جدید ترین اخبار
photo_2017-06-11_00-27-31

خدا خواست که توطئه شکست بخورد!

افروز نیوز- فردا مصادف با بیست و یکم خرداد ۱۳۹۶ و راس ساعت ۱۰ انتخابات سومین دوره هئیت رئیسه اتحادیه صنف پلاستیک و ملامین شهرستان شهریار در اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان برگزار خواهد شد.

photo_2017-06-11_00-25-21

این صنف که بالغ بر ۴۰۰ عضو دارد در زمینه اشتغال و تولید حرف اول را در منطقه و حتی کشور می زند، اعضای آن می روند تا به مدت ۴ سال سکان هدایت اتحادیه خود را به افرادی بسپارند که قفادر باشند علاوه بر ارتقای سطح کمی و کیفی تولید و توزیع محصولات، در راستای پوشش کاستی ها و جبران کم کاری های احتمالی به جا مانده از دو دوره قبلی نیز گام بردارند. از اینرو ۶ نفر از کاندیداهای هیئت رئیسه و یک نامزد بازرس در همایشی که امشب به همین منظور در مجموعه پذیرایی “الماس غرب” شهریار و با حضور اعضای صنف و حتی دیگر کاندیداها برگزار نمودند، سعی بر آن داشتند تا ضمن معرفی اجمالی خویش برنامه های مد نظر را نیز به حاضرین ارائه نمایند و حاضرین در جلسه در ضیافت افطار میهمان این ۷ کاندیدا باشند.

شایان ذکر است، میزبانان این مراسم آقایان رضا خلج، علی یاوری، محسن (شاهین) زند، مرتضی کرمی، محمدرضا درخشان، رضا زارع و رضا سلطانی در برنامه ریزی های خود اقدام به تهیه و چاپ کارت دعوت به همراه کارت ورود به سالن را تدارک و توزیع کرده بودند تا بتوانند به نحو شایسته ای از میهمانان خود پذیرایی نمایند. اما ناگهان از ساعت ۱۰ صبح امروز تماس افرادی غیر با مدیریت سالن آغاز شد که سوال همه تماس گیرندگان به این سوال خلاصه می شد: “آقا ببخشید ما چه ساعتی بابت افطار باید اونجا باشیم؟”

تعداد تماس ها به حدی زیاد شد که مدیریت مجموعه مراتب را به اطلاع میزبانان رساند و کاشف به عمل آمد که تیم رقیب در اقدامی عجیب و غریب تعداد زیادی کارت دعوت و کارت ورود به مراسم را پس از جعل، چاپ و در میان عامه مردم توزیع نموده و به نوعی از طرف خود مردم عادی را به این مراسم اختصاصی دعوت کرده بود!

علی ایحال از ساعت ۱۸ مراجعات افراد غیر به الماس غرب آغاز شد به طوری که به دلیل هجمه این افراد می رفت کنترل اوضاع از دست خارج شود که عوامل و حتی برخی پرسنل مجموعه ضمن عذرخواهی و توضیح لازم، از ورود این افراد ممانعت بعمل آوردند. از طرفی قانع نمودن تعداد زیادی از شهروندانی که بعضا از مسیرهای دوری مثل دهشاد بالا و نصیرآباد آمده بودند، کار ساده ای نبود که نهایتا موضوع با معاونین محترم سیاسی و اجتماعی و همچنین مالی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان شهریار مطرح گردید و این بزرگواران نیز جهت کنترل اوضاع هماهنگی های لازم را با عزیزان انتظامی شهرستان شهریار (اداره نظارت بر اماکن عمومی) صورت دادند. با حضور عزیزان انتظامی و تهیه گزارش و تنظیم صورتجلسه های لازم، اوضاع مدیریت شد و به لطف خدا ادامه برنامه بدون کوچکترین مسائل حاشیه ای صورت پذیرفت و تبادل نظر در خصوص آینده این صنف انجام شد.

و اما…                             

اما از نکات قابل تامل که نیاز به پیگیری قانونی مسئولین و متولیان دارد، مربوط به کارت های دعوتی بود که متاسفانه جاعلین، میهمانان خود را تحت نام و عنوان مهندس محمودی به افطار دعوت کرده بودند که مراتب بلافاصله با مسئولین شهرستان و همچنین مسئول رسانه ای مهندس محمودی شاه نشین نماینده محترم شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد مطرح و حتی تصویر نمونه کارت برای ایشان ارسال گردید تا بتوانند پیگیری های قانونی را در خصوص این دعوتنامه جعلی و عوامل آن انجام دهند.

دعوتنامه

علی ایحال علیرغم شیطنت های صورت گرفته، خدا خواست تا توطئه شکست بخورد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود