جدید ترین اخبار
کتاب معبر

کتاب “معبر” به نمایشگاه فرانکفورت آلمان راه یافت

افروز نیوز- کتاب “معبر” از مجموعه فعالیت های انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار به نمایشگاه فرانکفورت آلمان راه یافت.

این اثر که به همت انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار با مدیریت سرکار خانم اشرف السادات سادات تهیه و منتشر گردید، مجموعه ای از داستان های دفاع مقدس است که به قلم ۱۸ نفر از نویسندگان این انجمن به تصویر در آمده و مراسم رونمایی آن در خرداد سال جاری و همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر در فرهنگسرای استاد شهریار برگزار گردید.

کتاب “معبر” حاصل زحمات ریاست انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار (سرکار خانم سادات) است که انتشارات نظری این اثر ماندگار را زیر چاپ برده و باخبر شدیم خوشبختانه “معبر” به نمایشگاه کتاب فرانکفورت آلمان راه یافته است.

شایان ذکر است؛ در مراسم رونمایی از کتاب “معبر” که با حضور مسئولین استانی و منطقه ای برگزار شد، برخی مسئولین دستگاه های فرهنگی شهرستان شهریار پیشنهاد جهت حمایت از ناشر (انتشارات نظری) که انصافا تلاش وافری در نشر این اثر ماندگاار داشتند و همچنین تشویق نویسندگان شهریاری، به خرید قابل توجهی از نسخه های این کتاب را اعلام نموده و رسما متعهد به خرید آن شدند. اما متاسفانه امروز پس از سپری شدن ۳ ماه از آن روز، هنوز برخی از مدیران به تعهد خود عمل ننموده که همین خلف وعده مسئولین، دلسردی و گلایه مدیریت انتشارات نظری و انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار را به همراه داشته است. لذا انتظار می رود مسئولین مذکور نسبت تعهد و عهدی که در روز مراسم رونمایی کتاب “معبر” رسما اعلام کردند، وفای به عهد نمایند.

ذکر این نکته نیز ضرورت دارد؛ تا کنون مهندس خورشیدی فر مدیر منطقه ۳ شهرداری شهریار (کهنز) و کردی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهریار وفای به عهد نموده و در راستای حمایت از زحمات ناشر و ایجااد انگیزه نویسندگان منطقه، نسبت به تهیه کتاب “معبر” اقدام کردند که بدینوسیله از حسن خلق این عزیزان تشکر می گردد.

۱۴ نظر

 1. ان شالله مسئولین یه بار دیگه قصه عهد به وفا زو به یاد بیارن و برای هنر و هنرآفرینان ارزش قائل باشن.

 2. ممنون از سایت خوبتون. من هم توی سایتمون
  آموزش های زیادی گداشتم به سایت
  من هم سر بزنید

 3. ممنون از مطالب خوبتون. به سایت کوچک ما هم سر
  بزنید

 4. ممنون از سایت خوبتون. من هم توی سایتمون آموزش های زیادی گداشتم به سایت من هم سر بزنید

 5. ضمنا از سایت وزین و مدیر آن به خاطر تشویق افراد فرهنگی شهریار متشکریم . سایت شما کامالترین خبرگزاری کشور است

 6. سلام و تشکر فراوان
  در زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایتا هستید
  خسته نباشید.

 7. سلام.مطالب سایت عالیه.ممنون از شما.به امید توفیق روزافزون.

 8. سلام و سپاس فراوان از اشتراک گذاریتون .مطالب سایت عالیه

 9. با سلام ممنوناز اطلاعات مفیدتون

 10. مطالب سایت عالیهههه سعی میکنم بیشتر به سایتتون سربزنم

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود