جدید ترین اخبار
توهین ممنوع

حمله غیرمنصفانه و توهین به سرپرست شهرداری شهریار ممنوع!!!

افروز نیوز- (پرویز امینی) چند روزی است که موضوع داغ تایید یا عدم احراز صلاحیت مهندس احسان درخشان نسب به عنوان شهردار شهریار بیش از آنکه در مراجع ذیصلاح فراشهرستانی و صحن شورای شهر مورد بحث و تبادل نظر قرار بگیرد، در لابلای شبکه های اجتماعی تحلیل و قضاوت می شود. قضاوت در خصوص چیزی که هنوز تا این لحظه صحت و سقم آن مشخص نیست و وی کماکان سرپرست شهرداری شهریار است. بنابراین لازم است تا همه در کمال آرامش، به قانون تمکین کنیم و منتظر تصمیم قانونی شورای شهر شهریار به تاسی از اعلام نظر وزارت کشور باشیم.

شایان ذکر است؛ در اولین روز فعالیت دوره پنجم شوراها، نمایندگان مردم شهریار در پارلمان شهری تصمیم به اداره شهرداری با سرپرستی مهندس درخشان نسب نمودند و در ادامه هم وی از سوی شورای شهر به عنوان شهردار شهریار به وزارت کشور معرفی شد که هنوز هم تایید یا عدم تایید وی برای احراز این پست در هاله ای از ابهام است و همگان منتظر خروجی مباحث و تصمیمات وزارت کشور و اعضای شورای شهر هستند. این در حالی است که طبق آخرین اخبار رسیده از صحن شورای شهر، این مجموعه در جلسه فوق العاده دیروز خود به جمع بندی در این خصوص نرسید و تصمیم گیری به جلسه بعدی (یکشنبه آینده) موکول شد.

اما در هفته ای که گذشت، عده معدودی افراد بدون آنکه از موضع وزارت کشور و همچنین تصمیم نهایی شورای شهر شهریار اطلاع دقیقی داشته باشند، براحتی خود را کاسه داغ تر از آش دیده و علاوه بر اینکه در مقام مسئول به جای وزارت کشور و اعضای شورای شهر در خصوص تعیین تکلیف شهردار معرفی شده (مهندس احسان درخشان نسب) اظهار نظر کردند، متاسفانه در شبکه های اجتماعی آنهم با عناوین مستعار آنچنان به نامبرده تاختند و وی را آماج تهمت های ریز و درشت کردند که گویی قصد نابودی درخشان نسب را دارند!!!

این افراد شرط انصاف را رعایت نکرده و بدون توجه جایگاه حقوقی و بویژه شخصیت حقیقی درخشان نسب به عنوان شهروند و فرزند شهریاری، در شبکه های اجتماعی به او تاختند و از هیچ تهمت و ناروایی هم دریغ نکردند. این افراد آنچنان از انتشار خبر عدم احراز درخشان نسب به وجد آمدند که حتی یکی از آنها از خود بیخود شده و به مسئولین وزارت کشور هم بابت این تصمیم تبریک گفت!!!

ذکر این نکته ضرورت دارد همانگونه که در بالا آمد، تا این لحظه هنوز رسما وضعیت درخشان نسب بعنوان شهردار شهریار مشخص نیست و منبعی موثق و یا هیچ مقام مسئولی خبری مبنی بر تایید یا رد نهایی نامبرده مخابره نکرده است و لذا تا زمانی که وی به عنوان سرپرست شهرداری شهریار فعالیت می کند، لازم است جایگاه حقوقی وی محترم شمرده شود و حتی در صورت منفک شدن از آن کرسی هم لازم است که با مهندس درخشان نسب به عنوان یک شهروند و مدیری که بیش از یک دهه در سطوح مختلف (معاونت) برای آن مجموعه و شهر شهریار زحمت کشیده است، در کمال تکریم و احترام برخورد گردد، نه اینکه خدای ناکرده با دشنام، تهمت و ناسزاهای مجازی تلاش کنیم تا زحمات او نادیده گرفته شود.

بیایید از پیش داوری در خصوص تعیین تکلیف شهردار شهریار پرهیز کرده و این تصمیم مهم را به وزارت کشور و همچنین نمایندگان خود در پارلمان شهری بسپاریم و نتیجه نهایی هر آنچه بود، به آن تمکین کنیم و در نهایت به جایگاه حقوقی و حقیقی مهندس درخشان نسب احترام بگذاریم.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود