انجمن سینمای جوانان شهرستان شهریار

فرزند دیگری از شهریار، داور بخش استعدادیابی سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران

افروز نیوز- سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران برگزار می شود.

این جشنواره بین المللی در حالی برگزار می گردد که یکی از داوران بخش استعدادیابی آن امیرحسین بغدادی فیلمساز و عکاس و مسئول انجمن سینمای جوانان شهریار است و این برای نخستین بار است که یک فیلمساز شهریاری بعنوان داور در جشنواره بین المللی حضور دارد.امیرحسین بغدادی

مسئول انجمن سینمای جوانان شهرستان شهریار طی گفتگویی با این پایگاه گفت: در این جشنواره که از ۱۸ تا۲۴ آبان ماه در پردیس سینمایی چهارسو برگزار می گردد، فیلمسازانی از کشورهای اروپایی و آسیایی و… حضور دارند.

امیرحسین بغدادی در ادامه افزود: حضور همه علاقمندان فیلم بویژه فیلم کوتاه، آزاد است و این جشنواره در راستای تقویت سینما و کشف استعداد برگزاری جشنواره ها و تقدیر از فیلمسازان و عوامل فیلمسازی بزرگترین تاثیر مثبتی در روند سینما خواهد داشت.

وی در ادامه گفت: امید داریم تا از سالهای آتی فیلمسازان شهریاری نیز در این عرصه حضوری چشمگیر داشته باشند.

بغدادی مجددا یاداور شد: سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران از ۱۸ تا۲۴ آبان ماه در پردیس سینمایی چهارسو برگزار میگردد.

مسئول انجمن سینمای جوانان شهرستان شهریاردر پایان متذکر شد: ویژه‌برنامه‌های سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در قالب “جشنواره فیلم کوتاه تهران” هر شب ساعت ۱۹ و تکرار آن روز بعد ساعت ۹:۳۰  از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

یک نظر

  1. سلام
    آقای بغدادی را چند سالی ست به خوبی می شناسم. جوان محجوب و با ادب و ساکت که دور از هیاهو و جنجالهای رایج، کارش را انجام میدهد و آثار زیبایی هنری که خلق میکند معرف اونو هستند نه هیاهوی حاشیه ها…
    برایشان آرزوی توفیق روز افزون دارم.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود