جدید ترین اخبار
خانچرلی

کشف ۳۰ میلیارد ریالی پوشاک قاچاق در شهریار

افروز نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از شناسایی انبار بزرگ پوشاک قاچاق به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در شهرستان شهریار خبر داد.

سردار محسن خانچرلی از شناسایی انبار بزرگ پوشاک قاچاق به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در شهرستان شهریار خبر داد.

وی گفت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی غرب استان تهران هفته گذشته اخبار و اطلاعاتی در خصوص فعالیت افرادی در زمینه دپو و عرضه البسه و پوشاک قاچاق در انباری در شهریار به دست آورده و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: پس از تعقیب و مراقبت و تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس سرانجام شب گذشته محل دپوی پوشاک قاچاق در شهریار مورد شناسایی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی استان با هماهنگی مقام قضایی محل دپوی البسه قاچاق را مورد بازرسی قرار داده و تعداد ۱۰۱ گونی پوشاک شامل پالتو و مانتوی زنانه قاچاق به وزن پنج تن را کشف کردند.

خانچرلی با اشاره به اینکه ارزش اموال مکشوفه ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: در این عملیات، پلیس فردی به نام«م ـ پ» ۳۰ ساله را دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان متذکر شد: متهم دستگیرشده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود