جدید ترین اخبار
مهدی ژاله رو

“مهدی ژاله رو” به سمت معاون مالی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان شهریار منصوب شد

افروز نیوز- طی حکمی از سوی استانداری تهران، “مهدی ژاله رو” به سمت معاونت مالی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان شهریار منصوب شد.

در جلسه دیروز شورای اداری شهرستان شهریار و طی حکمی از سوی استانداری تهران، “مهدی ژاله رو” عهده دار سمت معاونت مالی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان شهریار شد.

شایان ذکر است، با انتقال “فرنیاپور” از معاونت مالی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان شهریار به معاونت سیاسی انتظامی این مجموعه، نامبرده مدتی با حفظ سمت امور مربوط به حوزه معاونت مالی و برنامه ریزی نیز رسیدگی می کرد. اما طی حکمی از سوی استانداری تهران “مهدی ژاله رو” که از نیروهای مجرب اداری و اجرایی شهرستان و همان مجموعه است، سکان هدایت این معاونت را عهده دار شد و مراسم معارفه وی در جلسه دیروز شورای اداری شهرستان شهریار صورت پذیرفت و رسما فعالیت خود را در این حوزه آغاز نمود.

در مراسم دیروز علاوه بر معرفی ژاله رو به سمت معاونت مالی و برنامه ریزی فرمانداری شهریار، از تلاش های فرنیا پور در این حوزه تقدیر بعمل آمد.

لازم به ذکر است که حوزه فعالیت معاونت مالی و برنامه ریزی فرمانداری یکی از حساس ترین حوزه های این مجموعه است و تقریبا تمام فعالیت های اقتصادی و برنامه ریزی های کلان شهرستانی بویژه کمیته برنامه ریزی و تخصیص اعتبارات دولتی در این معاونت پیگیری می شود. همچنین رصد فعالیت بنگاه های اقتصادی شهرستان و رسیدگی به مباحث تصمیمات کلان جامعه بزرگ اصناف نیز از جمله مهمترین برنامه های این معاونت بشمار می رود.

یک نظر

  1. سلام میشه لینک داخل مطلبو چک کنید.برای من مشکل
    داشت.ممنون

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود