جدید ترین اخبار

ریاست اداره صنعت، معدن و تجارت شهریار: از هیچ کوششی در جهت اجرای عدالت و نظم واحدهای صنفی دریغ نخواهیم کرد

افروز نیوز به نقل از مهر، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهریار گفت: این اداره از هیچ کوششی در جهت اجرای عدالت و نظم در واحدهای صنفی دریغ نمی کند. کنترل و پایش بازار یکی از جدی ترین دستور کارهایی است که با هدف نظارت کمی و کیفی بر توزیع اقلام انجام می شود.

یوسف سبزی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شهریار اظهار داشت:یکی از دستور کارهای اولویت دار اداره صنعت، شامل کنترل تنظیم و پایش بازار در شهرستان شهریار بوده  که همواره با دقت نظر عملیاتی می شود.1785357

وی افزود: تلاش ما تامین رضایتمندی هر چه بیشتر شهروندان است و رسیدگی به شکایات و مطالبات مردمی در این منطقه تا جایی که در شرح وظایف مجموعه صنعت، معدن و تجارت می گنجد در اسرع وقت پیگیری می شود.

سبزی گفت:سامانه ۱۲۴در شهرستان شهریار، پل ارتباطی شهروندان با اداره صنعت، معدن وتجارت محسوب می شود و در صورت گزارش تخلف از سوی مردم در خصوص واحدهای صنعتی و صنفی در کمتر از۲۴ ساعت رسیدگی های لازم لحاظ خواهد شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شهریار افزود: این مجموعه از هیچ کوششی در جهت اجرای عدالت و نظم در واحدهای صنفی دریغ نمی کند.

وی افزود: وسعت منطقه ای و کثرت جمعیتی شهرستان شهریار می طلبد تا با تقویت هرچه بیشتر تعاملات دوسویه مردم و شهروندان ساکن در این منطقه با مجموعه صنعت معدن و تجارت به توفیقات سازنده تری در این عرصه نائل شویم.

سبزی یادآور شد: علاوه بر لحاظ کردن بازرسی ها، راه اندازی نمایشگاه های عرصه محصولات و اقلام مورد نیاز اساسی شهروندان نیز از دیگر دستورکارهای مجموعه صنعت معدن و تجارت این شهرستان برای کنترل بازار به شمار می رود که به فراخور نیاز و شرایط در شهرستان اجرایی خواهد شد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود