بهروز کاویانی

آمادگی شهرداری گلستان برای تسریع در ساخت بیمارستان امام حسین (ع)

افروز- شهردار شهر گلستان از آمادگی شورا و شهرداری این شهر برای هرگونه همکاری نسبت به تسریع در تکمیل تنها بیمارستان شهرستان بهارستان خبر داد.

بهروز کاویانی با اشاره به جلسه مشترک با مجری و مشاوران احداث بیمارستان امام حسین (ع) شهر گلستان از آمادگی این شهرداری برای تسریع در تکمیل این پروژه مهم بهداشتی درمانی خبر داد.

وی با تأکید بر اهتمام ویژه مسئولان مدیریت شهری بر تسریع در انجام این پروژه مهم بیان کرد: با توجه به جمعیت فعلی شهر گلستان داشتن بیمارستان و مرکز درمانی مناسب که بتواند تمامی خدمات درمانی مورد نیاز مردم را ارائه کند، بیش از پیش احساس می‌شود و شورا و شهرداری گلستان نسبت به تکمیل هرچه سریع‌تر پروژه‌های فعلی از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

شهردار گلستان با بیان اینکه با اجرای طرح تحول سلامت در کشور هزینه درمان مردم کاهش ‌یافته و باید با ایجاد مراکز درمانی مجهز و پیشرفته مردم را در استفاده از امکانات و برکات این طرح مهم بهره‌مند کنیم، تصریح کرد: عزم جدی میان مسئولان مدیریت شهری و همچنین مسئولان شهرستان وجود دارد تا بتوانیم بهترین خدمات را به مردم این شهر ارائه کنیم.

کاویانی با ضروری خواندن افزایش سرانه‌های درمانی و بهداشتی در شهر گلستان خاطرنشان کرد: شورا و شهرداری گلستان مصمم است با استفاده از راه‌کارهای قانونی نسبت به تکمیل هرچه سریع‌تر پروژه‌های عمرانی در این شهر مساعدت‌های لازم را انجام دهد.

وی تأکید کرد: شهرداری گلستان برای افزایش سرانه خدمات درمانی و بهداشتی و بهره‌مندی مردم از بیمارستان مجهز زمینی به متراژ ۲۰ هزار مترمربع به طور رایگان در اختیار نهادهای مربوطه قرار داده تا بدینوسیله حداقل نقشی در بهبود وضعیت خدمات بهداشتی و درمانی شهر داشته باشد.

شهردار گلستان با تأکید بر اینکه سلامت مردم و ارائه خدمات درمانی بر اساس شأن و منزلت آنها برای مدیریت شهری بسیار مهم است، گفت: برای تکمیل تنها بیمارستان شهرستان بهارستان تحت عنوان بیمارستان امام حسین (ع) نیازمند تلاشی مضاعف‌تر هستیم که امیدواریم با تلاش‌های اخیر و هماهنگی لازم این پروژه بسیار مهم و ضروری شهر هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد.

کاویانی همچنین از مصوبه شورای اسلامی شهر گلستان با توجه به فرارسیدن دهه مبارک فجر برای اختصاص جایزه ویژه خوش‌حسابی به مؤدیانی که بدهی خود را بر اساس زمان‌بندی اعلام شده تسویه کنند، خبر داد.

وی در تشریح این مصوبه افزود: مؤدیانی که نسبت به پرداخت بدهی خود تا پایان دی ماه جاری اقدام کنند، از بیشترین جایزه خوش‌حسابی یعنی تخفیف ۲۵ درصدی بهره‌مند می‌شوند.

شهردار گلستان با بیان اینکه پیشرفت و توسعه شهری بدون همکاری و همیاری مردم امکان‌پذیر نخواهد بود، اظهار کرد: با توجه به مصوبه اخیر شورای شهر نیز همچنین مؤدیانی که در تا آخر بهمن ماه سال جاری نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند از تخفیف ۲۰ درصدی و مؤدیانی که تا پایان اسفند ماه سال جاری بدهی خود را تسویه کنند از ۱۵ درصد جایزه خوش‌حسابی برخوردار می‌شوند.

کاویانی در پایان با اشاره به نام‌گذاری سال جاری تحت عنوان همدلی و همزبانی دولت و ملت از سوی رهبر معظم انقلاب تأکید کرد: مردم شهر گلستان به تأسی از شعار سال جاری تاکنون همدلی و هم‌زبانی خوبی با مدیریت شهری در توسعه و پیشرفت شهر داشته‌اند و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال اقدامات شایسته‌ای را در کاهش مشکلات آنها برداریم.

منبع: فارس

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود