جدید ترین اخبار
محمد جواد محمدی نوری

نامه سرگشاده محمدی نوری به دکتر روحانی: آقای رئیس جمهور؛ لطفا به جوانان اعتماد کنید والله خسته شدیم!

افروز نیوز- نامه سرگشاده محمد جواد محمدی نوری  محمدی نوری، رئیس کمیته جوانان ستاد انتخابات اصولگرایان معتدل حامی حسن روحانی به رئیس جمهوری بدین شرح است:

آقای رئیس جمهور لطفا به جوانان اعتماد کنید والله خسته شدیم!

برادر گرامی جناب آقای دکتر حسن روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و تحیت الهی

خوشحالم فرصتی یافتم تا پس از مدتی تامل و بررسی اقدامات شما بویژه در راستای انتصاب و انتخاب همکاران دولت در مدیریت عالی اجرایی برای تداوم راه بلندی که در پیش رو دارید به یک جمع بندی در خصوص روند اقدامات شما برسم و ناگزیر نامه ای به محضرتان ارسال کنم.

شاید فرصت نکنید و یا به هر دلیلی نتوانید این دردنامه را بخوانید اما امیدوارم درج آن در رسانه ها و جراید و انتقال مفاد این نامه به محضرتان باعث شود بخشی از نگرانی ها و حرفهای دل ما نیز بگوش تان برسد تا شاید مرهمی باشد بر زخم هایی که گاه و بیگاه مورد هدف طعنه های دوستان و دشمنان قرار گرفته است .

مدت هاست در نطق ها و سخنرانی های زیبای تان که انصافا در سخنوری و تکلم گفتاری بی نظیر بوده و هستید مدام به استفاده از ظرفیت نخبگان، دانشگاهیان، جوانان، زنان و افراد شایسته برای توسعه کشور اشاره کرده اید تا جائیکه حتی در شعارها و وعده های انتخاباتی نیز بطور مصداقی استفاده از جوانان و زنان را جزو تعهدات فکری خود اعلام نموده اید. چه شده که این روزها اعتماد شما به جوانان و زنان رنگ دیگری به خود گرفته و به نظر می رسد تحت فشارهایی، سراسیمه دست به چیدمانی می زنید که برایمان نه تنها قابل قبول نیست، بلکه دچار تردید و ابهام برسر عهد و پیمان شما شده ایم!!!!!

آقای رئیس جمهور؛

هرگز فراموش نخواهم کرد زمانی که با جدیت در برابر زیاده خواهی غرب و شرق و منتقدان بی انصاف داخلی ایستادگی کردید و بر پایبندی خود به تمام وعده ها و تعهدات خود تاکید می ورزیدید. پس اکنون چه شده که اینچنین موجی از نگرانی ها را در دل دوستان خود بوجود آورده اید؟ جناب آقای روحانی عزیز سرانجام به آنچه نباید بدبین شدم!!

بدبینی به انتصابات شما، به استفاده از نیروهای مخالف در دولت، به نرمش در برابر مخالفان و به ناامید کردن دوستان و همراهانی که سال ها در مسیر اندیشه اعتدالی مجاهدت کرده و برای اعتلای آن و موفقیت شما پایداری و ایستادگی کردند.

جناب آقای روحانی عزیز؛

به والله میان احزاب و گروه های سیاسی فقط حزب اعتدال و توسعه همراه تان نبودند، بلکه اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدلی که بیشترین طعنه ها را امروز می شنوند نیز کنارتان بودند.

والله قسم شب ها نخوابیدیم و روزها نیز با همه وجودمان برای سربلندی شما در انتخابات تلاش کردیم. والله قسم به امید تغییر در رویکرد استفاده از جوانان و زنان فرهیخته ایرانی به دفاع از شما پرداختیم و ذره ای نیز پشیمان نیستیم بلکه هدف از بیان این نکات در حقیقت بروز دردی است که این روزها دوستان مان در جبهه اصلاح طلبان و دوستانم در اصولگرایان معتدل را گرفتار و نگران کرده است. در حقیقت این نگرانی بوجود آمده از بی توجهی محض شما و همراهان نزدیک شما در غافل شدن از ظرفیت های موثر اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدل جوان در بدنه دولت بویژه در مسئولیت هایی نظیر استانداری ها ایجاد شده است. در عجبم چطور ممکن است با گذشت چندین ماه از دولت دوازدهم حتی یک نفر از روسا و یا اعضای برجسته ی کمیته های ستاد اصولگرایان معتدل هنوز نتوانستند در یکی از رده های مناسب دولتی قرار بگیرند!!!!!!

یادمان نرود اینان همگی از جمله ظرفیت های توانمند و اثرگذاری بوده اند که در جذب و همراهی طرفداران شما در کشور دلسوزانه و مدبرانه کار کرده و تبلیغ نمودند.

واقعا برایم قابل درک نیست که مگر می شود از میان اینهمه افراد متخصص، نخبه و آگاه و اندیشمند و با سابقه اجرایی موثر در کمیته های ستاد انتخابات اصولگرایان معتدل حامی جنابعالی حتی به اندازه صدها معاون وزارتخانه ها و یا سایر مدیران عالی وزارت افرادی یافت نشوند و مورد استفاده قرار نگیرند!! در حالیکه از نزدیک در جریان سوابق مجرب و مناسب دوستان هستم.

آقای رئیس جمهور؛

همه شما و مسئولان نظام سال هاست دغدغه جوانان را دارید. پس چرا اعتماد نمی کنید؟ چرا به جوانان به طور واقعی بها نمی دهید؟ چرا جوانان، مغفول مانده ترین قشر جامعه در طول این دو دهه ی اخیر شده اند؟ چرا و چرا نسل جوان ما تنها به درد تجمعات، راهپیمایی ها و مشارکت در انتخابات ها می خورند ولی در مناصب دیگر حتی جایی برای جوانان نیست؟!

واقعیت آنست برخی از دوستان و همفکران مرا به این نتیجه رسانده اند که دولت گویا فریب مان داده است. فکر کردن به این موضوع یعنی فاجعه، بله درست خواندید فاجعه!

البته آقای جهانگیری معاون اول محترم دولت اخیرا درد دلی با جوانان داشته که نگرانی ایشان که صد البته جای تقدیر و عدم اقدام عملی ایشان نیز هزار البته جای تاسف دارد.

آقای رئیس جمهور؛ باور کنید من و نسل جوان کشور مدت هاست از این بی تفاوتی مسئولان خسته شده ایم و از اینکه می بینیم صداقت در رفتار مسئولان از بین رفته است، برای فردای مان ناامید گشتیم.

در پایان عرض می کنم؛ بنده روزی خبری را در رسانه ها مبنی بر تقدیر و سپاس از سوی معاون اول محترم دولت از مسئول کمیته جوانان ستاد اصلاح طلبان حامی شما شنیدم که قطعا آن تقدیر در جای خودش قابل دفاع و به جا بوده است اما در پس این واقعه دریغ از یک تماس و دریغ از یک تشکر خشک و خالی از حقیری که به نمایندگی از هزاران نفر با همه توان حزبی و یاران خوبم در مسئولیت ریاست کمیته جوانان ستاد انتخابات اصولگرایان معتدل برایتان ایستادگی کرده و با جان و دل و به شهادت همه مسئولان حاضر در ستاد مرکزی تلاش شبانه روزی صورت گرفت تا شما به مرادتان برسید!!! و ایکاش پس از جشن و سرور، ما را هم می دیدید!!

برایتان از خداوند منان طلب سعادت و حمیت دارم.

محمد جواد محمدی نوری

رئیس کمیته جوانان ستاد انتخابات اصولگرایان معتدل حامی حسن روحانی و دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی

۲ نظر

  1. درود به شرف شما که با این جسارت خواسته ای منطقی و درست را بیان کردید.

  2. حیف مسئولین و آنانکه از جیب دوال ممر در آمد دارند،یا به عبارتی جیره خواران دولتها دیر به فکر ثوصیه و نصیحت همگنان خود می افتند!.
    این نامه نگاریها و توصیه ها چرا قبل از اغشاشات اخیر نوشته و کفته نمیشد تا ملت جان به لب نشده و آب در آسیاب دشمن ریخته نشده بود نوشته نمیشد که دولت و مسئولین بفکر چاره باشند…؟
    یا اگر گفته میشد و مسئولین گوش نمیکردند که دیگر تکلیف مملکت معلوم است چه خواهد شد،همین که می بینیم و از رسانه ها میشنویم.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود