زمزم عشق

مراسم رونمایی از کتاب “زمزم عشق” برگزار شد

افروز نیوز- رونمایی از کتاب “زمزم عشق” نوشته استاد قاسم نخجوانی با حضور مسئولین شهرستان شهریار برگزار شد.زمزم عشق

طی مراسمی که عصر دیروز با همت اعضای “انجمن ادبی مکتب شهریار” در فرهنگسرای استاد شهریار برگزار شد، دکتر ناجی فرماندار شهرستان شهریار، گرجی بخشدار مرکزی شهریار، یوسفی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار، خورشیدی فر شهردار منطقه کهنز شهریار، مهدی صباغی از چهره های هنری صدا و سیمای جمهوری اسلامی، احمد فرجی رئیس انجمن شعر شهریار و دیگر روسای انجمن های هنری و فرهنگی شهرستان شهریار، روسا و دبیر انجمن های شعر فراشهرستانی (قلم، سیمرغ، طریق الوصل، شب آویز، اوستا، باغ ترانه و…)، شعرا و غزلسرایان و اساتید مطرح استان تهران (کریم رجب زاده، سرکار خانم غزل تاج بخش، کمال حسینیان، ناظر شرفخانه ای، شبدیز، آقاسی، هاشم پور، قلی زاده و…)  و همچنین اصحاب رسانه حضور داشتند.

این برنامه با قرائت آیاتی از کلام ا… مجید و پخش سرود غرورآفرین ملی ایران آغاز شد و در ادامه تعدادی از شعرای حاضر در مراسم شعرخوانی کردند.

در ادامه علی یوسفی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار طی سخنانی از اهمیت مقوله فرهنگ به عنوان یک شاخص و اصل در زندگی امروز بشر سخنانی ایراد کرد.

یوسفی در بخش دیگری از بیانات خود به کمبود بودجه و اعتبارات در حوزه فرهنگ و ارشاد اشاره داشت و از مسئولین کشوری افزایش چندین برابری این اعتبارات را خواستار شد.

شایان ذکر است در ادامه نیز با حضور دکتر ناجی و جمعی از مسئولین و اساتید عرصه هنر حاضر در مراسم، از کتاب مجموعه غزلیات “زمزم عشق” نوشته استاد قاسم نخجوانی رونمایی بعمل آمد.

همچنین دکتر ناجی فرماندار شهرستان شهریار رباعی در خصوص استاد نخجوانی سرود که متن سروده در تصاویر آمده است.

در پایان مراسم نیز لوح سپاس و هدایایی به برخی اساتید عرصه شعر و همچنین فعالین “انجمن ادبی مکتب شهریار” اعطا گردید.

IMG_9157زمزم عشقزمزم عشقزمزم عشقIMG_9431IMG_8968

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود