جدید ترین اخبار
استخر مروارید

شهرداری شهریار برگزار کرد: مسابقات شنای بانوان به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم (ص)

افروز نیوز- شهرداری شهریار هفته گذشته به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت که مصادف است با میلاد پر برکت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)، اقدام به برگزاری یکدوره مسابقات شنا در رده بانوان نمود.

استخر مروارید

این مسابقات در استخر مروارید شهرداری شهریار واقع در شهرک وایین و در رده های سنی مختلف (نوجوانان و جوانان) که منطبق با استانداردها و قوانین “فینا” شهریار برگزار شد که در نهایت به نفرات برتر جوایزی تحت همین عنوان اعطا گردید.

شایان ذکر است مسابقات شنای بانوان برگزار شده در استخر مروارید شهرداری شهریار که با مدیریت سرکارخانم الهام کمرئی اداره می شود، در دو قالب تیمی و انفرادی و در رده های سنی ۸ تا ۱۰ سال و ۱۱ تا ۱۲ سال و ۱۳ تا ۱۴ سال و همچنین ۱۵ تا ۱۷ سال در ماده های ۵۰ متر آزاد، قورباغه، پروانه و پشت برای رده های سنی ۸ تا ۱۷ سال و ۱۰۰ متر آزاد، قورباغه و پشت برای سنین ۱۳ تا ۱۷ سال انجام گرفت که در پایان به نفرات برتر لوح یادبود و مدال اعطا گردید.

ذکر این نکته ضرورت دارد که این مسابقات با همت شهرداری شهریار، سازمان نوسازی و عمران شهرداری شهریار و تربیت بدنی این شهرداری و همچنین حمایت و نظارت اداره ورزش و جوانان و هیئت شنای شهرستان شهریار برگزار گردید که مدیریت استخر مروارید سهم بسزایی در مراحل ثبت نام از متقاضیان، آماده سازی و هماهنگی برگزاری مسابقات شنای بانوان داشت که بنا به گزارشات واصله این مسابقات با استقبال عمومی خوبی هم روبرو بود و جالب است بدانید که قریب به ۱۰۳ نفر از علاقمندان به شنا در این دوره از مسابقات ثبت نام و شرکت نمودند و همچنین ۱۰ نفر نیز بصورت تشویقی در این مسابقات حضور داشتند.

از دیگر نکات مثبت این دوره از مسابقات، اجازه ورود به مادران به داخل مجموعه بود تا از نزدیک شاهد رقابت فرزندان خود باشند.

همچنین ذکر این نکته ضرورت دارد که مجموعه استخر مروارید شهرداری شهریار با امکانات ویژه آماده سرویس دهی به علاقمندان به ورزش مفرح شنا بویژه در زمینه آموزش است تا استعدادهای نوجوان و جوان منطقه بتوانند این مجموعه را به عنوان بستری مناسب جهت رشد و ارتقا در این رشته بدانند و از آن برای رسیدن به سکوهای قهرمانی بهره مند گردند.

در پایان متذکر میشود؛ شهرستان شهریار با توجه به مستندات و گزارش های ورزشی، یکی از پر استعدادترین مناطق کشور در حوزه ورزش است. لذا برگزاری مسابقاتی از این دست می تواند بیش از پیش زمینه ساز بروز استعدادهای مختلف ورزشی و پرورش آنها باشد که امید است در طول سالهای آتی نیز شاهد تداوم برنامه های اینچنینی باشیم.

 آدرس استخر مروارید شهرداری شهریار: شهریار، شهرک وایین، خیابان بعثت ۴

استخر مروارید

استخر مروارید

استخر مروارید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود