جدید ترین اخبار
مدیران خاموش

فریاد دادخواهی مردم از مسئولین ارشد شهرستان شهریار/ مدیریت خاموش اداره برق شهریار را از خواب بیدار کنید!

افروز نیوز- (پرویز امینی) هر دستگاه و اداره ای در صدد است تا وظایفی را که بر عهده دارد به نحو احسن انجام دهد و گاها در این راستا استمداد و مساعدت دیگر دستگاهها را نیز دخیل می داند و انصافا بدون مشارکت آنها نمی توان برخی پروژه ها را اجرا، تکمیل و در اختیار مردم قرار داد.پرویز امینی

تقطع غیرهمسطح امیرکبیر که در منطقه کهنز شهریار اجرا شده است، قطعا با هدف تسهیل درعبور خودروها در این مسیر که اتفاقا یکی از پر ترافیک ترین مناطق مرکز شهرستان به شمار می رود، به اجر درآمده است.

از آنجا که در طول اجرای این پروژه وزین، جهت تردد خودروها، مسیرهای جایگزین در نظر گرفته شد، ایاب  و ذهاب شهروندان با مشکل روبرو شده بود و روزانه انتظار بهره برداری از این پروژه مهم را می کشیدند. لذا بهره برداری از این پروژه می توانست از اتلاف زمان و همچنین بسیاری از معضلات ترافیکی ناشی از این منطقه را پوشش داده و تردد خودروها به سهولت صورت پذیرد.

شایان ذکر است که سرانجام پروژه تقاطع غیرهمسطح امیرکبیر چندی پیش با حضور وزیر کشور، مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید. راههای جانبی این تقاطع و همچنین دوربرگردان های مورد نیاز هم به اجرا در آمد و همه چیز برای استفاده شهروندان مهیا شد. اما متاسفانه بغل گذر این پل از مسیر بلوار امیرکبیر هنوز بسته است و قابل استفاده نیست!!!

بر اساس این نقیصه، خودروهایی که از سمت بلوار امیرکبیر به تقاطع نزدیک می شوند و قصد برگشت به همان مسیر را دارند، از آنجا که مسیر دسترسی به زیر پل برای آنها مقدور نیست، ناگزیر هستند تا از روی پل عبور کرده و با طی کردن مسیری طولانی تر، از دوربرگردان ابتدای بهشت رضوان برگردند و با عبور مجدد از روی پل، خود را به مقصد برسانند. در صورتیکه می توان با استفاده از دوربرگردان زیر پل، خیلی راحت به مقصد رسید.مدیران خاموش

چرا دوربرگردان زیر پل بسته است؟

همانگونه که ذکر شد، دوربرگردان زیر این پل آماده سازی شده اما به جهت اینکه هنوز تعدادی تیربرق در مسیر رسیدن به این دوربرگردان خودنمایی می کنند و مسئولین این اداره هم تلاشی برای جابجایی تیرهای مذکور نمی کنند، لاجرم برای شهرداری و پیمانکار مربوطه میسر نیست تا مسیر را آسفالت و آماده تردد نماید. چرا که وجود این تیرهای برق می تواند خطرات شدیدی برای خودروها داشته و آنها را با سانحه تصادف مواجه نماید. لذا شایسته است تا مسئولین برق شهرستان موضوع را جدی تلقی نموده و در جهت جابجایی تیرهای مذکور اقدامی عاجل داشته باشند.

البته کوتاهی اداره برق شهریار در رسیدگی به امور مردم، به جابجایی همین تیرهای برق برنمی گردد و امروز بسیاری از مطالبات شهروندان در این حوزه روی زمین مانده است. کم کاری های اداره برق شهریار آنقدر مشهود و زیاد است که امروز حتی از تعویض لامپ مربوط به چراغهای معابر هم خودداری می کند و اتفاقا در اظهار نظر عجیب و غریب ریاست این اداره در یکی از جلسات شهرستانی و در حضور مردم، خالی از لطف نیست که با شهامت تمام در پاسخ به سوال اهالی روستای “قجر تخت رستم” مبنی بر قصور این اداره در تعویض و تامین لامپ مورد نیاز روشنایی شب روستا، اذعان داشت: در صورتیکه خود مردم لامپ ها را بخرند، ما آمادگی کامل برای تعویض لامپ های سوخته داریم…!!!!!!!!!

هزار داد و فریاد از این عدم مسئولیت پذیری مجموعه برق شهرستان شهریار که شعور مردم را به تمسخر و بازی گرفته و در پاسخ به افکار عمومی، اینچنین توهین می کند.

مدیریت اداره برق شهرستان شهریار که حتی حاضر به یک نشست خبری و رسیدگی به مشکلات مردم نیست و در پاسخ به درخواست خبرنگاران برای این نشست، که در حاشیه جلسه شورای اداری اخیر شهرستان در فرمانداری و اتفاقا در حضور یکی از شهرداران خوش قریحه شهرستان هم مطرح شد، عنوان می کند: من تمایلی به این نشست ها ندارم و در صورتیکه خیلی برایتان مهم است، به تهران بروید و با روابط عمومی استان هماهنگ کنید تا مرا مجاب به این نوع نشست ها کند…!!!!!!!

مسئولین ارشد شهرستان به داد مردم برسند

جناب فرماندار عزیز و محترم که همواره مطالبات مردمی درج شده در رسانه ها را به دقت رصد نموده و پیگیری مجدانه دارید، از حضرتعالی به عنوان نماینده عالی دولت، انتظار رسیدگی به وضعیت مدیران خاموشی از این دست داریم که بدون توجه به نیاز شهروندان، هر آنطور که صلاح شخصی خود می دانند، عمل می کنند.

از شما فرماندار بزرگوار، نماینده پرتلاش مردم در مجلس شورای اسلامی و همچنین مقامات قضایی و نظارتی شهرستان، بویژه دادستان محترم به عنوان مدعی العموم تقاضا می شود تا با مواردی از این دست، اقداماتی بازدارنده و تحکمی داشته باشید. چون در برخی مواقع مشاهده می شود که فلان مدیر به جای آنکه منطبق بر شرح وظایف ذاتی خود عمل نماید، کاملا خودسرانه و اتفاقا طبق سلایق شخصی خویش رفتار می کند.

آیا این نوع نگرش و عملکرد در شان مدیران جمهوری اسلامی است؟ آیا زمان آن فرا نرسیده است تا مدیران خاموش از خواب بیدار شوند و کمی هم پاسخگو باشند؟

امید است با پیگیری شما بزرگواران، مشکل جابجایی تیرهای برق حواشی تقاطع غیرهمسطح امیرکبیر و دیگر مشکلات شهروندان در حوزه برق شهرستان مرتفع گردد.

۱۲ نظر

 1. مرضیه توانی
  خدا خیرتون بده. پیگیری کنین درست بشه

 2. رضا
  سرکار خانم، من بعید می دونم درست بشه. چون این مدیرای تنبل نخوابیدن و خودشونو به خواب زدن. حالا شانس اوردیم هنوز پاییزه و زمستون نرسیده وگرنه اگر به خواب زمستانی برن، چکار کنیم؟ها؟

 3. مرضیه توانی
  نه اینجوریا هم نیست. بالاخره مسئولانی که نظارت بر این مدیران دارن، حتما موضوع رو پیگیری می کنن و گوش این مدیر خوبالو رو می کشن.

 4. رضا
  من حاضرم شرط ببندم که این مدیر با اوصافی که نویسنده نوشته حالا حالاها بیدار بشه. اگر شب عیدم تیر برق ها همون جا نبود من به کل شهریار شام میدم

 5. محمد
  من بر خلاف رضا مطمئنم که حاج سعید و دادستان خودشون آستینارو بالا میزنن و این مدیرو بیدار می کنن. چون مشکل اداره برق فقط به برداشتن این تیربرقا ختم نمیشه بلکه به لطف کم کاری این اداره شب که میشه همه خیابونا خاموشن و لامپی در کار نیست. راست میگه بیدارشون کنید. چند روز دیگه زمستونه و سرما رو بهونه می کنن و حسابی به خواب زمستونی میرن

 6. محمود احمدیان\راه مبین

  سلام خوبه به شهرهای دیگه مثل امیریه و کهنز و اندیشه هم سری بزنید و وضعیت نابه سامان ادارات برق اونارم خبر بگیرید صد رحمت به شهریار … به شهریار… به شهریار … به شهریار… !!!!!

 7. سلام .به این مشکلات ، لطفا میدان شهید صیادشیرازی راهم اضافه کنید که رانندگان باید برای رفتن به اندیشه و ملارد ، شهرک جعفریه و..فاصله طولانی ردشدن اززیر پل راطی کنند.

 8. با سلام. چندی قبل از طرف اداره برق تیرها و سیمهای برق کوچه قدر واقع در خ مصطفی خمینی تعویض شد . روی تیر قبلی مهتابی نصب بود ولی متاسفانه مهتابی را از تیر قبلی باز کرده و بردند و روی تیر جدید نصب نکردند. آیا دستور اینچنین بوده؟آیا کارشان قانونی بوده که کوچه را در تاریکی فرو ببرند؟

 9. مدیریت افروز نیوز:
  حتما موضوع را پیگیری می کنیم و اگر اینبار پاسخگو بودند، دلیل باز کردن و بردن مهتابی مذکور را جویا شده و در همین صفحه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 10. نه اینا بیدار نمیشن
  شرکت تنش در باباسلمان ده ساله از پشت ترانس برق میدزده صد امپر ۲۴ ساعته روشنه برای کوره ابکاری قطعاتش اما اینا نمیان کاری کنن یعنی نمیخوان
  چون یکی از اداره برقی ها این کابلو براشون کشیده ده سال

 11. سلام حاج سعید بنده وجمعی از دوستانم خواستارتقدیراز مدیر ان اداره هستیم و به شخصه دست این گونه مدیران زحمت کش رو میفشارم کسی از بیرون گوددرد دل زحمت کشان رونمی دونه

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود