توهین به خبرنگار

توهین عوامل یکی از شهرداری های شهرستان شهریار به خبرنگاران/ فرمانداری نظارت کند

افروز نیوز- به نقل از سین جیم، بر آن شدیم جهت رسیدن به پاسخ پاره ای از سوالات مردم عزیز به دفتر شهردار یکی از شهرهای هفت گانه شهرستان شهریار مراجعه کنیم تا اگر موفق به دیدار مدیریت شهری شدیم گفتگویی در خصوص مشکلات و معضلاتی که شهروندان طی تماس تلفنی با دفتر سایت خبری ویدیویی سین جیم داشتند، داشته باشیم. ولی از بد شانسی خبرنگاران سین جیم، دفتردار شهردار با بد رفتاری، بی حوصلگی کامل و جواب سر بالا با خبرنگاران ما رفتار کرد و تا خود را بعنوان خبرنگار معرفی کردند، دفتردار شهردار در میان چندین نفر خطاب به خبرنگار ما گفت: ما پول نداریم؟

 و در پاسخ به خبرنگار سین جیم که ما می خواهیم آقای شهردار را ببینیم تا سوالاتمان را بپرسیم ما پول نمیخواهیم!!!! نیز گفت: آقای شهردار وقت ندارد شما فردا در ملاقات مردمی سوالات خود را بپرسید.

توهین به خبرنگار

و در ادامه هم یکی دیگر از پرسنل شهرداری که شاهد ماجرا بود، به خبرنگار ما گفت که همکارم با کسی مشاجره داشته و اعصاب ندارد، حالش خوب نیست؟ جالبه مگر ما اعصابمان از روزگار دگرگون بود یا مشکلی در محل کار خود داشتیم باید با تمام قدرت تمام اعصبانیت خود را به سوی مردم آوار کنیم.

سوال این است که آقای دفتردار ما که حرفی از پول نزدیم و فقط پیگیر مشکلات و معضلاتی که برای شهروندان شده بودیم، پس چرا اجازه ندادید صحبت مان تمام شود و با این کلمه که ما پول نداریم ما را محکوم کردید؟ چرا به خبرنگاران ما توهین کردید؟ مگر هر خبرنگاری از روزنامه یا سایت های خبری که به ادره شما مراجعه می کند، پول میخواهند که اینچنین برخورد کنید؟ چرا تر و خشک باید با هم بسوزند؟ اولین فکری که در ذهنم خطور کرد این بود که ما خبرنگار بودیم اینچنین رفتار شد خداوند برسد به داد مردم عادی که برای گرفتن حق و حقوق شهروندی خود به شهرداری مراجعه کنند چه بلایی سر آنها خواهد آمد پس رعایت بحث تکریم ارباب رجوع چه می شود .

سوال دیگر من این است که شما بحث تکریم ارباب رجوع را آیا فراموش کرده اید؟ آیا شما برای شهرداری رایگان کار می کنید که تا یک خبرنگار را دیدید اینچنین با چهره ای توهین آمیز بر سر یک خبرنگار توهین کنید و در آخر مگر شما مسئول امور مالی هستید که در مورد مبالغ چاپ و انتشار خبر اظهار نظر میکنید.

از فرمانداری شهریار که همیشه یار و یاور خبرنگاران این شهرستان بوده است خواهشمندیم کمی هم به فکر خبرنگاران باشد و به این موضوعات رسیدگی کند تا از این پس مشکلات اینچنینی برای جامعه خبرنگاری شهرستان رخ ندهد. چرا که خداوند به قلم قسم خورده است.

حرف آخر: یادمان باشد هیچ میزی به هیچ انسانی وفا نکرده است پس چه خوب است احترام و نیکی به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهیم و چرا که خوبیهاست که در ذهن به یادگار خواهد ماند …

مدیریت سایت سین جیم آمادگی دارد در صورت لزوم نام مسول دفتر شهردار را به استحضار فرماندار محترم شهرستان شهریار برساند .

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود