جدید ترین اخبار
منصور شهبازیان

شهبازیان عضو شورای شهر شهریار: در بارش اخیر، شهرداری کار را با کیفیت انجام داد اما اطلاع رسانی ضعیف بود

افروز نیوز- دکتر منصور شهبازیان عضو شورای شهر شهریار: شهرداری شهریار در شب اول و دوم بارش برف اخیر، حدود هفتصد الی نهصد نفر کارتن خواب و متدکیان را جمع آوری و به محل های مشخص هدایت کرد،این از مهمترین افتخارات شهر شهریار به شمار می‌رود. به این ترتیب علی‌رغم سرمای هوا و برف سنگین، حتی یک گزارش درباره یخ‌زدگی و کشته افراد نداشتیم/ با وجود برف و سرما یک گزارش هم در باره یخ زدگی و فوت افراد نداشتیم/ در بارش اخیر، از طرف شهرداری کار با کیفیت انجام شد ولی اطلاع رسانی ضعیف بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر شهریار؛ دکتر شهبازیان عضو شورای اسلامی شهر شهریار در سی و هشتمین نشست رسمی شورای شهر شهریار تصریح کرد: شهر شهریار از نظر امکانات ضعیف است، این مشکلات در همه شهرها  وجود دارد، از این‌رو همه باید تلاش کنیم تا به تدریج امکانات، قدرت، مدیریت و آمادگی خودمان را بالا ببریم.

وی درباره برخی انتقادات صورت‌گرفته درباره بودجه شهرداری شهریار گفت: افراد در کانال ها نظرات مختلفی دارند. کار با کیفیت خوب انجام گرفت ولی متاسفانه اطلاع رسانی خوبی صورت نگرفت.

دکتر شهبازیان گفت: شهرداری شهریار در شب اول و دوم حدود هفتصد الی نهصد نفر کارتن خواب و متدکیان را جمع آوری و به محل های مشخص هدایت کرد ،این از مهمترین افتخارات شهر شهریار به شمار می‌رود به این ترتیب علی‌رغم سرمای هوا و برف سنگین، حتی یک گزارش درباره یخ‌زدگی و کشته افراد نداشتیم .

عضو شورای شهر شهریار و مدرس دانشگاه تاکید کرد: در عین حال که مشکلات و کوتاهی را مطرح می‌کنیم، باید نقاط قوت عملکرد برخی مسئولان و دستگاه‌های مختلف را نیز مدنظر قرار دهیم.

۱۶ نظر

 1. با سلام
  آقای شهبازیان بزرگوار فرمایش شما درسته که شهرداری تلاش خودش رو کرده اما قبول کنید که مردم در این چند روز اذیت شدن. البته شاید هم حق با شماست و کار خوب بوده و اطلاع رساتی ضعیف

 2. جناب شهبازیان بزرگوار
  ما شما را به عنوان یک انسان شریف و درستکار قبول داریم و مطمئن هستیم که اگر شهرداری کوتاهی کرده بود حتما رک میگفتید

 3. انصافا من خودم شخصا شاهد بودم که شهردار خودش در کوچه و خیابانها حضور داشت و سعی میکرد مشکل رفت و آمد مردم حل بشه

 4. خب بزرگوار من افتخار نداشتم از نزدیک شما رو زیارت کنم و فقط اسمتون رو شنیدم. این خبر رو هم چون به صداقت و قلم مدیر این پایگاه اطمینان دارم میپذیرم.
  اما حال که میفرمایید کار انجام شده و اطلاع رسانی ضعیف بوده، خب چرا با مقصر و اون کسی که در این زمینه کوتاهی کرده برخورد نمیکنین؟

 5. سلام و عرض ادب
  وقتی کار دست کاردان نباشه باید هم کارهای شهرداری اطلاع رسانی نشه.
  وقتی کار روابط عمومی شهرداری شهر ۳۰۰ هزار نفری به چسبوندن ۴ تا بنر خلاصه میشه اونوقت شما مسوولین جه انتظاری دارین که کارهای شهرداری به اطلاع مردم برسه.
  امان از پارتی و سفارش اینو اون که فلانی رو از روابط عمومی جابجا نکنین…

 6. سلام
  خدمت بزرگواران اولا برای بنده جالب است که چطور در عرض ١٠ دقیقه چهار کامنت پشت سر هم قرار می گیرد و دیگر قطع می شود برادر عزیز اگر با کسی خصومت دارید و می خواهید برای تخریبش مهندسی کنید لطفا کمی تامل و هوشیارانه عمل کنید
  دوما ….

 7. ای کاش نظر دیگر اعضای شورای شهر را هم میگرفتید تا بتوانیم بهتر قضاوت کنیم که آیا شهرداری در بحران هفته گذشته درست عمل کرده است یا نه.

 8. سلام خدمت بزرگواران
  اولا برأی بنده جالب است که چطور در عرض ١٠دقیقه ۴کامنت پشت سرهم قرار می گیرد و دیگر قطع می شود برادر عزیز اگر با کسی خصومت دارید و می خواهید برأی تخریبش مهندسی کنید لطفا کمی تامل و هوشیارانه عمل کنید
  دوما نصب بنر از وظایف ذاتی واحد زیبا سازی می باشد صرفا جهت اطلاع

 9. به نظر من که شهرداری عملکرد قابل قبولی نداشت

 10. تو این شورا و شهرداری چه خبررررررررره؟

 11. درود بر همشهریان عزیز. من در گروههای تلگرامی نظر آقای بهزاد درخشان که عضو شورای شهریار هستن رو خوندم که اتفاقا ایشون هم تقریبا همین نظر رو داشتن. فکر کنم شهرداری شهریار به وظیفه خودش خوب عمل کرده باشه که نمایندگان ما تو شورا اون رو تایید میکنن

  • سلام جناب سعادتی. بله همینطوره و متن زیر نظر آقای درخشان است:
   “اطلاع رسانی از اقدامات شهرداری شهریار در برف روبی ضعیف بود”
   بهزاد درخشان عضو شورای اسلامی شورای شهر شهریار گفت: اطلاع رسانی از اقدامات شهرداری در برف روبی ضعیف بود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر شهریار، درخشان با تاکید بر ضرورت مدیریت اطلاع رسانی در زمان بحران اظهار داشت: نقش شهر و شهرداری شهریار اقتضا می کند ساز و کار قوی تری فراهم شود تا در مواقع بحرانی به موقع، دقیق و علمی به اطلاع رسانی شود .
   بهزاد درخشان عضو شورای شهر شهریار در جریان سی و هشتمین جلسه رسمی شورا با توجه به اقدامات شهرداری شهریار در برف روبی از روند اطلاع رسانی شهرداری انتقاد کرد.
   وی افزود: از سوی برخی کانالها در فضای مجازی اخبار های غیر واقعی منتشر می شد مبنی بر اینکه هیچ اقدامی در خصوص برف روبی از سوی شهرداری صورت نگرفته و یا اخباری منتشر می شد که اقدامات شهرداری را زیر سئوال می برد ولی متاسفانه ما هیچ اطلاع رسانی از اقدامات شهرداری نداشتیم، باید قبول کنیم که عملکرد اطلاع رسانی ما ضعیف بود.
   درخشان با تاکید بر ضرورت مدیریت اطلاع رسانی در زمان بحران اظهار داشت: نقش شهر و شهرداری شهریار اقتضا می کند ساز و کار قوی تری فراهم شود تا در مواقع بحرانی به موقع، دقیق و علمی به اطلاع رسانی شود.
   عضو شورای شهر شهریار در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: بخشی از مشکلات پیش آمده در پی بارش شدید برف طبیعی است و بخشی دیگر به ضعف امکانات و کوتاهی برخی از مدیران بازمی‌گردد.
   درخشان در ادامه سخنان خود تصریح کرد: مدیران و مسئولین مناطق و نواحی نمایندگان ویژه شهردار در منطقه هستند ولی متاسفانه ضعف عملکرد برخی از مسئولین در مواجهه با برف به وضوح دیده شد.
   درخشان در خاتمه گفت: مناطق و نواحی شهرداری و دستگاه های مربوطه باید در نحوه خدمات رسانی در زمان بحران تجدید نظر کنند و نمی توان از کنار چنین موضوعاتی به سادگی گذشت؛ شهروندان ما نباید تاوان بی مسئولیتی برخی مدیران شهری را دهند. این حق مردم است که اتنقاد کنند، ما باید از تمام ظرفیت ها و امکانات خود در وقوع بحران به درستی عمل کنیم.

 12. همشهریان عزیز اطلاع رسانی لازم نیست هرکس توهرمنطقه که زندگی میکنه یاتردد بیشتری داره عمل کرد شهرداریو قضاوت کنه مثلا من درمحدوده فاز۲ مخابرات وشهرک بانک ملت دیدم که تقریبا شهرداری عملکرد محسوسی نداشته با چند روز تاخیر فقط درحد پاشیدن شن که مشکلو به هیچ وجه حل نکرد واکثر کوچه هایی که آفتابگیر نیستند همچنان یخزده هستند اگریک برف دیگرروی این یخها ببارد مشکل اساسی برای مردم ایجاد میشود.
  البته امکانات ضعیف شهرداری شهریاررا هم باید مد نظرقرارداد به هر حال باید یخ کف کوچه ها کنده شود واگر نه این مشکل براحتی تمام نمیشود.

 13. سلام خدمت بزرگواران
  جناب آقای شهبازیان و درخشان و دیگر اعضای محترم شورا از زحمتکشان و دلسوزان این شهر هستند و در ای هیچ شکی نیست و ما شاهد ان بودیم از همان اوایل شروع بإرش رحمت الهی با شهردار و پرسنل زحمت کش شهرداری همراه بودند
  ولی نکته قابل توجه این است اطلاع رسانی مصوبات بوجه شورا چه ربطی به روابط عمومی شهرداری دارد پس واحد روابط عمومی شورا کجاست
  در سخنان اعضای محترم به نقاط ضعف مختلفی از جمله مدیران و کمبود امکانات و… اشاره شده ولی لید و تیتر خبر به سمت اطلاع رسانی و روابط عمومی میرود
  در ضمن مصاحبه آقای مهدور با سایت خبر شهریار در پاسخ به خبرنگار محترم که توپ را در زمین روابط عمومی نیندازیم گواه مصداق است

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود