جدید ترین اخبار
انتخابات

هیئت نظارت بر انتخابات، مردم را از بلاتکلیفی نتیجه انتخابات شوراهای شهرستان شهریار خارج کند!

افروز نیوز- (پرویز امینی) بالغ بر دو هفته از برگزاری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی می گذرد و باز طبق معمول این شهرستان شهریار است که اعلام قطعی نتیجه انتخابات، دستخوش امروز و فردا می شود!

پرویز امینی

مشمول زمان شدن موارد اینچنینی صرفا به اعلام نتیجه انتخابات شوراها ختم نمی شود و در اعلام صلاحیت کاندیداهای این دوره هم شاهد اتلاف وقت از سوی این هیئت محترم بودیم. بطوریکه حتی در زمان ۷ روز تبلیغات انتخاباتی نیز صلاحیت برخی از نامزدها تایید می شد و پی در پی به لیست افزوده می شدند. در صورتیکه می شد این عمل زودتر صورت بگیرد و صلاحیت کاندیداها در همان زمان و مدت قانونی مشخص شود.

متاسفانه امروز هم با همین معضل روبرو هستیم و ظاهرا هیئت نظارت بر اننخابات شوراها تصمیم دارد تایید انتخابات شوراهای شهرستان شهریار را تا آنجا که می تواند کش دهد و از اعلام نظر قطعی فعلا خودداری نماید که واقعا دلیل این تعلل را هنوز نفهمیده ایم.

صبح پنجشنبه با یکی از عزیزان هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان شهریار گفتگوی کوتاهی داشتیم که وی به صراحت تاکید بر اعلام نتیجه قطعی این هیئت تا ۱۳ خرداد (دیروز) داشت که متاسفانه باز هم این مهم رخ نداد و گویا هنوز باید شهرستانی منتظر پایان این مارتن نفس گیر باشد.

این در صورتی است که اعلام قطعی نتیجه انتخابات شوراهای شهرستان شهریار می تواند این منطقه را به آرامش برساند و از انتشار شایعات بی پایه و اساس جلوگیری نماید. شایعاتی که مدام نقل محافل شبکه های اجتماعی است و باعث می شود تا هر کسی برای خود تحلیلگر باشد و نظرات عجیب و غریب منتشر نماید. در حالیکه جدیت هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان شهریار می تواند از تشویش اذهان عمومی و ترویج شایعات جلوگیری کند.

لذا شایسته است فارغ از هر نتیجه ای که این هیئت محترم مد نظر دارد، مردم را از این بلاتکلیفی و “چه کنم، چه کنم” خارج کند و به شایعات پایان دهد.

در پایان خاطرنشان می سازد که محمد محمودی شاه نشین به عنوان رئیس نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای کشور، یک روز پس از برگزاری انتخابات متذکر شد که نتیجه قطعی انتخابات در شهرستان شهریار نهایتا تا ۱۵ روز دیگر اعلام خواهد شد.

صرفا جهت اطلاع…!

جناب مهندس محمودی عزیز؛ امروز آن وعده ۱۵ روزه تمام است!!!

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود