جدید ترین اخبار
محمودی شاه نشین

محمودی شاه نشین نماینده دهمین دوره شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی شد

افروز نیوز- محمد محمودی شاه نشین نماینده دهمین دوره حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار، نتیجه انتخابات مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد با پیروزی محمد محمودی شاه نشین رقم خورد و وی به مدت ۴ سال نماینده این حوزه در مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

در این گزارش آمده است؛ دکتر سعید ناجی فرماندار شهرستان شهریار نتیجه انتخابات دومین مرحله از دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد را منتشر کرد.

بنا بر این گزارش، جمع آرای مأخوذه صحیح در این حوزه انتخابیه ۱۳۳۸۷۱ رای اعلام شده است که از این آرا، محمد محمودی شاه نشین ۸۱۸۲۶ رای و حسین گروسی ۵۲۰۴۵ رای را به خود اختصاص دادند.

لذا محمد محمودی شاه نشین با کسب ۶۱ درصد آرای ماخوذه مرحله دوم این دوره از انتخابات، به عنوان نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی معرفی شد.

شایان ذکر است در گزارش فرمانداری شهرستان شهریار آمده است که از تاریخ انتشار این آگهی یه مدت دو روز هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه در محل فرمانداری شهرستان شهریار برای قبول شکایات آماده می باشد. همچنین کسانی که از نحوه برگزاری انتخابات شکایت داشته باشند، می توانند ظرف هفت روز از تاریخ اخذ رای شکایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان نیز تسلیم نمایند.

محمودی شاه نشین

۳ نظر

  1. سلام دوست عزیز جناب اقای امینی. اخلاق و ادب بزرگترین سرمایه زندگی است.وشما که روزنامه نگار و خبر نگار خرفه ای هستید بسیار بعید است که هرجی نظرتان باشد ولی جا داشت که این موفقیعت و اعتماد مردم را به ایشان و مردم شریف منطقه تبریک می گفتید.

    • پرویز امینی:
      با سلام و عرض ادب خدمت شما سرور گرامی، قطعا حضرتعالی یک دوست هستید که اینگونه دلسوزانه بنده را نقد می کنید. بنابراین از تذکر بجا و منطقی شما سپاسگزارم.
      اما مرسوم است که اهالی رسانه تبریک خود به افراد را صرفا در قالب یک جمله آنهم کلیشه ای ابراز نمی کنند بلکه ضمن یادداشت تحلیلی در خصوص آن رخداد، قطعا مراتب تبریک خویش را بجا خواهند آورد. لذا در تدارک تهیه مطلبی تحلیلی با همین مضمون هستم که انشاا… امشب روی این پایگاه قرار خواهد گرفت.

  2. زنده باد اصلاحات…مردم بزرگوار و غیور شهریار یک بار دیگر نقش پر رنگ خودشون رو با انتخاب مردی از لیست امید به کشور نشان دادند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود