جدید ترین اخبار
سعید یعقوبلو

اولین مجری شهریار که امروز در شهر خود غریبه است!!!

افروز نیوز- اولین مجری شهریار که سال های طولانی برای اعتلای فرهنگ و هنر این شهرستان تلاش کرده و زحمت بی منت کشیده است، امروز دل و دماغ ندارد و  در شهر خود (شهریار) غریبه است.

سعید یعقوبلو، یکی از هنرمندان شهرستان شهریار که در کارنامه خود سوابق درخشانی در حوزه نمایش (بازیگری و کارگردانی) و اجرا دارد، اولین مجری شهرستان شهریار محسوب می شود که در طول قریب به سه دهه اخیر، اجرای برنامه های زیادی را مدیریت کرده  و کار خود را به نحو احسن انجام داده است.

این فعال فرهنگی و هنری شهرستان شهریار آنچنان وظیفه شناس است و حرفه ای کار می کند که مورد توجه سینما و هم قرار گرفته و بارها آثار این هنرمند شهریاری را در سینما و تلویزیون دیده ایم. بازی درخشان او در سریال کیمیا، برگ افتخار زرین دیگری برای جامعه هنری شهرستان شهریار رقم زد و یکبار دیگر به اثبات رسید که این شهرستان از هر حیث غنی و مدعی است و به نظر می رسد که می بایست ضمن استعدادیابی و شکوفایی پتانسیل های جدید، در پی ارتقای انگیزه عزیزانی باشیم که سال ها خاک صحنه خورده اند و می توانند مزایای بسیاری در اجرای برنامه های شهرستان داشته باشند.

سعید یعقوبلو که در حال حاضر مدیر روابط عمومی و فرهنگسرای شهرداری وحیدیه است و به نوعی آچار فرانسه این مجموعه در امور فرهنگی و هنری به شمار می آید. او در طول سالهای اخیر نقش خود را به خوبی در این عرصه ایفا نموده و برای شهرستان مثمر ثمر بوده  است.

اما امروز به نظر می رسد سعید یعقوبلو حال خوشی ندارد و دماغ او کوک نیست. اخیرا در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان شهریار در شهر وحیدیه، چند دقیقه ای که کنارش بودیم و تا سر صحبت از اجرا و کمرنگ شدنش در برخی مراسم های شهریار به میان آمد، آهی کشید و گفت: دست روی دلم نگذارید و مرا به حرف نکشید که دل پری از برخی مسئولین دارم. اینجا مکان مناسبی برای این گفتمان طولانی نیست و بماند برای فرصتی دیگر تا برخی مسایل را بطور شفاف بگویم. اما فعلا همین قدر بدانید که بعنوان اولین مجری شهرستان شهریار، در شهر خود غریبه ام.

ذکر این نکته ضرورت دارد, این پایگاه در روزهای آتیگفتگوی اختصاصی با این هنرمند برجسته شهریاری خواهد داشت.

ارتباط تلگرامی با مدیر افروز نیوز afroznews@

۰۹۱۲۳۱۱۶۷۰۰

۰۹۱۹۳۷۰۰۰۵۱

یک نظر

  1. سعید عشق جامعه فرهنگی و هنری شهریاره و کارش خیلی درسته

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود