جدید ترین اخبار
بیانیه

بیانیه جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در محکومیت حوادث تروریستی تهران

افروز نیوز- بیانیه جمعیت جوانان انقلاب اسلامی در خصوص محکومیت حوادث تروریستی ۱۷ خرداد تهران:

“شهدای واقعه ترور نماد عزت ، وحدت و انسجام ملت ایران شدند

اقدام خباثت آور و ننگین و رذیلانه حوادث تروریستی تهران حکایت از برنامه ریزی پیکره تروریسم بین المللی با هدف برهم زدن امنیت منطقه ای و بویژه ناامن جلوه دادن ایران اسلامی بوده که بحمدالله همچون معجزات حادثه طبس نه تنها به ناکامی دشمنان قسم خورده منجر شد بلکه بار دیگر تصویری روشن از بزرگی ملت ایران و همدلی آنان در شرایط سخت و دشوار را به جهانیان نشان داد.

ملت ایران نشان دادند در عبور از بحرانها برادر و یکدل بوده و در این حادثه تلخ و اسفناک نیز آنچه نمایان بود وحدت و همدلی مثال زدنی همه مردم، همه دستگاهها و بویژه نیروهای نظامی اعم از سپاه پاسداران، نیروهای ویژه ارتش، نیروهای ویبژه ناجا و نیروی قدس بوده است که جا دارد از خدای منان برای سلامتی و دوام این فرزندان شجاع ملت  طلب سعادت و سربلندی نمائیم.

فارغ از آنچه اتفاق افتاد باید هوشیار باشیم که در صورت غفلت، دشمن همچنان مثل ماری زخم خورده در کمین ضربه زدن بر آرمانهای ملت ایران نشسته است و صد البته اراده آهنین مردم با ایمان ایران اسلامی هرگز اجازه چنین جسارت احمقانه ای را به مزدوران فریب خورده نخواهد داد.

جمعیت جوانان انقلاب اسلامی با محکوم کردن این اقدام خبیث، رذیلانه و جنایتکارانه جریان دست نشانده تروریسم که منجر به شهادت تعدادی از همطنان غیرتمندمان به همراه مصدومیت عداه ای از مردم بیگناه در حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی گردیده هشدار میدهد که ادامه این تحرکات مسموم جز غرق کردن افسانه های در ذهن مانده برخی جاهلان فریب خورده غرب عاقبت خوشی را برایشان در منطقه نخواد داشت و ایران صلح دوست در صورت تکرار چنین گستاخی درسی فراموش نشدنی را بر پیکرآنان فرود خواهد آورد. هر چند این جسارت نیز بی پاسخ نخواهد بود.

این حادثه دلخراش را به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و عموم ملت ایران بویژه به خانواده های داغدار و معزز شهداء واقعه ترور تسلیت عرض نموده و بر این باوریم پرچم عزت و اقتدار ایرانی که با اهداء خون صدها شهید و آزاده برافراشته شده همچنان نیز با خون سرخ جوانان وفادارش بر زمین نخواهد ماند.

لذا بزرگترین توصیه و پیام این جبهه در چنین برهه ای از زمان به ملت شجاع و آزادیخواه ایران اسلامی حفظ آرامش در پرتو بیداری و انسجام ملی و آگاهی بخشی در شرایط دشوار تدوام انقلاب اسلامی است و معتقدیم شهدای واقعه ترور در حقیقت نماد عزت، وحدت و انسجام ملت ایران شدند.”

جمعیت جوانان انقلاب اسلامی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود