جدید ترین اخبار
photo_2016-08-09_06-23-44

مهندس محمودی: برخی ادارات شهریار، قدس و ملارد در جذب اعتبارات مشکل دارند

افروز نیوز- نماینده مردم شهریار، قدس وملارد در مجلس گفت:یکی از ملاک های ارزیابی عملکرد ادارات به توانمندی مدیران در جذب اعتبارات معطوف می شود که متأسفانه مشکلات متعددی در این زمینه وجود دارد.

به گزارش مهر، محمد محمودی شاه نشین با اشاره به نقش تعیین کننده بودجه و اعتبارات در پیشبرد اهداف تعیین شده، اظهار داشت:به طور طبیعی در فقدان و یا محدویت بودجه و اعتبارات، حصول نتایج طراحی شده با موانع جدی مواجه خواهد شد.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:شهرستان های حوزه انتخابیه غرب استان تهران نیز از این قاعده مستثنی نیستند و یکی از ملاک های ما برای ارزیابی عملکرد مدیران، به توانمندی و میزان تلاش آن ها در جذب بودجه و اعتبارات معطوف می شود.

وی افزود:باید تمامی مدیران دستگاه ها و ارگان های فعال در شهرستان های شهریار، قدس و ملارد حداکثر تلاش خود را به کار گیرند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به صورت واقعی و کارآمد توانمندی های خود را به تصویر بکشد.

محمودی شاه نشین عنوان کرد:یکی از الزامات تحقق این امر خطیر به عملکرد ادارات به عنوان نمایندگان دولت و حاکمیت در عرصه های گوناگونِ شهرستانی باز می گردد.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی گفت:به نظر می رسد بخش قابل توجهی از ادارات این سه شهرستان با مشکلات بسیاری در حوزه جذب بودجه و اعتبارات مواجه هستند که باید نسبت به رفع موانع پیش رو از سوی مدیران دستگاه های اداری، تدابیر مقتضی اتخاذ شود.

وی افزود:امیدواریم مدیران این خطه همت مضاعفی در جذب اعتبارات شهری وشهرستانی به کار بندند، در غیر اینصورت روند تحقق توسعه پایدار این مناطق با چالش و نارسایی های جدی مواجه خواهد شد.

محمودی شاه نشین در خاتمه یادآور شد:ما نیز به نوبه خود تلاش می کنیم به عنوان نماینده مردم در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد با رایزنی و تعامل سازنده در سطوح کلان و برگزاری جلسات متعدد با مدیران ارشد استانی و کشوری، بستر و زمینه لازم برای تحقق اهداف مورد نظر را فراهم کنیم اما در کنار این تلاش ها، پیگیری مدیران دستگاه های اداری در اخذ اعتبارات نیز به صورت جدی در ملاک ارزیابی قرار دارد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود