جدید ترین اخبار
ورودمRfs7bGOf

“بانوان” از قطار اصلاح طلبان شهریار جا ماندند!!!

افروز نیوز- (پرویز امینی) سرانجام اصلاح طلبان شهرستان شهریار به اجماع رسیدند و گویا لیست نامزدهای شورای شهر مورد حمایت اصلاح طلبان در ساعات پیش رو رسانه ای خواهد شد. البته این لیست صرفا مربوط به نامزدهای شهر شهریار است و ارائه لیستی از سوی اصلاح طلبان جهت انتخابات شوراهای شش شهر دیگر شهریار صورت نخواهد گرفت.

به گزارش منابع غیر رسمی، روز گذشته و پس از کش و قوس های فراوان، سرانجام اصلاح طلبان شهرستان شهریار در ارائه لیست حمایتی از نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر شهریار به اجماع رسیده و این لیست آماده انتشار است که احتمالا تا ساعاتی دیگر رسما منتشر خواهد شد. و این اتفاق بسیار میمون و مبارکی است که برای اولین بار مردم منطقه انتخابات لیستی و تشکیلاتی را تجربه می کنند و از آنجا که “پایگاه خبری تحلیلی افروز نیوز” در ماه های گذشته تمام اخبار و بیانیه های این جناح سیاسی را منتشر کرده است، قطعا از این رخداد مهم بسیار استقبال کرده و خرسند خواهد شد تا بتواند به موفقیت این جریان سیاسی کمک نماید.

شنیده ها حاکی از آن است که هر چند لیست ۹ نفره اصلاح طلبان شهرستان شهریار برای انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهریار تهیه شده و آماده انتشار است، اما ظاهرا متاسفانه این لیست کامل نیست و باز هم سکته دارد و اینبار جایی برای بانوان در این لیست تدارک دیده نشده است که این گاف سیاسی یزرگ می تواند از اثربخشی و استقبال عمومی در حمایت از این لیست را کاهش داده و نتیجه مد نظر حاصل نگردد.

شایان ذکر است هر چند عدم حضور حداقل یکی از بانوان اصلاح طلب در لیست پیش رو تامل برانگیز است اما باید منتظر رونمایی از لیست نشست تا ببینیم که آیا نامزدهای این قطار شهری، همگی اصلاح طلب هستند یا اینکه باز هم مصلحت اندیشی شده و در چینش افراد آن، سلیقه های شخصی حاکم بر منشورهای سفت و سخت اصلاح طلبی شده است؟

علی ایحال ما نیز همچون دیگر شهروندان منتظر رونمایی از لیست اصلاح طلبان شهرستان شهریار خواهیم ماند و امیدواریم اخبار مربوط به عدم حضور بانوان در لیست مذکور صرفا یک دروغ سیاسی از طرف رقبا بوده باشد. چرا که اصلا انتظار نمی رود نقش ارزنده بانوان در فعالیت های اجتماعی، مدنی و سیاسی به همین راحتی نادیده گرفته نشود.

در پایان متذکر می شود، به محض اطلاع رسمی از منابع معتبر مبنی بر انتشار لیست اصلاح طلبان شهرستان شهریار در حمایت از نامزدهای اصلاح طلب انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی، اخبار و تحلیل های مربوط به لیست مذکور از طریق هیمن پایگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود