جدید ترین اخبار
152132

شورای شهر شهریار باید پاسخگو باشد/ لزوم پیگیری غیبت معنی دار شورای شهر شهریار در جلسه بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی!

افروز نیوزشورای شهر شهریار دعوت رسمی هیئت امناء بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی امام خمینی (ره) را با عدم حضور در جلسه دیروز، رد کرد.

باخبر شدیم که صبح سه شنبه (دیروز) راس ساعت ۸:۳۰ جلسه ای با حضور دکتر ناجی فرماندار شهرستان شهریار، اعضای سیزده نفره شورای اسلامی شهر شهریار و همچنین اعضای هیئت امناء بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی در حال احداث امام خمینی (ره) در راستای همفکری، ترویج مشارکت عمومی و برخی مباحث تخصصی دیگر در محل این بیمارستان برگزار خواهد شد و از آنجا که ما اصحاب رسانه هم خود را در یاری رساندن و اطلاع رسانی در تکمیل این بیمارستان سهیم دانسته و وظیفه داریم نتایج جلساتی از این دست را به اطلاع افکار عمومی برسانیم، خود را حدود ساعت ۹ به محل جلسه رساندیم تا از ماحصل آن خبری تهیه و منعکس کنیم. اما ظاهرا خبری از جلسه نبود و به دلیل عدم حضور یکپارچه اعضای شورای شهر شهریار، جلسه کنسل شده بود.

سعی کردیم در آن سکوت سنگین و معنی دار حاکم بر اعضای هیات امناء بیمارستان، دلیل عدم حضور مجموعه شورای شهر شهریار در جلسه را جویا شویم که جوابی نشنیدیم.

مهندس صالحی فقط سر خود را تکان داد و دکتر بیژن خراسانی هم با بالا انداختن شانه های خود که حاکی از تعجب بود، سعی کرد بی اطلاعی خود را نشان دهد. سید مسعود سمائی مدیرعامل بیمارستان هم دستها را تکیه گاه چانه خود کرده بود و با نگاه نافذ خود به ما فهماند که او هم دلیل این غیبت ۱۳ نفره را نمی داند. حسین فرج الله هم که با زیر لب زمزمه هایی می کرد و در سالن جلسه مدام قدم می زد و…

خلاصه ما هم نفهمیدیم که دلیل عدم توجه اعضای شورای شهر شهریار به امر سلامت و مشارکت در جلسه مربوط به احداث بیمارستانی که در شهرستان کمر همت همگانی برای تکمیل آن بسته شده است، چه می تواند باشد و غیبت غیر منتظره و دسته جمعی مجموعه شورای شهر شهریار در این جلسه مهم که حتی فرماندار شهرستان هم راسا در آن حضور داشت، چه می توانست باشد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود