جدید ترین اخبار
رد صلاحیت

سونامی هیئت نظارت در شورای شهر شهریار…!/ رد صلاحیت ۶ نفر از اعضای فعلی شورای شهر شهریار!

افروز نیوز– مرحله دوم رسیدگی به صلاحیت نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به پایان رسید و صبح دیروز تنایید یا عدم تایید صلاحیت واجدین شرایط نامزدهای این دوره به ایشان ابلاغ شد.

بر اساس گزارش منابع غیر رسمی، هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان شهریار در مرحله بررسی صلاحیت نامزدها، احراز صلاحیت ۱۶ نفر از داوطلبین را رد کرد و با احتساب آمار رد شدگان در هیئت اجرایی، تعداد نفرات رد صلاحیت شده کاندیداهای شهرستان شهریار به ۴۸ نفر رسید که این رقم چیزی حدود ۵٫۵ درصد ثبت نام کنندگان است.

شایان ذکر است، در بین نفرات رد صلاحیت شده تعدادی از شوراهای فعلی شهرهای شهرستان شهریار به چشم می خورد که  در این میان سهم شوراهای شهریار، باغستان و فردوسیه قابل ملاحظه است. بطوریکه ۶ نفر از افراد رد صلاحیت شده، مربوط به شورای فعلی شهر شهریار است.

ذکر این نکته نیز ضرورت دارد که افراد رد صلاحیت شده از امروز (سوم اردیبهشت) به مدت ۵ روز فرصت دارند مراتب اعتراض خود را به مراجع استانی اعلام و موضوع را از طریق آن مرجع پیگیری نمایند و نهایتا اینکه اسامی کاندیداهای واجد شرایط حضور در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان شهریار، هجدهم اردیبهشت اعلام و از طریق هیئت اجرایی شهرستان اطلاع رسانی خواهد شد.

۲ نظر

  1. شورا و شهرداری شهریار تخلف دارد با سند عرض می کنم یکی بیاد بگم

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود