جدید ترین اخبار
حسین گروسی

حسین گروسی: برخی از مسئولین به گونه‌ای رفتار می‌کنند که گویا بیت‌المال ارثیه پدری‌شان است

افروز نیوز- نماینده مردم شهریار در نطق میان دستور جلسه دیروز مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از مسئولین با بیت‌المال به گونه‌ای رفتار می‌کنند که گویی ارثیه پدری آنهاست و شبانه‌روز برای چپاول کردن آن زمین و زمان را به هم می‌ریزند.

به گزارش فارس، حسین گروسی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی دیروز مجلس (۱۵ فروردین ۹۵) گفت: در سال جدید با حفظ ارزش‌ها باید کلیه تحریم های داخلی و خارجی و موانع پیشرفت از سر راه ملت برداشته شود تا جمهوری اسلامی ایران با اجرای اقتصاد مقاومتی به سرزمین تولید صادرات تبدیل شود.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه وقتی هزینه‌های آنچنانی غیرمتعارف وجود دارد و در حیف و میل کردن بیت‌المال از یکدیگر سبقت می‌گیریم لحظه‌ای به یاد آوریم که هر میز که مسئولین پشت آن نشسته‌اند ۷۳ شهید داده‌ایم. یعنی یک کربلا برای هر میز و مسئولیت.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برخی از مسئولین با بیت‌المال به گونه‌ای رفتار می‌کنند که گویی ارثیه پدری آنهاست و شبانه‌روز برای چپاول کردن آن زمین و زمان را به هم می‌ریزند.

گروسی در پایان خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی به این معناست که جلوی ورود پول‌های کثیف در انتخابات گرفته شود و تصویب پاداش و حقوق ۱۴۲ میلیون تومانی و ۱۵۰ میلیون تومانی برای آقای شهردار ممنوع شود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود