جدید ترین اخبار
هشدار

قابل توجه عضو سابق شورای شهر قدس: تو اگر طبیب بودی، سر خود دوا نمودی…!

افروز نیوز- (پرویز امینی) همانگونه که در روزهای اخیر بسیار به آن پرداخته شده است، بازار و تنور لابی های انتخاب شهرداران در برخی از شهرهای غرب استان تهران که هنوز به گزینه ی مطمئنی برای کرسی شهرداری نرسیده اند، داغ داغ است و اعضای شورای شهرهای شهریار، باغستان، صباشهر، قدس و ملارد سخت مشغول بررسی کارنامه و سوابق گزینه ها هستند.

پرویز امینی

شایان ذکر است؛ در برخی از این شهرها ترافیک کاندیداها آنچنان قابل توجه است که برخی از این عزیزان حتی اگر در کارنامه خویش مدیریت یک روزه دربانی هم داشته اند، رزومه خود را به دبیرخانه شورای شهر تحویل داده و پشت در دفتر شورا گوش به زنگ ایستاده اند تا برای مصاحبه دعوت شوند!

شایان ذکر است؛ صفوف نامزدهای جلوس بر صندلی مدیریت شهری در شهرهای شهرستان شهریار ملموس تر از شهرستان های همجوار است. در این راستا و البته بلافاصله پس از تایید صحت انتخابات شوراهای شهر، نفرات ریز و درشت بسیاری از شهرستان دوست و برادر (قدس) به شهرستان شهریار ترانسفر شدند تا شاید بتوانند در سایه برندهای معتبر خود حداقل یکی از کرسی های شهرداری در شهرستان شهریار را از آن خود کنند!

پس اگر در روزها و ماه های پیش رو به محض ورود به دفتر یکی از شهرداری های شهرستان شهریار با مدیری از خطه مدیرپرور قدس روبرو شدید، تعجب نکنید چرا که ما شهریاری ها سالهاست علاقه وافری به مدیران و روسای قدس داریم. بطوری که اگر لازم باشد برای موفقیت قدسی ها از جیب خود هزینه می کنیم و حتی به جان هم می افتیم و یکدیگر را از میدان به در می کنیم تا یک نفر از قدس بر مسند کار باشد. نمونه بارز آن در انتخابات چند دوره گذشته مجلس شورای اسلامی این حوزه مشهود و اظهر من الشمس است. حمایت بی چون و چرای شهریاری ها از نامزدهای قدسی به حدی بود که برخی نامزدهای شهریاری در شهرستان خود هم به اندازه رقبای قدسی خود رای نیاوردند که این نشان از اتحاد ما شهریاری ها برای موفقیت قدسی ها دارد…!!!

علی ایحال امروز هم اتفاقی مشابه در حال رخ دادن است و در روزهای اخیر شاهد کاندیداتوری سفت و سخت نفراتی از شهرستان قدس برای پذیرش مسئولیت شهرداری در برخی از شهرهای شهرستان شهریار هستیم که ظاهرا اینبار نیز به مدیران شهریاری ترجیح داده شده و با توجه به اخبار رسیده، عن قریب است که ردای شهردار را نیز بر تن کنند. در حالیکه کارنامه این حضرات چنگی هم به دل نمی زند و برتری نسبت به مدیران مدعی شهرستان شهریار ندارند.

قابل توجه اعضای محترم شورای شهر باغستان

واضح و مبرهن است؛ بررسی سوابق مدیریتی آنها در شهرستان قدس می تواند بهترین گواه برای رسیدن شورای شهر به نقطه اطمینان باشد. اعضای شورای شهر به جای تمرکز روی رزومه رنگی و ظاهرفریب برخی نامزدها، تحقیقات میدانی و سوابق ۴ سال گذشته آنها را در دستور کار خود قرار دهد و به این نقطه برسند که آقایان در طول ۴ سال گذشته که بعضا در جایگاه ریاست شورای شهر قدس هم حضور داشته اند، می بایست این شهر را با تحولات عظیم عمرانی روبرو می کردند. در صورتیکه هرگز اینگونه نیست و امروز فعالیت عمرانی آنچنانی را در قدس شاهد نیستیم. یعنی پل ورودی شهرستان قدس همچنان نیمه کاره رها شده است، وضعیت حمل و نقل عمومی و جاده ای در قدس هم که تعریفی ندارد، ترافیک کلافه کننده محله “قنات” همان وضعیت دو دهه گذشته را دارد  و در خصوص وضعیت دیگر سرانه های مورد نیاز شهر قدس هم به آرشیو رسانه ها مراجعه شود تا میزان توانایی مدیران این خطه را بسنجید.

…و اینکه اگر این حضرات کارنامه قابل دفاعی از خود داشتند، قطعا در سطوح مدیریتی همان شهر قدس از توانمندی های آنها استفاده می شد!

لذا لازم است اعضای محترم شوراهای شهر بویژه باغستان در انتخاب شهردار با دقت نظر بیشتری عمل کنند و فریب القاب و عناوین رنگ و لعاب دار نامزدها را نخورند

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود