جدید ترین اخبار
شهردار شهریار

با صدور حکمی از سوی وزارت کشور، احسان درخشان نسب رسما شهردار شهریار شد/بازگشت آرامش به شهرداری شهریار

افروز نیوز- (پرویز امینی) با توجه به حکمی که دیروز از سوی وزارت کشور صادر شد، مهندس درخشان نسب رسما شهردار شهریار شد و آرامش به شهر و شهرداری شهریار بازگشت.

شهریور سال جاری بود که شورای شهر شهریار در خصوص انتخاب شهردار تشکیل جلسه داد و نهایتا از بین گزینه های موجود، احسان درخشان نسب (معاونت اداری مالی) شهرداری شهریار را به عنوان سرپرست و شهردار شهریار معرفی نمود و نهایتا پس از بررسی های معمول و طی مراحل قانونی، عصر دیروز (دوشنبه) حکم مهندس درخشان نسب به امضای عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور رسید و نامبرده رسما شهردار شهریار شد.

شایان ذکر است؛ درخشان نسب از نیروهای مجرب شهرداری شهریار است که در رده های مدیریتی کلان آن مجموعه بویژه معاونت های شهرسازی و همچنین اداری و مالی فعالیت کرده است و امروز با کوله باری از تجربه و دانش علمی و عملی سکان هدایت مجموعه ای را در دست گرفته است که قطعا شناخت کامل او از شهر و شهرداری می تواند در پیشبرد اهداف آن مجموعه در خدمات رسانی بهینه به شهروندان مثمر ثمر واقع شود.

اعتماد شورای اسلامی دوره پنجم شهر شهریار به درخشان نسب در هدایت این مجموعه عظیم، قطعا با توجه به تجارب و سوابق مدیریتی وی صورت گرفته است و امید می رود این مدیر جوان و باتجربه با استفاده از تمام ظرفیت های مجموعه شهرداری و حمایت های نمایندگان مردم در پارلمان شهری بتواند در ارائه خدمات به شهر ۳۰۰ هزار نفری شهر شهریار موفق عمل نماید.

لازم به ذکر است؛ پس از انتشار خبر صدور حکم مهندس درخشان نسب به عنوان شهردار شهریار، گفتگوی کوتاهی از طرف پایگاه خبری تحلیلی “افروز نیوز” با وی صورت گرفت که در پاسخ به سوالی مبنی بر تشریح برنامه های آن مجموعه در حوزه های مختلف گفت: ابتدا جا دارد از حسن اعتماد مجموعه شورای شهر تشکر نمایم و یادآور شوم که اساس و شالوده فعالیت های شهرداری در ارائه بهترین خدمات به شهروندان است و از طرفی خدمت در شهر شهریار به عنوان مرکز شهرستان تلاش بیشتری را می طلبد که از این فرصت استفاده نموده و از همکاران خود در مجموعه شهرداری می خواهم که تمام توان خود را در ارتقای سطح امکانات به شهروندان در دستور کار قرار دهند.

شهردار شهریار تصریح کرد: در نظر است تمام انرژی خود را به اتمام پروژه های نیمه تمام شهر معطوف کنیم تا هر چه زودتر مورد بهره برداری شهروندان قرار گیرد.

درخشان نسب تاکید کرد: فعالیت و خدمات شهرداری به حوزه عمرانی خلاصه نمی شود و در صدد هستیم در حوزه های خدماتی، رفاهی، فضای سبز، حمل و نقل، فرهنگی و اجتماعی و بویژه تکریم ارباب رجوع اهتمام ویژه ای برای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات گام برداریم که رسیدن به این مهم در سایه همیاری و مشارکت همه شهروندان و بویژه صاحبنظران و معتمدین شهر شهریار امکان پذیر است.

درخشان نسب در پایان ضمن تشکر از حمایت و پیگیری های صورت گرفته در ماه های اخیر گفت: جا دارد از تلاش و پیگیری های بی دریغ همه عزیزان و بویژه مهندس محمودی نماینده پرتلاش و محبوب مردم در مجلس شورای اسلامی تشکر نمایم و درخواستی هم از شهروندان و گروه های مختلف شهر شهریار داشته باشم که با توجه به لزوم حفظ زیبایی سیمای شهر و ضرورت احترام به شهروندان از نصب بنرهای تبریک به اینجانب در سطح شهر خودداری نمایند.

حکم شهردار شهریار

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود