جدید ترین اخبار
محمد محمودی

مهندس محمودی: از هیچ شخص و گروهی در انتخابات شوراها حمایت نخواهم کرد/مدیران خاموش پاسخگوی خبرنگاران باشند

افروز نیوز- محمد محمودی شاه نشین، نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی و رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: بنا به مسئولیت خطیر و قانونی که برعهده بنده واگذار شده است، تنها انجام آن وظایف و تشویق و ترغیب شهروندان برای گرمی تنور انتخابات و حضور حداکثری از جمله اولویت های ما در انتخابات خواهد بود. لذا به صراحت اعلام می کنم که در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از هیچ احدی حمایت نخواهم کرد و هر سخن و نقل و قولی که برخی افراد در محافل خود را منتسب به بنده می دانند، شایعه ای بیش نیست.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص اینکه تعدادی از افراد در مجموعه دفاتر خانه ملت این حوزه، بویژه ادعای برخی عوامل دفتر مستقر در شهرستان شهریار مبنی بر حمایت نماینده مجلس از کاندیداتوری این افراد گفت: بنده با توجه به مسئولیتی قانونی که در هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا بر عهده دارم، قطعا هیچ حمایت و پشتیبانی از این افراد نخواهم داشت.

وی تصریح کرد: از ماه ها پیش به افراد شاغل در دفاتر خود اعلام کرده ام که در صورت تصمیم بر کاندیداتوری در انتخابات پیش رو، باید در دفاتر خانه ملت این حوزه حضور نداشته باشند و اگر هم گاها مواردی مشاهده می شود که این افراد  در برخی نشریات و رسانه ها، عکس خود را در کنار عکس بنده قرار می دهند تا به نوعی در منظر افکار عمومی حمایت بنده از خود را نشان دهند، رسما اعلام می کنم که اینجانب از هیچ حزب، گروه و شخص خاصی در انتخابات حمایت نخواهم کرد. ضمنا گاها مشاهده شده که برخی از فعالین در دفتر خانه ملت در شهریار، جهت معرفی خود از همان سامانه ای که در انتخابات مجلس استفاده می کردیم، بهره می برند، در این خصوص نیز تذکرات لازم داده شده است.

مدیران خاموش پاسخگوی خبرنگاران باشند

نماینده مردم شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی به موضوع سکوت و بی اعتنایی برخی مدیران ادارات نسبت به اطلاع رسانی در رابطه با عملکرد مجموعه خود اشاره کرد و گفت: اطلاع رسانی یکی از موضوعات مهم عملکرد هر مجموعه ای است و مدیران خاموش باید خواسته ها و مشکلات را مطرح نمایند و از عملکرد خود برای شفاف سازی افکار عمومی اطلاع رسانی کنند. لذا بنده تاکید بر پاسخگو بودن مدیران در مقابل خبرنگاران داشته و دارم.

شهرهای ملارد و قدس فقط روی کاغذ به شهرستان ارتقاء یافته اند

محمودی در بخش دیگری از این نشست، ارتقاء شهر ملارد و قدس به شهرستان را تنها بر روی کاغذ برشمرد و افزود: شهرهای ملارد و قدس فقط در روی کاغذ به شهرستان ارتقاء یافته اند و متاسفانه با گذشت سال های متوالی، هنوز از زیرساخت های عمده عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و… رنج می برند و شهروندان این شهرستان ها طعم ارتقاء این مناطق را نچشیده اند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود