جدید ترین اخبار
انتقاد

پیام نوروزی مدیر سایت مشق نیوز: امید است در سال جدید؛ مسئولین نقدها را دوستانه پاسخگو با شند نه خصمانه!

افروز نیوز- به نقل از مشق نیوز، سالهای سال بعنوان خدمتگذار شما در عرصه خبر و خبر رسانی  و بعنوان فرزند کوچک شما، با شما مردم خوب و فهیم بودن افتخار بزرگی است که بنده و همکارانم در سایت مشق نیوز به آن می بالیم.رضا سرخیل

سالهاست با تلاش و کوشش شبانه روزی سعی بر آن داریم تا  صدای شما مردم باشیم؛ فریادتان باشیم بر گوش مسئولین، هرچند در این میان برخی مسئولین ما را، شهروند نما، خبرنگار نما، اختشاش گر، یاوه گو و … خطاب نمودند، ولی خرسندیم از آنکه صداقت و رسالت ما خدشه دار نشده و این گونه برخوردها نتوانست خدشه ای بر کار ما وارد آورد .

در سال گذشته:

تهدیدمان کردند، نزدیکانمان را مورد ضرب و شتم ”با چاقو” قراردادند، آنها را تهدید به اخراج نمودن و…، اینها همه نشان از توانمندی گروه خبری ما بود، چرا که اگر این افراد توان پاسخ به مطالب ما را داشتند که پاسخگو می شدند، سالهاست ما عادت داریم برخی افراد انتقاد را با انتقام پاسخ دهند، ولی گله مندیم از برخی مسئولین شهرستانی که در قبال خبرنگاران کوتاهی نموده و حامی واقعی آنها نبودند.

سال ۹۴

این سال هم همچون ۳۶ سال عمرمان با تمامی شیرینی ها و تلخی هایش، سردیها و گرمی هایش، ملایمتها و ناملایمتی هایش گذشت.

از شکایت شهردار “س“  از حقیر در ابتدای سال  گرفته تا شکایت شهردار “ر“ از همکارم اسماعیل داسدار در پایان سال.

سال ۹۵

“یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول والا حوال، حول حالنا الی احسن الحال”

گردش ایام، آمدن بهار زیبای دیگری را نوید می دهد که رسیدن بهار جاویدان است، بهاری که فصل تازگی و نو شدن و طراوت و نماد تحول و دگرگونی و حیات دوباره خواهد بود.

فصلی نو آغاز می شود که نشان دهنده تغییر و تحول و رستاخیز ایجاد شده در طبیعت است، طبیعتی که نشانه ای از جلوه و جمال و عظمت خداوند است.

 آغازسال نو همیشه نوید بخش افکار نو می باشد، انسانها با آغاز سال جدید تمام غمها، تلخی ها، دشواری ها و هر آنچه که برایشان در سال گذشته خوش آیند نبوده را در گذشته، گذارده و قدم به سال جدید می گذارند، افراد تحصیلکرده و توانمند با افکاری نو قدم درسال نو گذاشته و از ابتدا به فکر ساختن آینده خود و زیر مجموعه شان به نحو احسن می باشند .

اعضای توانمند و خدمتگذار شورای شهر،  شهرداران کارآمد و با تجربه

در سال نو به ساختن شهری در شان شهروندانشان اندیشیده و به دور از هرگونه بازی های سیاسی و برخوردهای عوام فریبانه سعی در آبادانی شهرشان دارند، آنها بر این باورند که این میز و صندلی ها امانتی است برای خدمت نزد آنها و خیانت به این امانت تاوان سختی در برخواهد داشت .

به امیدی سال نو را آغاز می نمائیم که:

صداقت در گفتارمان باشد و حقایق را بدور از حب و بقض و کینه برای شما بنویسیم، هر چند قلم یک خبرنکار به مثل اره دو سر بوده و به هر حال در هر نوشتاری معترض و مدعی را به همراه خواهد داشت؛ ولی انتظار می رود مسئولین نیز نقدها را بر خود وارد دانسته و پاسخگو باشند و اگر نقدی بر آنها وارد نبود دوستانه پاسخگو با شند نه خصمانه .

بیائید باهم عهد ببندیم:

هدفمان شهر باشد نه شخص، برای قدرت نجنگیم بلکه برای آبادانی شهرمان تلاش کنیم، در کنار هم باشیم نه در مقابل هم، به فرامین مقام عظمای ولایت  گوش داده  و به  آنها عمل نمائیم نه شعارش کنیم بر در و دیوار .

به بهانه آغاز سال نو:

از همه همکاران خوبم در سایت مشق نیوز، همکاران  خبرنگار پرتلاشم ” قشر تلاشگر بی ادعا ”  در غرب استان تهران، روابط عمومی ادارات و نهادها، شهرداران، اعضای شورای شهر و همه آنهائی که در کنارمان بودن برای ساختن شهری آباد صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و امید دارم سالی سرشار از موفقیت و پیروزی با تنی سالم در کنار خانواده محترمشان داشته باشند.

 سایه مقام عظمای ولایت مستدام باد

خاک پای همه خدمتگزاران میهن اسلامی

           رضا سرخیل

          مدیر سایت خبری تحلیلی مشق نیوز

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود