جدید ترین اخبار
شورای شهر فردوسیه

بازگشت روزهای آفتابی به فردوسیه در سایه همدلی اعضای شورای شهر

افروز نیوز-(پرویز امینی)، سرانجام پس از کش و قوس های فراوان، شورای شهر فردوسیه در انتخاب شهردار به اجماع رسید و مجید عظیمی کمال آباد را برای تصدی این پست به مسئولین معرفی نمود.

مجموعه شورای شهر فردوسیه در مرحله اول، فردی به نام احمد اسحاق زاده را معرفی کرده بود که به دلیل اعلام عدم صلاحیت وی برای احراز تصدی پست شهرداری از سوی مسئولین استانی، سرانجام این شورا میبایست فرد دیگری را به آن مرحع معرفی می نمود. لذا پس از هفته ها بحث، تحقیق و بررسی کارنامه گزینه های مطرح، سرانجام در جلسه رسمی چهارشنبه هفته گذشته این شورا، مجید عظیمی کمال آباد موفق به کسب آرای اکثریت برای تصدی پست شهرداری شد.

به نظر می رسد با توجه به سوابق و تجربه عظیمی در پست های قبلی، این انتخاب می تواند با پشتوانه مردمی و حمایت های مجموعه شورا و همچنین تلاش مضاعف مجموعه شهرداری، بسیاری از نواقص و کمبودهای موجود در شهر را مرتفع کند. لذا در صورت سپری شدن مراحل قانونی و ابلاغ حکم تصدی مدیریت فرد پیشنهادی، بر همه وظیفه است تا آستین ها را بالا زده و در راستای پیشرفت و آبادانی شهر فردوسیه گام بردارند. چرا که شهر شهید پرور فردوسیه دارای پتانسیل های بالقوه فراوانی است و می توان با بالفعل نمودن آن، خدمات ارزنده ای به شهروندان ارائه کرد.

شناسایی فرصت ها و مسدود نمودن تهدیدها، از جمله مواردی است که قطعا با ایجاد کمی اتحاد و همدلی بین مجموعه شورا و شهرداری و همچنین پشتوانه قوی مردمی، می تواند آینده روشن و ارزنده ای را برای این شهر رقم بزند.

توسعه و ترویج راه های مواصلاتی با شهرهای همجوار بویژه شاهدشهر و صباشهر، تعامل با مسئولین شهر شهریار در راستای بهسازی و تعریض راه های ارتباطی مشترک، تعریض معابر اصلی شهر و متعاقبا معابر فرعی در راستای تسهیل عبور و مرور، زیباسازی معابر در جهت تغییر بافت سنتی آن، حفظ فضای سبز موجود و ارتقاء سرانه آن در تمام سطوح شهر و حتی در روستاهای حریم، تشکیل و تداوم جلسات عمومی ماهیانه با شهروندان در قالب رفع مشکلات، ارتقاء درجه شهرداری و متعاقب آن استقرار سازمان های مختلف در مجموعه، تزریق روحیه و انگیزه مضاعف در پرسنل شهرداری، مشارکت شهروندان و استفاده از افکار و تجربیات صاحبنظران و معتمدین شهر که خوشبختانه شهر فردوسیه در این حوزه بسیار غنی است، حمایت و پشتیبانی از مجموعه ورزشکاران و فرهنگیان در تمام سطوح و حوزه های مرتبط، ایجاد تعامل با دیگر دستگاه های شهرستان و… می تواند فردوسیه را به جایگاهی که شایسته آن است، برساند.

بنابراین امید است روزی شاهد تحقق عنوان “بهشت شهرستان شهریار” که بر تابلوی ورودی فردوسیه حک شده است، باشیم و شهروندان این شهر، فردوسیه را آنگونه که شایسته است، ببینند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود