جدید ترین اخبار
سکوت شورای شهر شهریار

سخنی با شورای محترم شهر شهریار: دلیل سکوت خبری شورای شهر در خصوص وضعیت حکم شهردار چیست؟/ لطفا شهر شهریار را از بلاتکلیفی نجات دهید

افروز نیوز- (پرویز امینی) یکصد و بیست و شش روز (شروع پنجمین ماه) از صورتجلسه شورای شهر شهریار در خصوص معرفی آقای احسان درخشان نسب به عنوان شهردار شهریار می گذرد، اما هنوز از صدور حکم وی خبری نیست!! در صورتیکه هر روز و گاها هر دقیقه خبرهایی در حد شایعه توسط افراد مغرض یا افراد خاص فراشهرستانی (وزارت کشور و یا استاندار) پیرامون این موضوع در شهر پخش می شود، اما از حقیقت موضوع و حکم شهردار خبری نیست!! که نیست!

این پایگاه به عنوان یکی از نمایندگان افکار عمومی در منطقه و رسالت مستقلی که دارد، وظیفه خود می داند نسبت به اطلاع رسانی وضعیت تعیین تکلیف مدیریت شهری شهریار اقدام و اخبار دقیق و بی واسطه را به اطلاع شهروندان برساند. ولی هنوز در این خصوص اخباری رسمی از صحن شورای شهر شهریار به بیرون مخابره نشده است و کماکان تصمیم گیری در این حوزه بصورت کاملا غیر علنی برگزار می شود در حالی که این حق مردم است تا بدانند وضعیت و نتیجه حکم شهردار شهریار پس از گذشت قریب به ۵ ماه به کجا انجامید و اعضای شورای شهر برای این مهم چه تصمیمی اتخاذ کرده یا خواهند نمود؟ برای این بلاتکلیفی آخر چه زمان و پایانی خواهد بود؟ و  اینکه شهریار چه زمانی شهردار خواهد داشت؟

از آنجا که شهر شهریار در زمره ۳۶ شهر کلانشهر کشور قرار دارد، بنابراین انتظار بیشتری هم از پارلمان شهری آن می رود و افکار عمومی و بویژه اصحاب رسانه توقع دارند حال که این مجموعه عزم و اعتقادی به برگزاری جلسات علنی در این خصوص با حضور خبرنگاران را ندارد، حداقل از طریق پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر که فردی مجرب و اهل فن هم مسئولیت آنرا بر عهده دارد (حسینی مدیر روابط عمومی شورای شهر)، نتیجه مباحث صحن شورای شهر در خصوص تعیین تکلیف حکم شهردار شهریار را به اطلاع عموم برساند تا بیش از این به شایعات دامن زده نشود.

شورای شهر شهریار باید پاسخگو باشد که تا این لحظه حکمی از سوی وزارت کشور برای شهردار منتخب صادر شده است یا خیر؟ و اینکه اساسا نتایج پیگیری ها مثبت ارزیابی می شود یا منفی؟؟ اگر پاسخ مثبت است (که انشاا… مثبت باشد) صدور حکم شهردار چه زمانی است؟ و صبر تا کی؟ و اگر منفی است، اتخاذ تصمیم تک تک اعضای محترم شورای شهر در این خصوص چیست؟؟ و نهایتا اینکه تعلل در کدام مصلحت است؟

بنابراین اصحاب رسانه به همان دلایلی که در بالا آمد، حق دارند بدانند در جلسه سه شنبه گذشته شورای شهر شهریار که در خصوص تعیین تکلیف شهردار و آنهم پشت درهای بسته برگزار شد، چه گذشت و ریاست شورای شهر حامل چه پیام مکتوب یا شفاهی از وزارت کشور برای دیگر اعضا بود و نهایتا چه نتیجه ای حاصل شد؟

علی ایحال از اعضای شورای شهر شهریار انتظار می رود این سکوت خبری را بشکنند و به عنوان نمایندگان مردم در پارلمان شهری بیش از این با ولی نعمتان خود شفاف باشند و ماحصل تصمیمات شهری و مدیریتی صحن شورا را به اطلاع عموم برسانند. این عزیزان باید در ارتباط با روند تعیین تکلیف شهردار این شهر کهن اطلاع رسانی کنند تا بیش افکار عمومی هم در جریان تصمیمات شفاف نمایندگان خود در صحن شورا باشند.

یک نظر

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود