جدید ترین اخبار
تقدیر

رضایتمندی شهروندان از فعالیت های عمرانی شهرداری منطقه ۳ کهنز

افروز نیوز- در ماههای اخیر به دفعات و در محافل گوناگون شنیدیم که رضایتمندی نسبی شهروندان کهنز و اسدآباد از فعالیت های عمرانی و خدمات ارائه شده از سوی شهرداری حاصل شده است و این در حالیست که هر از گاهی در یکی از اماکن عمومی بویژه مساجد سطح شهر، جلسه ای با عنوان تقدیر از مدیریت شهری و شورای شهر برگزار می گردد و یا اینکه در معابر اصلی شهر گاها بنری با همین عنوان نصب می گردد که این خود نشان از رضایت شهروندان از نوع خدمات شهرداری این منطقه دارد.

قبلا به برخی فعالیت های شهرداری منطقه ۳ شهریار (کهنز) و پیام تقدیر و تشکر شهروندان را اطلاع رسانی کردیم و خوشبختانه در این فاصله نیز شاهد هستیم که خدمات رسانی به شهروندان نه تنها متوقف نشده بلکه سرعت بیشتری نیز به خود گرفته است.

قبلا از فعالیت های عمرانی ۶ ماهه این مدیریت در خصوص نصب پل عابر پیاده بر روی بلوار آزادگان، ایجاد نهر عرضی در بلوار رزمندگان روبروی شهرک پارسیان، آسفالت و لکه گیری کلیه نوارهای حفاری واماکنی که توسط ادارات خدمات رسان حفاری شده بود، ایجاد نهر عرضی در خیابان ولیعصر (عج) اسدآباد، خیابان ملت یکم و کوی کشاورزان در بلوار آزادگان، آغاز عملیات احداث سالن ورزشی جنب آتش نشانی کهنز، جدول گذاری و آسفالت معابر کهنز و اسدآباد و همچنین اصلاح شیب نهر آب آبیاری باغات منتهی به کوچه شهید عسگرخانی و… به اطلاع افکار عمومی رساندیم.

البته در کنار فعالیت های عمرانی صورت گرفته فوق، می توان به دیگر فعالیت های روزمره شهرداری نیز اشاره کرد. اما امروز شاهد هستیم که روند اجرای امور عمرانی در شهرداری منطقه ۳ شهریار (کهنز) با سرعت بیشتری ادامه دارد و این مدیریت سعی می کند تا با اجرای برخی پروژه های زیرساختی، نسبت به مبلمان شهری حساس تر باشد که نمونه بارز آن به اصلاح هندسی و ساختاری نهر طولی حاشیه تقاطع غیرهمسطح امیرکبیر بویژه در بخش جنوبی این تقاطع است که سال های متمادی محل جولان حیوانات موذی شده بود. بطوریکه سرریز و توقف آبهای سطحی و همچنین تجمع برخی زباله های سرگردان در این معبر، باعث مشکلات زیست محیطی فراوان بویژه در فصول گرم سال می شد که مدتی است مدیریت شهری این منطقه با حمایت های شهرداری مرکز و همچنین برخی اعضای شورای شهر، اقدام به تغییر شکل هندسی نهر مذکور موجود نموده و این مشکل را برای سالهای طولانی رفع کرده است.

شایان ذکر است در دیگر نقاط شهر نیز همین رویه ادامه دارد و مدیریت شهرداری کهنز در صدد اصلاح انهار موجود در سطح شهر است و در گوشه و کنار شاهد فعالیت های عمرانی شهرداری در این خصوص هستیم.

در همین حوزه اجرای انهار عرضی متعددی در سطح شهر در حال انجام است تا هدایت آبهای سطحی در هنگام بارندگی به سهولت صورت پذیرد.

پیاده رو سازی نیز یکی از مقوله هایی است که مدیریت منطقه ۳ شهرداری شهریار (کهنز)  بصورت جدی به آن پرداخته و دنبال می کند تا علاوه بر زیباسازی مبلمان شهری، امنیت جانی شهروندان بویژه در معابر اصلی و پر تردد تامین گردد.

ادامه روند آسفالت معابر، جدولگذاری، اصلاح معابر و دیگر فعالیت های عمرانی صورت گرفته از سوی شهرداری، شهروندان را بر آن داشت تا از مجموعه شهرداری این منطقه که مدیریت آنرا ابوالفضل خورشیدی فر بر عهده دارد و همچنین اعضای شورای اسلامی شهر شهریار بویژه معین فروزنده بخش و فریدون وکیلی با تشکیل جلسات در مساجد و دیگر محافل و همچنین نصب بنر و اطلاعیه تقدیر نمایند.

در همین راستا گفتگوی کوتاهی داشتیم با معین فروزنده بخش و این عضو جوان و تحصیلکرده شورای شهر شهریار گفت: خدمت به شهروندان وظیفه شهرداری است و ما نیز وظیفه داریم به عنوان نمایندگان این مردم در پارلمان شهری به ولی نعمتان خود خدمت نماییم. لذا بر خود وظیفه می دانیم از هر طرح و پروژه عمرانی که در راستای آسایش شهروندان صورت می گیرد، حمایت و پشتیبانی کنیم.

فروزنده بخش افزود: هر کار و خدمتی که به شهروندان ارائه می شود، دقیقا از وظایف ماست و اگر بعضا این بزرگواران با تشکیل جلسه در مساجد و یا نصب بنر و اطلاعیه خادمین خود را مورد لطف و محبت قرار می دهند، نشان از بزرگ منشی این عزیزان دارد و اینکه مردم ما همواره قدرشناس خدمات ارائه شده بوده اند.

این عضو شورای شهر در پایان از تلاش و حمایت های کلیه کسانی که در این مسیر یاریگر مجموعه شهرداری و شورای شهر بوده اند تشکر نمود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود