بهزاد درخشان

عضو شورای شهر شهریار: کارشناسان حقوقی شهرداری شهریار کارآمد نیستند

افروز نیوز عضو شورای اسلامی شهر شهریار گفت: کارشناسان حقوقی مدیریت شهری این منطقه زیده نیستند و ضعف در این عرصه، شهرداری و شهر را متضرر می کند.

بهزاد درخشان عضو شورای اسلامی شهر شهریار با اشاره به لزوم جذب کارشناسان کارآمد و قوی در عرصه مدیریت شهری شهریار اظهار داشت:پرونده های حقوقی بسیاری با مبالغ سنگین چند میلیارد تومانی در جریان است که در چنین شرایطی نقش کارشناسان حقوقی بسیار تعیین کننده و حائز اهمیت است.

وی افزود: متاسفانه کارشناسان حقوقی مدیریت شهری شهریار آنچنان که باید زبده نیستند و ضعف در این بخش، شهرداری، مردم و شهر را متضرر می کند.

درخشان گفت: شورای شهر نباید به شورای شخص تبدیل شود و می طلبد یکسری چارچوب ها و مولفه های مشخصی تعریف شود که انتخاب و جذب افراد بر مبنای اصول و منطق محقق شود.

وی افزود: تنزل پیدا کردن مسائل شهری به مسائل شخصی زیبنده شورای شهر شهریار نیست و در صورت استمرار وضعیت موجود، شهرداری قادر نخواهد بود آنطور که باید از حق و حقوق شهر و شهروندان دفاع کند.

عضو شورای اسلامی شهر شهریار گفت: اگر در پرونده ای ۱۰ میلیارد تومانی، مدیریت شهری نتواند آنطور که باید از حق خود دفاع کند، ضرر و خسارت سنگینی متحمل شده ایم که جبران آن دشوار است.

درخشان یادآور شد: چنین مسائلی نباید به موضوعات شخصی تنزل پیدا کند و باید ارجحیت و مصلحت شهر در اولویت اصلی قرار گیرد.

منبع: مهر

۱۳ نظر

 1. رضا
  آقای درخشان که یکی از حامیان و حافظان پر و پا قرص شهردار هستین، پس چرا اقدامی برای جابجایی این افراد ناتوان که تعدادشان هم در شهرداری کم نیست نمی کنید؟ نزدیک ۳۰ ماه از شورایی شما گذشته، تازه می گید که فلانی ناتوان است؟ به ولله نمی تونین پایان دوره جواب مردم رو بدین. کمی به یاد سال ۹۶ بیفتین که قراره برای جمع کردن رای به مساحد بیاین، جواب ما مردم دقیقا همون موقع است که…!!!

 2. محمد روانبخش
  به به به، چه عجب آقا بهزاد هم صداش دراومد؟ به خدا باورم نمیشه! یعنی آش اونقدر شور شده که…؟

 3. رضا
  نه بابا اینا فیلمشونه که هر جند وقتی اعتراضی هم بکنن که مردم گله نکنن. همه این اعتراضا مثل فیلم میمونه که باید فقط تماشا کنی و برای دقایقی شاد باشی وگرنه شورا و اعتراض؟ اونم به رهنما؟

 4. سلمان دارابی
  من مطمئن هستم که آقای درخشان الکی چیزی رو نمیگن. چون بارها خودم شاهد بودم که مسئول حقوقی شهرداری نه کاربلده نه رفتار خوبی با ارباب رجوع داره. آقا بهزاد از تذکرتون ممنون. انشا… مدیر اون مجموعه این نظرها رو ببینه و برای جابجایی این فرد اقدامی بکنه

 5. رضا
  ما هم مثل شما منتظریم. این خط اینم نشون…!

 6. ناشناس
  من فقط میتونم بگم که متاسفم برای شورا و شهرداری که بعد از دو سال تازه میگن کارشناسان حقوقی شهرداری شهریار کارآمد نیستن. پس تو این مدت چجوری از منافع مردم و شهرداری دفاع می کردن؟

 7. من چند بار برای کارم به واحد حقوقی شهرداری شهریار مراجعه کردم و از نزدیک دیدم که خانم نخعی مسئول حقوقی شهرداری اصلا در توانش نیست که موارد حقوقی را رسیدگی و اعلام نظر کند. ضمنا خیلی هم بداخلاق است و با پرخاشگری با مردم برخورد می کند. منم فکر می کنم که حق با دوست عزیزم آقای درخشان باشد و لازم است این واحد که قرار است از منافع شهرداری مواظبت کند فردی قوی را بر سر آن بگذارند.

 8. آقای درخشان شما که میگین کارشناسان حقوقی شهرداری شهریار با تحصیلات تخصصی حقوق کارآمد نیستند، پس چگونه مدیران عامل سازمانهای شهرداری با مدرک دیپلم را در راس سازمانها قرار داده اید؟ در حالی که طبق اساسنامه کلیه سازمانها، مدیران عامل باید دارای مدرک لیسانس باشند.

 9. ایکاش دوستان به جای حرف زدن کمی هم خالصانه برای بهبود شرایط قدمی بردارتد.
  سوال از آقای درخشان و سایر دوستان شورای شهر:
  ۱٫برای بالا رفتن بهره وری نیروی انسانی در شهرداری چه کرده اید؟
  فقط که نمیشود انتقاد کرد اگر بخش حقوقی شهرداری از نیروهای زبده خالیست،که خالیست،
  در شورا چه خبر است؟ نیروهای زبده در آنجا تجمع کرده اند؟ بخش های دیگر در چه وضعی به سر میبرند؟
  تا کنون برای حل که نه، برای بهبود نسبی کارها چه کرده اید؟ و….. اندیشه کنید

 10. سلام.من همیشه مطالبتون رو دنبال میکنم.وبسایت خیلی خوبی دارید.ممنون

 11. خسته نباشید ممنون به خاطر این
  مطالب کاربردی

 12. سلام
  بابت مطلب خوب و وب سایت عالی که دارید سپاسگذارم.
  موفق باشید

 13. سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود