جدید ترین اخبار
اطلاعیه

پیامی دوستانه و دلسوزانه…

افروز نیوز- اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد سکان هدایت شهرداری شهر در دستان او بود و مردم شهر شهریار هرگز عملکرد جهادی و ارزنده وی را از یاد نخواهند برد. در گوشه گوشه این شهر کهن آثار فعالیت های عمرانی “علی هوسی” به عنوان شهردار شهریار کماکان خودنمایی می کند.

شهرک اداری شهرستان شهریار به عنوان اولین مجموعه اداری کشور در زمان مدیریت این مدیر توانمند پیگیری و بنا شد و همچنین برخی دیگر از راههای مواصلاتی و…

“هوسی” در دهه هشتاد نیز در جایگاه شهردار و اینبار خدمات ارزنده ای به شهروندان صباشهر ارائه نمود و خلاصه اینکه مردم شهرستان شهریار همواره از وی به نیکی یاد کرده اند و در طول سال های پس از خدمت نیز هرگز ارتباط خویش با شهرستان شهریار را قطع نکرده و در حقیقت خود را یک شهریاری می داند.

وی با توجه به رخداد هفته گذشته در  خطبه های نماز جمعه شهریار که پاسخ فرمانداری شهرستان را به همراه داشت، پیامی دوستانه و دلسوزانه خطاب به مسئولین شهرستان شهریار ارائه نمود که اصل پیام بدین شرح است:

علی هوسی

جناب آقای دکتر سعید ناجی، فرماندارمحترم شهرستان شهریار      

 سلام علیکم

احتراما، در پی فرمایشات امام جمعه محترم شهریار در خطبه دوم نماز جمعه هفته گذشته، روابط عمومی محترم فرمانداری اطلاعیه صادرنمود و در ادامه مجددا پاسخ پی نوشت اطلاعیه طلاب و روحانیون محترم شهریار منتشر گردید.

از آنجا که امام جمعه محترم شهریار حجت الاسلام حاج آقا سالمی پدر معنوی شهرستان و امام جمعه و نماینده محترم ولی فقیه هستند و جنابعالی نیز نماینده محترم عالی دولت و فرماندار شهرستان شهریار هستید، حریم و جایگاه هر دو بزرگوار حرمت دارد و حفظ شان، مقام و منزلت هر دو عزیز بر همه شهروندان شهرستان لازم است، استدعا دارم دستور فرمایید روابط عمومی از پاسخ مجدد خودداری فرمایند و مطالب را به شبکه های اجتماعی نبرند.

و لذا پیشنهاد می شود از محضر بزرگوار امام جمعه محترم شهریار وقت درخواست شود که آنچه فرمایش ایشان مرتبط با مسئولیت شما در سطح شهرستان بوده، شخصا در نماز جمعه این هفته حضور یافته و به عنوان سخنران قبل از خطبه ها سخنرانی فرمایید تا توضیحات لازم در خصوص نحوه برگزاری انتخابات در شهرستان شهریار و آنچه که صلاح می دانید را برای مومنین نمازگزار اعلام فرمایید و بهتر آن است که پیشتر این حضور همراه با تمامی اعضای هیئت اجرایی و دیگر عوامل اجرایی فرمانداری در دفتر ستاد نماز جمعه و در قالب ضیافت افطار صورت پذیرد تا فرصتی باشد برای تشریح روند برگزاری انتخابات اخیر در شهرستان و آن بزرگوار نیز با فرمایش زیبای خود در خطبه های نماز جمعه این هفته، شخصا برای مومنین نمازگزار رفع ابهام نمایند.

فرماندار عزیز و گرامی؛ امثال ما که جوانی مان را برای انقلاب و کشور گذاشتیم و صد البته که وظیفه مان بوده است و منتی برکسی نداریم، منطقی به نظر می رسد تا نسبت به این موارد از خود تعصب نشان نداده و اظهار نظری نداشته باشیم، اما چه کنیم؟ دلمان می سوزد! چرا که امام جمعه محترم شهریار و دیگر نهادهای محترم شهرستان اعم از طلاب و روحانیون محترم و دیگر عزیزان ولایتمدار شهرستان شهریار و هم حضرتعالی را به عنوان دوست و فرماندارمحترم شهرستان شهریار هستید، دوست داریم و برای تمامی شما عزیزان احترام خاصی قائل هستیم. لطفا سعه صدر داشته باشید.

با احترام/ علی هوسی

۴ نظر

 1. درود بر هوسی بزرگ
  و ممنونم از مدیریت این سایت که خاطرات مردم شهریار با دوران طلایی جناب هوسی را برایمان زنده کردند. سلام ما را به ایشان برسانید

 2. با سلام
  بهترین پیشنهاد را این بزرگوار فرموده اند. چرا که کشور ما در شرایط کنونی نیازمند آرامش است.
  از اطلاع رسانیتون سپاسگزارم

 3. سلام و ارادت
  آقا مشتاق دیدار. کجا تشریف دارید قربان؟ امیدوارم هرکجا هستین مثل گذشته موفق باشین.

 4. با سلام دست اقای امینی درد نکند که اطلاع رسانی میکند واقعا کشور نیاز به ارامش دارد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود