود.

خطیبی در خاتمه، برگزاری رویداد‌هایی از این دست را موجب ارتقای ورزش، سلامت و نشاط شهرستان عنوان کرد و گفت: همکاری و صمیمیت ناشی از برگزاری چنین آیین‌هایی موجبات افزایش دوستی ها و رشد اجتماعی شهرستان و روحیه اجتماعی شهروندان را فراهم خواهد کرد.

رژه تیم های حاضر در مسابقات، اجرای موسیقی، حرکات نمایشی توسط ورزشکاران و اجرای زیبای گروه ناشنوایان از جمله برنامه های این المپیاد باشکوه بود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود