جدید ترین اخبار
دکتر زند

لزوم حمایت رسانه های شهریاری از کاندیداتوری دکتر زند در حوزه انتخابیه تهران

افروز نیوز- لزوم حمایت رسانه های مکتوب و مجازی شهرستان شهریار از کاندیداتوری دکتر مریم زند در حوزه انتخابیه تهران برای این شهرستان نیز ثمر بخش خواهد بود.

دکتر مریم زند که در حال حاضر عضو شورای اسلامی شهر باغستان است، با ثبت نام در دهمین دوره انتخابات  مجلس شورای اسلامی از حوزه شهر تهران، رسما کاندیداتوری خود برای حضور در این رقابت ها را اعلام نمود و اتفاقا در همان مرحله اول از طرف هیئت اجرایی و نظارت هم تایید شد.

با ثبت نام دکتر زند در این دوره از انتخابات آنهم از حوزه تهران، نوید این موضوع خواهد بود که در صورت موفقیت این بانوی تحصیلکرده و فرهیخته در رقابت های این دوره از مجلس، قطعا ثمرات مثبت و ارزنده فراوانی برای شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد به همراه خواهد داشت.

شایان ذکر است از آنجا که متاسفانه در این دوره نیز شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد تنها از ۱ کرسی در مجلس شورای اسلامی برخوردار خواهند بود، حضور دکتر زند در مجلس دهم می تواند ما را به این امر دلگرم کند که تک نماینده آتی ما در مجلس شورای اسلامی دوره دهم آنچنان هم تنها نیست و می تواند از حمایت های یک شهریاری دیگر برخوردار باشد. لذا بر ما رسانه ها وظیفه است تا با حمایت و پشتیبانی از سرکار خانم دکتر زند، در حقیقت به حوزه انتخابیه خودمان یاری رسانیم.

امید است رسانه های توانمند این منطقه که اتفااقا تعدادشان هم کم نیست در راستای حمایت از دکتر زند در رسیدن به مجلس شورای اسلامی از حوزه تهران تلاشی وافر داشته باشند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود