جدید ترین اخبار
20-1431520313

فعالیت بیش از ۱۰۰ باغ تالار غیرمجاز در ملارد!

افروز نیوز- فرمانده سپاه ملارد گفت: برخی از باغ تالارهای غیر مجاز در مناطق صفادشت و خوشنام شهرستان ملارد در پوشش مراسم عروسی به برگزاری پارتی های مختلط مبادرت می ورزند.1811963

به گزارش مهر، سرهنگ محسن رضایی فرمانده سپاه شهرستان ملارد، در نشست خبری که در مقر سپاه این منطقه و با حضور جمعی از خبرنگاران غرب استان تهران برگزار شد، با تبریک ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت:انقلاب اسلامی ایران با رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی و رشادت ها و روحیه آزادی خواهی امت اسلامی ایران به پیروزی رسید.

وی افزود:با همه مشقت ها و سختی ها، انقلاب به پیروزی رسید و تحولی بزرگ در تاریخ جهان ایجاد کرد و باید در نظر داشت این دستاورد بزرگ نیازمند حفاظت و حراست است.

سرهنگ رضایی عنوان کرد: برخی می گویند چهار دهه از عمر انقلاب می گذرد و نباید به مانند دوران گذشته روحیه انقلابی را به تصویر کشید، اما به تعبیر مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی، پویا و پیشرو و زنده است و این بالندگی انقلاب نیاز به صیانت و حفاظت دارد.

فرمانده سپاه شهرستان ملارد گفت: در شرایطی که دور تا دور کشور در خون و آتش است، ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با ثبات ترین کشور منطقه محسوب می شود و این امر خطیر و مهم، مرهون خون پاک شهدا است.

سرهنگ رضایی با اشاره به علم شدن القاعده و داعش از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی گفت:هدف از چنین طراحی شومی، خارج کردن مساله فلسطین از اذهان و افکار عمومی است و در واقع مستکبران جهان در صدد هستند موضوع فلسطین را به حاشیه برانند.

سرهنگ رضایی گفت: وقتی امام جمعه مکه می گوید اولویت اول ما کشتن شیعیان است، مشخص و مبرهن است که پشتوانه این جریان چیست و کیست.

سرهنگ رضایی در تشریح برنامه های سپاه ملارد در دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان عنوان کرد:یکی از طرح های فرهنگی برجسته ما در ایام الله دهه فجر برگزاری یادواره شهدای گمنام انقلاب، برای نخستین بار در شهرستان ملارد است.

وی افزود: طرح ها و برنامه های متعدد و متنوعی نیز در حوزه های گوناگون طبق زمان بندی تعریف شده اجرایی خواهد شد که برگزاری نهضت روشنگری، سرکشی و دیدار با خانواده معظم شهدا، تجدید میثاق با آرمان های امام راحل(ره)، برگزاری مسابقات علمی در بین دانش آموزان، گلباران مزار شهدا، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی، یادبود شهید مدافع حرم رضا عباسی از نمونه های آن به شمار می رود.

بیش از ۱۰۰ باغ تالار فاقد مجوز در شهرستان ملارد فعالیت می کند

فرمانده سپاه این شهرستان در خصوص برخی باغ تالارهایی که در باغ های خوشنام و صفادشت به برگزاری پارتی مبادرت می ورزند عنوان کرد: بخش قابل توجهی از میهمانی های نامتعارف و غیر اخلاقی مورد اشاره، از شهرستان های اطراف ملارد هستند که در این منطقه سکونت ندارند و  در پوشش مراسم عروسی اقدام به برگزاری چنین پارتی هایی می کنند.

وی افزود:یکی از مشکلات موجود در این عرصه، باغ تالارهای فاقد مجوز است که لزوم ساماندهی آنها احساس می شود.

سرهنگ رضایی گفت: طبق برآوردهای انجام شده، از مجموع ۱۳۰ باغ تالار تنها ۲۶ تالار مجوز دارند و به واقع بیش از ۱۰۰ باغ تالار فاقد مجوز هستند.

فرمانده سپاه ملارد گفت:با ورود و عزم جدی دادستان، اقدامات مطلوب و سازنده ای اجرایی شده و ما نیز به نوبه خود از تمامی ظرفیت های موجود بهره می گیریم و شهرستان ملارد را برای برگزار کنندگان پارتی ناامن می کنیم.

وی در خصوص اقدامات سپاه این شهرستان برای مقابله با تخلفات و انحرافات اداری این منطقه در یکسال اخیر عنوان کرد:ستاد امر به معروف و نهی از منکر، اقدامات مطلوب و موثری را در طول ماه های اخیر عملیاتی کرده است که در آینده با تقویت هر چه بیشتری پیگیری می شود.

وی افزود:۹۰ درصد ادارات رابطین امر به معروف و نهی از منکر خود را معرفی کرده اند و موضوعاتی همچون تکریم ارباب رجوع، کم کاری احتمالی کارمندان ادارات و…با دقت رصد و بررسی می شود.

سرهنگ رضایی یادآور شد:برگزاری نماز جماعت در مراکز خرید و پاساژها از دیگر دستورکارهایی است که در چندین مرکز و محدوده از این شهرستان اجرایی می شود و در آینده با وسعت و دایره وسیع تری در اقصی نقاط این شهرستان برگزار خواهد شد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود