جدید ترین اخبار
دزدی از بیت المال

بیانیه مشترک “قلی و غضنفر” در آستانه انتخابات شوراها: اصلا بیت المال، کُلّش واس ماس!!!

افروز نیوز- (پرویز امینی) چند روز پیش ایمیلی از قلی و غضنفر دریافت کردم که این نوکیسه های بی درد، مشترکا بیانیه ای ارسال کرده بودند تا در آستانه برگزاری پنجمین دوره انتخابات شوراها منتشر گردد.

شایان ذکر است، از آنجا که قلی و غضنفر چند سالی است حسابی زیر زره بین اصحاب رسانه قرار دارند و اهالی قلم با افشای برخی از حقایق ناسالم زندگی اقتصادی این دو موجود، پرده آلاف و علوف ایشان را برای افکار عمومی کنار زده اند، خونشان به جوش آمده و در آستانه انتخابات شوراها  و البته به تلافی انتقام از برملا شدن سیمای واقعی این هزار چهره ها توسط اصحاب رسانه در جامعه، اقدام به انتشار بیانیه ای با این مزمون نموده اند که: “اصلا بیت المال کُلّش واس ماس”.

پرویز امینی

در این بیانیه قلی و غضنفر نه تنها به کار زشت خود یعنی دست یازیدن به بیت المال ایرادی وارد نمی دانند، بلکه آنرا حق مسلم خود دانسته و از عمل قبیح خود دفاع نیز می کنند.

متن بیانیه قلی و غضنفر البته با کمی سانسور بدین شرح است:

… سالهای متمادی با کلی تلاش، مشقت و شب زنده داری در جلسات شبانه و پشت پرده سفره خانه ها، خواب را بر خود حرام کردیم و با استفاده از رانت های ریز و درشت، توانستیم یک زندگی معمولی و بخور و نمیر برای خودمان دست و پا کنیم که متاسفانه بعضی ها از جمله خبرنگاران به عنوان چشم های بیدار جامعه، چشم دیدن آنرا هم ندارند و معتقدند که در چند سال اخیر، فاصله طبقاتی وحشتناکی بین ما و آحاد جامعه ایجاد شده است. درحالیکه اصلا اینگونه نیست و خود ما هرگز چنین شکافی را احساس نمی کنیم. چون اگر اینگونه بود حتما تا به الان آشنایان و اطرافیان، تذکر و اعتراضی به رویه ثروت اندوزی ما می کردند. از طرفی از زمانی که اوضاع مالی ما رشدی نجومی داشته است، اتفاقا رفتار اطرافیان با ما بسیار محترمانه تر از قبل شده و حسابی مورد تکریم ایشان هستیم. در و همسایه هم دیگر از القاب دهان پرکن حاجی، مهندس، دکتر، جناب رئیس و آقای مدیر برای صدا کردنمان استفاده می کنند!!!

حال با این اوصاف اهالی قلم و اصحاب رسانه چپ و راست از پیشرفت روزافزون ما گله می کنند و چشم دیدن ترقی ما را ندارند. این قشر فضول (اصحاب رسانه) که انگار کارشان شده سرک کشیدن به زندگی ما دو نفر، با انتشار چندرغاز دارایی و نقدینگی ما در رسانه ها که هرکدام سر جمع به ۵۰ میلیارد تومان ناقابل هم نمی رسد، فقط و فقط قصد تخریب ما زحمتکشان را دارند. خداوکیلی ۵۰ میلیارد تومان دارایی برای یک مدیری که ۵ سال عاشقانه آنهم در جلسات دسته جمعی شبانه و پای قلیان زحمت می کشد و یا اینکه قرار است در آینده زحمت بکشد، پول زیادی است؟ نکند انتظار داشتید ما با همان حقوق سه چهار میلیون تومان ماهیانه مدیریتی خود زندگی کنیم؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟

چرا نمی شود شما خبرنگاران را خرید؟

چرا نمی شود شما خبرنگاران را خرید؟ چرا شما اینقدر تنگ نظر و حسود هستید؟ شما را به خدا دست از سرمان بردارید و به دیگر معضلات جامعه بپردازید. حال اینکه ما توانسته ایم راه صد ساله را فقط ظرف دو سه سال طی نماییم و با استفاده از لابی و هزار زد و بند دیگر، به رویاهای کودکی خود دست پیدا کنیم، سعی دارید زندگی را کوفتمان کنید؟ چرا هی چماق خیانت به بیت المال را بر سر ما می کوبید؟ مگر بیت المال کیسه و خورجین دارد که ما را متهم به دزدی از آن می کنید؟ بابا دست از سرمان بردارید! شما خبرنگاران چرا اینجوری هستید؟ چرا هر چه سعی می کنیم نمی توانیم شما را بخریم؟

انصافا من که تا دیروز در پست “بوووووووووووق” بودم و با گرفتن چند زیرمیزی و روی میزی از فلاکت درآمدم و امروز شهرک سازی را درهر کجای کشور از سواحل زیبای دریای خزر گرفته تا خلیج همیشه فارس رونق داده ام، به نظر شما از بیت المال دزدی کرده ام؟

خبرنگاران عزیز؛ دزدی فقط از دیوار مردم بالا رفتن است و اگر با چشم خود ندیدید که کسی از دیواری بالا می رود، برچسب و اتهام دزدی زدن به او جایز نیست! بنابراین بدانید و آگاه باشید که ما هرگز اهل دزدی نبوده و هرآنچه داریم حاصل پیگیری خودمان یعنی اندک درصد دریافتی از پیمانکاران بابت پروژه هاست! وگرنه بیت المال که دیوار ندارد ما از آن بالا برویم و…

اصلا ما از شما رسانه ای ها سوال می کنیم، اگر روزی عضوی از شورا در پروسه انتخاب شهردار، مثلا مبلغ ۵۰ میلیون تومان بابت رای خود بگیرد، این دزدی است؟ اگر در اجرای پروژه های عمرانی ۲۰ درصد از کل قرارداد به عنوان پول چای و شیرینی از پیمانکار گرفته شود، این دزدی است؟ اگر مسئولی در ازای کم کردن جرایم و عوارض قانونی ساخت و ساز ۴۰ درصد به عنوان حق الزحمه و زیرمیزی از ارباب رجوع مطالبه کند، این دزدی است؟ اگر در ترازهای مالی طوری سند سازی شود که آب از آب تکان نخورد و ماحصل پولهای مانده بین چند نفر توزیع شود، این دزدی است؟ من که تا دیروز امرار معاش زندگی ام از اجاره دادن چهارپایان تامین می شد و امروز در قبال یک رانت پیش پا افتاده، خودروی تمام اتومات کادو گرفته ام، این پول دزدی است؟ من که چند سال پیش با پیژامه (پیجامه) و دمپایی ابری از فلان شهرستان شهرستان به اینجا آمدم و امروز به لطف رانت و رشوه، شهرک های ۵۰۰ میلیاردی می سازم، این پول دزدی است؟ من یعنی غضنفر که تا دیروز مقابل دربان فلان شهرداری هم تا کمر خم می شدم و امروز پول من خیلی ها را به تعظیم واداشته است، این سرمایه دزدی است؟ من که…

اهالی قلم بدانند و آگاه باشند که ما دو نفر یعنی قلی و غضنفر، بار دیگر اعلام می کنیم، استفاده از رانت و لابی در رسیدن به امیال اقتصادی نه تنها نامتعارف نیست، بلکه حق طبیعی ماست. چون برای رسیدن به آن موفقیت یهویی، جلسات متعدد و شبانه پرباری با پیمانکاران، بساز و بفروشها، کارپردازان، دلالان و مدیران در سایه، بررسی رزومه کاندیداهای پست شهرداری، برخی صاحبان امضا و… در آلاچیق های قرمز رستوران “بووووووووووووووق” شرکت کرده و گناهمان این است که با زرنگی خاص که آنهم حاصل شرکت مداوم در کلاسهای توجیهی اساتید این رشته است، از موقعیت پیش آمده نهایت استفاده را برده و جیبمان را پر کردیم و اصلا هم کاری نداریم که اسمش خورجین مردم است یا بیت المال!

در پایان مجددا متذکر می شویم که ثروت اندوزی ما اگر از بیت المال هم باشد، ما مشکلی نداریم و ضمن جایز دانستن آن، اعلام می کنیم که اصلا بیت المال کُلّش واس ماس!

یک نظر

  1. هیات نظارت جلوی ورود شوراهای خریدار رأی دوره قبل و ورزشکاران معلوم و برخی بساز بفروشهای فاسد به انتخابات و بعنوان کاندید را بگیرد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود