جدید ترین اخبار
لیونل مسی

“لیونل مسی” چهارشنبه به شهریار می آید/ سفر یکروزه “لیونل مسی” و ستارگان بارسلونا به شهریار

افروز نیوز- (پرویز امینی) لیونل مسی ستاره آرژانتینی فوتبال جهان سفر یکروزه به شهریار خواهد داشت. لیونل مسی و برخی دیگر از ستارگان باشگاه بارسلونا روز چهارشنبه میهمان مردم شهرستان شهریار خواهند بود تا در این سفر یکروزه با علاقفمندان فوتبال و طرفداران خود در شهریار از نزدیک دیدار و گفتگو کنند.

یک مقام آگاه که نخواست نامش فاش شود در گفتگوی تلفنی با افروز نیوز ضمن ابراز خرسندی از حضور “لیونل مسی” در شهرستان شهریار گفت: تدارک این سفر بنا به درخواست خود “لیونل مسی” از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران بوده و از آنجا که کاملا با هزینه شخصی وی صورت خواهد گرفت، خوشبختانه هیچگونه هزینه ای برای این شهرستان در بر نخواهد داشت.

لیونل مسی

این مقام آگاه افزود: طبق گفتگویی که با مدیر برنامه های این ستاره آرژانتینی داشتیم، مسی دلایل بسیاری برای حضور در شهریار دارد که مهمترین آن حضور در جمع استعدادهای فوتبال شهرستان و کمک به رشد علاقمندان به این رشته خواهد بود.

این مقام آگاه به نقل از “خورخه آنتونیو ولاگا” مدیر برنامه های مسی گفت: از آنجا که “لیونل” پیگیر اخبار مربوط به خاورمیانه و بویژه آب و هوای ایران است، در طول سال های حضور خود در اروپا بسیار علاقمند بوده است تا با توجه به شرایط زمانبندی مسابقات لالیگا، سفری هرچند کوتاه به ایران داشته باشد. بنابراین با تحقیقات اینترنتی و اخبار مربوط به آب و هوای شهرستان شهریار به عنوان فیلتر تهران، تصمیم گرفت تا در ابتدای فصل بهار از این نقطه جغرافیایی ایران دیدن نماید.

این مقام آگاه در ادامه گفت: با توجه به اینکه سفر “لیونل مسی” به شهریار چهارشنبه هفته جاری خواهد بود، امیدوارم شرایطی فراهم آید تا ضمن استقبال باشکوه از ستاره فوتبال جهان، بهره برداری فنی لازم از حضور وی و دیگر ستارگان بارسلونا جهت رشد فوتبال شهرستان صورت پذیرد.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه برخی دیگر از ستارگان بارسلونا منجمله: جرارد پیکه، آندرس اینیستا، لوییز سوارز، آندره گومز، سرجی روبرتو، جردی آلبا، دنیز سوارز، سرجیو بوسگتس و چند پیشکسوت تیم صدرنشین لالیگا، ستاره آرژانتینی را در این سفر همراهی خواهند کرد، بنابراین در تلاش هستیم اقامت یکروزه مسی و همراهان در شهریار را به دو یا سه روز افزایش دهیم تا این سفر صرفا جنبه تبلیغاتی نداشته باشد و در عوض بتوانیم بیشتر از مباحث فنی میهمانان در جهت رشد استعدادهای فوتبالی شهرستان شهریار بهره مند گردیم.

وی در پایان افزود: امیدورام بتوانیم میزبان خوبی برای ستارگان بارسلونا در این سفر باشیم و ضمن پرهیز از نصب بنرهای رنگارنگ و تکراری، بیشتر در اندیشه دستاوردهای این برنامه در راستای رشد و پیشرفت فوتبال منطقه بوده و بتوانیم تعدادی از استعدادهای فوتبال شهرستان را به آنها معرفی کنیم. در غیر اینصورت صرفا دیدن لیونل مسی از نزدیک و گرفتن عکس سلفی در ژست های مختلف از سوی مسئولین با این ستارگان مشکلی از فوتبال ما حل نخواهد کرد. لذا انتظار می رود مردم و بویژه مسئولین از رفتار هیجانی پرهیز نموده و در روزهای پیش رو، شهرستان را غرق در بنر نکنند.

نکته مهم: کلیه مطالب این صفحه در قالب “دروغ سیزده” است و صحت خبری ندارد.

نکته: ارتباط تلگرامی با مدیر افروز نیوز:  afroznews@

۰۹۱۲۳۱۱۶۷۰۰

۰۹۱۹۳۷۰۰۰۵۱

 

یک نظر

  1. متشکر از محتوای مفید سایتتون سال خوبی رو براتون آرزومندم

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود