جدید ترین اخبار
مهدی ژاله رو

“مهدی ژاله رو” به سمت معاون مالی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان شهریار منصوب شد

افروز نیوز- طی حکمی از سوی استانداری تهران، “مهدی ژاله رو” به سمت معاونت مالی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان شهریار منصوب شد.

در جلسه دیروز شورای اداری شهرستان شهریار و طی حکمی از سوی استانداری تهران، “مهدی ژاله رو” عهده دار سمت معاونت مالی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان شهریار شد.

شایان ذکر است، با انتقال “فرنیاپور” از معاونت مالی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان شهریار به معاونت سیاسی انتظامی این مجموعه، نامبرده مدتی با حفظ سمت امور مربوط به حوزه معاونت مالی و برنامه ریزی نیز رسیدگی می کرد. اما طی حکمی از سوی استانداری تهران “مهدی ژاله رو” که از نیروهای مجرب اداری و اجرایی شهرستان و همان مجموعه است، سکان هدایت این معاونت را عهده دار شد و مراسم معارفه وی در جلسه دیروز شورای اداری شهرستان شهریار صورت پذیرفت و رسما فعالیت خود را در این حوزه آغاز نمود.

در مراسم دیروز علاوه بر معرفی ژاله رو به سمت معاونت مالی و برنامه ریزی فرمانداری شهریار، از تلاش های فرنیا پور در این حوزه تقدیر بعمل آمد.

لازم به ذکر است که حوزه فعالیت معاونت مالی و برنامه ریزی فرمانداری یکی از حساس ترین حوزه های این مجموعه است و تقریبا تمام فعالیت های اقتصادی و برنامه ریزی های کلان شهرستانی بویژه کمیته برنامه ریزی و تخصیص اعتبارات دولتی در این معاونت پیگیری می شود. همچنین رصد فعالیت بنگاه های اقتصادی شهرستان و رسیدگی به مباحث تصمیمات کلان جامعه بزرگ اصناف نیز از جمله مهمترین برنامه های این معاونت بشمار می رود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود