جدید ترین اخبار
دکتر ناجی

مراسم سالگرد مرحوم ثمری به بهانه حمله به دولت، مصادره شد!

افروز نیوز- با وجود همکاری در برگزاری مراسم سالگرد امام جمعه فقید شهریار و حضور در مراسم متأسفانه سخنران به جای پرداختن به ابعاد شخصیتی و خدمات مؤثر مرحوم ثمری از مسیر انصاف خارج شد و با ارائه اطلاعات بی پایه و خلاف واقع  به القاء اختلاف در سطوح بالای نظام و تخریب دولت و خدمات آن پرداخت.

دکتر سعید ناجی فرماندار شهرستان شهریار با ذکر مطلب فوق گفت: منطق مدیریت بر پایه استفاده از همه ظرفیت هاست و نقش مرحوم ثمری در دوران حیات خود تکیه بر وحدت و حفظ دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی بود.

ایشان افزود: هدف اینگونه مراسم ها که با امکانات مردم و دولت برگزار می شود تقویت انسجام اجتماعی و تجلیل از کسانی است که در جهت دستاوردهای نظام هزینه داده اند، گویا جریانی با قرائت خاص نمی خواهد در چارچوب قانون و منافع ملی حرکت کند. و چون خود را محور و شاغول می پندارند اقدام به رفتارهای فراقانونی می کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار در ادامه اظهار داشت: هدف دولت که با رأی اکثریت مطلق مردم بر سر کار آمده حفظ آرامش و استفاده از همه ی ظرفیت هاست تا از منابع موجود شرایط مطلوبی برای زندگی مردم فراهم کند و لذا برجام را به عنوان راهکار عملی به سرانجام رساند البته برجام یکی از مطالبات مردم بود و توسط دولت انجام شد ولی در نهایت تصمیم نظام بود و برای تحقق آن همه اجزا نظام باید همکاری کنند. قطعا برجام توفیقاتی داشته است ازجمله فروش نفت سه برابر قبل از برجام شده و کشور به بهانه دور زدن تحریمها دست به دامن امثال بابک زنجانی و جابجایی پول با چمدان نیست.

دکتر ناجی با توجه به حواشی مراسم سالگرد مرحوم ثمری گفت: بنده نماینده دولت و حاکمیت در شهرستان هستم و حفظ اقتدار این جایگاه برای اداره امور از اولویت های من محسوب می شود. البته سخنان بی پایه مسموع نیست و امید وارم سخنرانانی که اعزام می شوند شرایط شهرستان را درک کنند و از سخنان تفرقه آمیز و ضد وحدت اصول انقلاب پرهیز کنند.

۲ نظر

  1. سخنان دکتر ناجی بعنوان نماینده عالی دولت در شهریار بسیار حکیمانه بود تفرقه افکنان این تذهبون ؟

  2. متاسفانه یه عده نونشون توی دوقطبی کردن مردمه هرچقدرم رهبر جلوی این دوقطبی سازی هارو بگیره اینا ساز خودشونو میزنن

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود