جدید ترین اخبار
434-021433

کاندیدای اصلاح طلبان و اصولگرایان شهریار کیست؟

افروز نیوز- (پرویز امینی) درست است که لیست نهایی نامزدهای واجد شرایط حضور در عرصه انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲۷  بهمن به فرمانداری ها اعلام خواهد شد و حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد نیز از این قانون مستثنی تیست، اما بعید به نظر می رسد که آنچنان تغییر قابل ملاحظه ای در لیست فعلی صورت بگیرد.

با نگاهی به رد صلاحیت شدگان این دوره، بویژه آنکه این افراد در لیست اخیر شورای نگهبان هم جایی نداشتند، دور از انتظار است که چهره شاخص دیگری به لیست ۲۴ نفره اعلامی افزوده شود. علی ایحال تحلیل امروز ما که قطعا در راستای تنویر افکار عمومی صورت می گیرد، بر حسب لیست فعلی است و قطعا با تکمیل لیست نهایی و الحاق احتمالی افراد شاخص و مطرح به این لیست که ۲۷ بهمن اعلام خواهد شد، تحلیلی دیگر لازم است.

شایان ذکر است، پس از اعلام لیست ۱۷ نفره تایید شدگان که پیشتر از سوی هیئت نظارت اعلام شد ، متذکر بودیم، بنا به خود اظهاری نامزدهای شاخص، اثری از کاندید اصولگرا و اصلاح طلب در  لیست مذکور نبود و به نوعی همگی موضع مستقل داشتند و سیاسیون هر دو طیف اصلاح طلب و اصولگرای منطقه نیز نگران وضعیت موجود بودند و انتظار می رفت که دست هر دو جناح در عرصه انتخابات این دوره مجلس خالی باشد. چرا که بنا به اظهار قبلی، هیچ یک از چهره های مطرح این لیست ۱۷ نفره از خانواده اصولگرایان و اصلاح طلبان نبودند و لذا این خلاء سیاسی در هر دو جناح حس می شد.

اما در لیست اخیر اعلامی از سوی شورای نگهبان که اخیرا منتشر شد، ممکن است امیدی به اردوگاه هر دو جناح بازگردانده شده باشد. در پی اعتراض رد شدگان، بررسی اعتراضات از سوی شورای نگهبان صورت گرفت و علیرغم اینکه برخی از چهره های شاخص هر دو جناح مجددا نتوانستند در عرصه رقابت حضور داشته باشند، در میان اسامی ۸ نفر الحاقی، به چهره هایی برمی خوریم که ممکن است بتوانند این خلاء را تا حدودی پوشش داده و امید را به اردوگاه اصولگرایان و اصلاح طلبان شهرستانهای شهریار بازگردانند.

سابقه سیاسی ریشه ای دو نفر از ۸ کاندیدی که اخیرا به جمع واجدین شرایط افزوده شده اند، می تواند ایشان را به عنوان کاندیدای مطرح و قابل اعتماد مدعیون هر دو جناح سیاسی منطقه مطرح نماید. اما لازمه آنکه هر دو کاندیدای مدعی اصلاح طلب و اصولگرای موجود در لیست بتوانند جذب حداکثری آرای این حوزه را به خود اختصاص دهند، بستگی به جمع بندی وعیارسنجی بزرگان سیاسی و پذیرش و اقبال عمومی و همچنین میزان محبوبیت فرد کاندیدا در میان افکار عمومی دارد.

شما نظر بدهید!

همانگونه که در خبر قبلی متذکر شدیم، اسامی چون نداف بافکر، محمد رضا نریمانلو، محمد رضا احمدی، شمس الدین خزلی، محمد محمودی، مرتضی نثاری، علی حسین رضایان و کلهر که صلاحیت ایشان احراز نشده بود، اخیرا از سوی شورای نگهبان در جمع ۲۴ کاندید واجد شرایط حضور در رقابت های این دوره مجلس در حوزه شهریار، قدس و ملارد قرار گرفتند و با توجه به خود اظهاری چهره های شاخص ۱۷ نفر قبلی که خود را مبری از انتساب به جناح اصولگرا و اصلاح طلب دانستند، به نظر شما از میان ۸ نفر تازه وارد، کاندیدای اصلاح طلب و اصولگرایان شهریار کیست؟

۵۹ نظر

 1. دکتر رضایان قیه باشی بهترین نماینده اصلاحات در میان نامزدها به چشم میخورد و لایق نماینده اصلاحات هم هستش با توجه به رزومه و زمینه فعالیتشان

 2. در جمع این ۲۴ نفر فقط یک اصلاح طلب وجود دارد غیر از ایشون هر کی بگه من اصلاح طلبم دروغ گفته و اون اصلاح طلب دکتر علی حسین رضایان قیه باشی هست.

  آقای محمدی هم جزو اصلاح طلب هایی هست که هر جا لازم باشه اعلام میکنه من اصلاح طلبم در غیر این صورت ایشون هم مستقله.
  مسخره است که بگیم محمودی اصلاح طلبه.

 3. با سلام ممنون از دغدغه سیاسی دوستان در منطقه شهریار، ملارد و قدس به استحضار می رساند در بین اعضای تایید شده جدید دکتر علی حسین رضایان اصلاح طلب و حامی دولت بوده و بقیه دوستان چهره مسقل هستند امید می رود دوستان و بزرگان اصلاحات و حامیان دلسوز دولت حماسه سال ۱۳۹۲ را یک بار دیگر در هفت اسفند با اجماع بر روی یک گزینه اصلاح طلب و حامی دولت بیافریینند.

 4. دکتر علی حسین رضایان تنها اصلاح طلب وصادقترین ودلسوزترین مرد انتخابات مجلس شورا اسلامی میباشند

 5. دکتر رضاییان تنها اصلاح طلب و صادق ترین مرد این انتخاباته

 6. با شناختی که از جناب آقای دکتر رضائیان داریم، ایشان فردی صادق ، قانونمند و دارای اندیشه های اصلاح طلبانه هستند.

 7. درود بر دکتر رضایان تنها اصلاح طلب صادق و بالیاقت حوزه انتخابیه شهریار

 8. تا این لحظه از میان ککاندیداهای که صلاحیت آنها از طرف شورای محترم هیئت نظارت شورای نگهبان مورد تایید قرار گرفته است به نظر بنده تنها فرد لایق از نظر توانمند علمی و فکری که می تواند با خردمندی و تفکر منطقی و عقلانی اندیشه اصلاحاتی را در جامعه قوت بخشد جناب آقای دکتر رضایان قیه باشی می باشد، زیرا نخبگان علمی و فکری توان تاثیر گذاری را در همه عرصه ها دارند

 9. دکتر علی حسین رضایان تنها کاندید اصلاح طلب بین کاندیداهای شهریار ملارد و قدس و نیز تنها کاندیدای لایق و شایسته برای نمایندگی حوزه انتخابیه است.
  من از قبل ایشان را نمی شناختم ولی دو سه جلسه در سخنرانیهای ایشان حضور داشتم به این نتیجه رسیدم که ایشان فردی نخبه، لایق ،سخنور، با دانش سیاسی عمیق ، بابینش و مشی سیاسی اصلاحی هستند و واقعا لیاقت بیشتری دارند نسبت به کاندیداهای دیکر.لطفا با اکاهی کامل از کاندیداها رای دهید نه از روی تعصب

 10. سلام بنده شناختی که از نامزدهای این حوزه دارم تنها چهره شاخص واصلاح طلب واقعی آقای دکتر رضایان میباشند .دوستان لطفا از این چهره حمایت کنین مطمئن باشید لایق حمایت است

 11. باسلام به مردم حوزه استحفاظی شهریار،قدس وملارد:جناب دکترعلی حسین رصایان دربین کاندیدای ثبت نام شده فردی باسواد،دارای بینش سیاسی، خط و مشی اعتقاد و التزام عملی به اسلام و جمهوری اسلامی،فردی نخبه دانشگاهی میباشد در این دوره با شناختی که از مناطق دارم مردم باعلم و آگاهی رای خود را به دکتر علی حسین رضایان قیه باشی ثبت خواهند فرمود.

 12. دکتر علی حسین رضایان، از سالها قبل دارای تفکر و گرایش اصلاح طلبی بوده و این مطلب در موضع گیری های ایشان و سایت حامیان ایشان به طور علنی مشخص است. هرچند روحیه ایشان فارغ از علایق جناحی، رقم زدن آینده ای بهتر برای نقاط محروم کشور از جمله حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد می باشد.

 13. سلام. تا جایی که اطلاع دارم تنهای نامزدی که به صورت رسمی در حزبی شناسنامه دار فعالیت می کنند رضایان هستند. دیدم که عضو شورای مرکزی حزب همبستگی هستند که جز احزاب اصلاح طلب می باشد. البته دکتر کوزه گر نیز عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت که اصلاح طلب می باشد هستند که البته ایشان متاسفانه رد صلاحیت شده اند. بنابراین گزینه اصلاح طلبان همان دکتر رضایان قیه باشی خواهد بود و باید دید که آیا اصول گرایان به طور رسمی از کسی حمایت خواهند کرد تا شاهد دوقطبی اصول گرا و اصلاح طلب باشیم.

 14. آقای دکتر علی حسین رضایان اصلاح طلب هستند و قابلیت رای آوری خوبی هم دارن.

 15. دکتر علی حسین رضایان تنها کاندید اصلاح طلب و تنها کاندید لایق برای رفتن به مجلس است

 16. باسلام
  یه استحضار میرساند
  دکتر علی حسین رضایان از اصلاح طلبان فعال وموردوثوق بزرگان اصلاحات ازجمله دکتر عارف هستند
  برای تقویت دولت وافزایش تعداد کرسی های اصلاح طلبان
  از دکتر حمایت کنید

 17. مالک علیپور قیه باشی

  با سلام
  با اعتقاد راسخ و با عقلو شعور کامل عرض میکنم جناب آقای دکتر علی حسین رضایان قیه باشی اولا بدلیل شرایط زندگی که درگذشته داشته است وخود واقعی اش را در تمامی موقعیتها نشان داده است . ثانیا وی فردی صادق ،عاشق خدمت صادقانه و در همه حال با رویکرد منطقی و عقلی تصمیمات را اتخاذ می نمایند.ثالثا دارای درجه علمی بالایی هستند که این مورد بر تکامل وی افزوده است و همچنین وی نتنها فردی از همه نظر کامل هستند در همه برهه ها نیز خود را به عنوان فردی اصلاح گر و تغییر دهنده به نحو مثبت و شایسته و در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان دادند و به اعتقاد بنده تنها کاندیدایی هستند که در حوزه شهریار و…لیاقت تکیه دادن به صندلی خانه ملت را دارند.
  با تشکر علیپور

 18. دکتر علی حسین رضایان قیه باشی تنها اصلاح طلب و صادق ترین مرد این انتخاباته

 19. با عرض سلام دکتر علی حسین رضایان شخصی هستن از بطن جامعه و مشکلات را از نزدیک لمس کرده اند و دارای رویکردی اصلاح طلبانه می باشند ایشون نخبه دانشگاه ی و فردی بسیار پر تلاش و متعهد به اسلام و انقلاب اسلامی هستن من به دکتر رضائیان رای خواهم داد بنابه شناختی که از ایشون کسب کردم و پیشنهادم به تمامی دوستان این است که سعی کنند انتخاب اگاهانه داشته باشند باشند دکتر شخصیتی اصلح برا منطقه می باشند

 20. بنده از مردم عزیز شهریار ملارد شهر قدس خواهشی دارم احساس مسولیت کنند وبه صورت تعصبی رای ندهند همواره اگاه باشید که در مقابل این وظیفه شرعی باید جواب پس بدیم از کسی حمایت کنیم که بتونه برای آباد کردن منطقه مون از ته دل تلاش کنه اینگونه فردی که بخواد منطقه ای را اصلاح کنه بایدخودش اصلاح طلب باشه بین ۲۴نفر از آن جایی که اطلا گرفتم فقط دکتر رضایان اصلاح طلبه ما از این شخصیت حمایت میکنیم این فرد لایق مجلس میباشد.

 21. دکتر علی حسین رضایان قیه باشی همواره با تغییر بزرگ شده اند .تمامی دانشگاهیان کشور شاهد و ناظر به این مساله هستند ایشان شخصی ولایی بوده و همیشه به اصلاح امور پرداخته اند واگر بخواهیم در کل کشور شخصی را بعنوان اصلاح طلب واقعی معرفی نماییم به جرات می توان گفت از همه سرتر هستند.

 22. دکتر علی حسین رضائیان هم به لحاظ علمی و سیاسی از رجال سیاس و بر جسته درسطح علمی بوده و تنهانماینده لایق و شایسته اصلاح طلب شهریار و قدس ….میباشد حق است که وارد بهارستانش کنیم

 23. با سلام
  جناب آقای دکتر علی حسین رضایان به نظر بنده تنها کاندیدا از اصلاح طلبان است که خوشبختانه تایید صلاحیت شده .ایشان فردی میانه رو و همیشه از افراط و تفریط به دور بوده و از آنجا که از ایشان شناخت کامل دارم پیرو ولایت بوده و همیشه به امام و رهبری عشق ورزیده اند.ایشان فردی بسیار پر تلاش و نستوه و صادق و کارهایش از روی صدق و اخلاص می باشد واین رمز پیروزی ایشان در تمامی مراحل زندگی است .

 24. با سلام
  آقای دکتر رضایان تنها اصلاح طلبی است که خوشبختانه تایید صلاحیت شده است ایشان همیشه پیرو ولایت فقیه بوده و به امام و رهبری عشق می ورزند .ایشان فردی بسیار پر تلاش و نستوه هستند و همیشه کارهایش را از روی صدق و اخلاص انجام می دهند واین رمز موفقیت ایشان در تمام مراحل زندگی است.

 25. باید ببینیم فرد مورد حمایت دولت کیست.

 26. دکتر علی حسین تنها کاندید اصلاح طلب و تنها کاندید لایق برای رفتن به مجلس است.

 27. با عرض سلام.
  به نظر من دکتر علی حسین ،به حق لایق خدمت به مردم هستن.و از نمایندگان دیگر ،چ از لحاظ علمی و چ از لحاظ اخلاقی ی سر و گردن بالاترن.

 28. با سلام خدمت همه دوستان عزیز، به نظر من تنها کاندید اصلاح طلب در میان این افراد دکتر علی حسین رضائیان است. ایشان صادق ترین فرد در میان تمامی کاندیدا ها هستند.

 29. صفا کاروان چی اوغلو

  بیایید دل به دریا بزنیم و از نخبگان حمایت کنیم بلکه از این تنگایی که مجلس مان قرار گرفته بیرون بیاید ، تنها نخبگان هستند که بهترین مدیران با کم ترین هزینه و کم ترین زمان با بهره وری بالا را برای جامعه مان به بار آورند ،ساکنان شهریار و ملارد وقدس به خاطر انتخاب دکتر رضایان برای مجلس بعد ها میبینند که چه کار بزرگی کرده اند یعنی با دستان خودمان شهر خودمان را می سازیم و این فرد لایق کسی نیس جز دکتر رضایان

 30. مریم _شهرک کاروان

  با سلام
  من تمامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده را در اینترنت جستجو کردم در بین این افراد اقای علی حسین رضایان به عنوان اصلاح طلب و بقیه دوستان خط و مشی مشخصی نداشتند البته اقای حق وردی مربوط به جبهه پایداری و برخی دوستان مانند اقای گروسی و مهندس محمودی کاندیدای مستقل میباشد.

 31. درود بر دکتر رضایان

 32. اینجانب شناختی از آقای رضایان دارم وی را تایید میکنم

 33. سلام بنده با شناختی ک از دکتر رضایان دارم ایشان تنها کاندیدایی اصلاح طلبی هستند که در هر قشری به فکر مردم میباشند و بهترین راه را برای حل مشکلات مردم در همه قشرها تدبیر خواهند کرد. چرا که ایشان از دردها و کمبود مردم خبر دارند. اقای دکتر لایق ترین فرد هستند

 34. دکتر رضاییان نخبه علمی ونخبه فکری وسیاسی بهترین گزینه ی اصلاح طلبان میباشد

 35. کرامت علی حسین پور قیه باشی

  دکترعلی حسین رضایان تنها کاندید اصلاح طلب و تنها کاندید لایق برای رفتن به مجلس است

 36. به نظر شما تمامی این پیامها کار یک نفر نیست؟

 37. در این نشانی آقای دکتر را اصول گرا معرفی کرده اند من که از ایشان شناختی ندارم

 38. اصلا کاری به اصلاح طلب و اصول گرا ندارم . ولی این دوره هم آقای گروسی دوباره رای میارن . مطمئن باشید . سالیان سال آقای گروسی فعلا نماینده هستند . چند روز بعد از انتخابات و بعد از اعلام رسمی نتایج ، این پیام رو داشته باشید

 39. سلام
  لطفا با خبر رسمی اعلام کنید که چه کسی اصلاح طلبه تا کل دوستان و آشنایان و خانواده رو مجاب کنیم به اون شخص رای بدن.

  زنده باد اصلاحات

 40. سلام
  دکتررضاییان فردانقلابی و ولایتمدار ودرد اشنای محرومان وقشربی بضاعت می باشدوازلحاظ علمی سرشاراز ادب و عدالت وگل سرسبدبوده صداقت وشجاعت درگفتارداشته استعداد درخشانی درحل مشکلات سیاسی واقتصادی دارندمابسیجیان رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بدین طریق ایشان رالایق مجلس دانسته واعلام همکاری می نماییم

 41. با سلام و احترام.
  آقای ربیع زاده که اخیرا صلاحیت ایشان تأیید شد. کاندیدای مورد حمایت اصولگرایان هستند. از میان سه نفر یعنی آقای احمدی و خانم کلهر و آقای ربیع زاده، به نظر حقیر، آقای ربیع زاده فرد منتخب اصولگرایان خواهند بود.
  با رأی دادن با اصولگرایان، طبق فرمایش مقام معظم رهبری مدظله العالی مجلسی خودباور و یاور مستضعفان و نه اشرافی و مرعوب غرب داشته باشیم.

 42. چقدر مشکوکه این همه تعریف و تمجید از رضاییان اصلاح طلب همه باید بدونن اسلام و انقلاب و جمهوری اسلامی ایران هرچه تو این ۳۸سال آسیب دیده از همین اصلاح طلبآن خورده

 43. با سلام و احترام
  ضمن آرزوی موفقیت برای همه تلاشگران عرصه انتخابات بویژه مدیران محترم خبرگزاری ها و مردم همیشه در صحنه به نظر بنده باتوجه به اینکه جناب آقای حسین گروسی هشت سال سابقه حضور در مجلس را دارد و در این عرصه تجربه های خوب و قوی بدست آورده و کارهای ماندگاری برای منطقه انجام داده است پیشنهاد می کنم با رای حداکثری به حسین گروسی از ایشان حمایت کنیم تا با قدرت رای بالا بعنوان رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی کشور علاوه بر خدمت رسانی به شهرستان های شهریار قدس ملارد منشا خیر برای تمامی ایران اسلامی باشد. همانطور که همه دوستان میدانند حسین گروسی با رای حداکثری شما در این انتخابات باسابقه ترین عضو کمیسون صنایع مجلس خواهد شد. حسین گروسی انسان سالم شریف مهربان ورزشکار پیگیر ولایتمدار و حامی دولت مسلط به مسایل روز حامی و همراه همیشگی فرهنگیان و دانشجویان و دانشگاهیان بوده و هست قدر نعمت را بدانیم و از نعمتی که داریم به درستی حفاظت و حمایت کنیم.
  به نقل قول بسیاری از دولتمردان حسین گروسی یکی از بهترین و منطقی ترین حمایت ها را از دولت تدبیر و امید را با دفاع از رییس جمهور محترم جناب آقای روحانی در عرصه های مختلف از قبیل حمایت از رای وزیر ورزش جناب آقای دکتر گودرزی و حمایت از تیم دکتر ظریف در موضوع برجام و حمایتهای از جمله این موراد می باشد
  امروز اگر ما درست انتخاب کنیم نماینده ما بی شک بعنوان رییس کمیسیون صنایع و معادن خواهد شد وگرنه یک نماینده بی تجربه به مجلس تحویل خواهیم داد که معلوم نیست چه کار خواهد کرد؟
  بیدار باشیم و دیگران را بیدار کنیم

 44. ما حامی دولت نمی خواهیم مجلس باید ناظر بر دولت باشد هرچیزی این نظارتگری تغییر دهد غلط است.

 45. باید دید چه کسی دلسوز و کارآمد و متدین و داناتر است.
  باید دید چه کسی دنبال سهم خواهی و سواستفاد ه از قدرت نیست.
  باید دید چه کسی درد ضعفا و مستضعفین ر از ندزدیک مشاهده و فهمیده است تا برای آن چاره اندیشی نماید
  باید دید چه کسی بدون هوا و هوس بدنبال کرسی شماره ۱۱۰مجلس است.
  باید دید چه کسی اخلاق و ادب و احترام را سرلوحه ی خود قرار میدهد.
  باید دید چه کسی به فکر رشد و توسعه ی آبادانی کشور و مردم حوزه ی انتخابیه خوداست.
  حاج احمد ربیع زاده فردی است که از میان همین مردم مستضعف بوده است
  او در سالهای اخیر نیازهاو کم کاستی های مردم این سه شهر را ازنزدیک مشاهده نموده است
  او از درد مردم سه شهرستان(شهریار قدس ملارد) با خبر است
  او به دنبال حل مشکلات سه شهرستان است
  او تاکنون اخلاق سیاسی را زیر پا نگذاشته است و با مردم به نرمی سخن گفته وبا صبرو متانت به خواسته ی انان گوش فرا داده.
  او تاکنون وعده ای نادرست وفراقانونی به کسی نداده است.
  او برای خود به مجلس نمی رود
  او برای ما مردم به مجلس می رود
  پس بهترین انتخاب احمدربیع زاده است

 46. سلام
  لیست اسامی اصلاح طلبان و اصولگرایان شهریار رو کسی کامل میدونه که اینجا بنویسه؟

 47. اگر می خواهید مجلس مورد نظر آمریکا باشه به اصلاح طلب ها رای بدید

 48. اصلا معلوم نیست آقای رضاییان که اینهمه پیغامو رو خودتون گذاشتید.چی رو میخوای اصلاح کنی آقای به اصطلاح اصلاح طلب.شما که با رهبری و ولایت زاویه داری نمیتونی مصلح باشی

  • دوستان گرامی تمام این چند سال بعد از فتنه اگر افتخار بعضی کاندیداها نمایش تصویر سران فتنه به عنوان پشتوانه است .خود یک هشدار جدیست به من و شما که وارث امام و خون شهیدان دوست اوست یا ….

 49. درود !
  خدا کند که به گفته هایشان عمل کنند 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 50. گروه رهاورد اندیشه

  سلام دوستان گرامی اصلا کاندیدا ی اصلاح طلب درشهریار نداریم
  اصلاح و شورای اصلاح طلب درشهریار مگر معنی داره چرا که درانتخابات قبل شاهد بودیم پس دنبال افراد متخصص وپاکدست وخوش فکر باشیم ومردم را فریب ندهم باتشکر

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود