جدید ترین اخبار
مهندس محمودی

یادداشتی برای مهندس محمودی، نماینده منتخب حوزه انتخابیه “مشق”

افروز نیوز- یادداشتی برای مهندس محمودی، نماینده منتخب حوزه انتخابیه مشق به قلم رضا سرخیل:رضا سرخیل

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی صحنه اثبات پیوندعمیق میان مردم با آرمانهای امام خمینی (ره) و شهدای بزرگواری بود که با خون پاکشان، امنیت و اقتدار ایران را بیمه کرده‌اند.

و امروز دفاع از حقوق مردم حوزه انتخابیه تان، تلاش برای کارآمد سازی هر چه بیشتر مجلس و تقویت نظارت بر نحوه اجرای قوانین در کشور از جمله اولویت های مجلس آینده است.

برادر بزرگوار جناب آقای مهندس محمد محمودی

بدینوسیله انتخاب جنابعالی به عنوان نماینده مردم حوزه مشق (شهرستانهای ملارد، شهریار، قدس)  را صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای جنابعالی موفقیت و توفیق خدمت به ملت شریف ایران و این حوزه انتخابیه را مسئلت مینمایم .

حماسه سیاسی عظیم ملت ایران نشان داد که بر خلاف تمام القائات و توطئه های دشمنان، نظام جمهوری اسلامی ایران همچنان مستحکم ترین نظام مردمی دنیا است و از عظیم ترین پشتوانه مردمی برخوردار است.

همه ما باید قدردان این ملت عظیم و فهیم باشیم که با گذشت سی و پنج سال از عمر انقلاب اسلامی همچنان در صف مقدم تبعیت از ولایت و دفاع از آرمانها و ارزشهای انقلاب قرار دارند.

 انتظار همه مردم غرب استان تهران این است که منتخب ایشان در جهت قدردانی از این حماسه بزرگ، تمام تلاش و همت خود را برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری ”اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” بکار گیرد.

حسبنالله و نعم الوکیل، نعم المولی و نعم النصیر

ملت شریف و ولایتمدار حوزه انتخابیه مشق

درود بیکران خداوند بر شما

حماسه باشکوهی که شما باهمت و غیرتتان خلق کردید بار دیگر جان تازه ای به مردم سالاری دینی داد، اینجانب بعنوان خدمتگزارتان در حوزه خبری، این حماسه بزرگ را به محضر رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی و شما مردم عزیزم  تبریک عرض می نمایم .

هرچند به جهت شناختی که از جناب گروسی داشته و به پاس سالها خدمت صادقانه و خستگی ناپذیر ایشان در این انتخابات در کنارش بودم، ولی به تشخیص، تصمیم و انتخاب شما مردم شریفم احترام گذاشته و هر آنچه در توانم باشد در طبق اخلاص تقدیم تیم جناب محمودی می نمایم تا انشاالله در کنار یکدیگر شاهد شکوفائی روزافزون شهرستان های حوزه انتخابیه مشق باشیم .

 بنده ضمن تقدیر و تشکر از حماسه سیاسی مردم ایران از خداوند متعال برای منتخب شما آرزوی موفقیت کرده و امروز باز هم خود را در صف اول خیزش همدلانه و اخلاق محور برای دفاع از حقوق مردم و پیشرفت ایران بزرگ اسلامی و ملت سرافرازمان می دانم .

جناب گروسی عزیز، برای سربازی این مرز و بوم، جهاد هیچ وقت به پایان نمی رسد، با شناختی که از خصوصیات و توانمندی های حضرتعالی دارم مطمئنم در سنگر دیگری از این نظام مقدس مشغول خدمت به مردم خواهید شد. ضمن عرض خسته نباشد و خدا قوت به حضرتعالی و همه هوادارانتان، از درگاه حضرت حق سربلندی ملت ایران، مقام معظم رهبری و حضرتعالی را در خدمت به آحاد مردم جامعه خواهانم. خدا قوت علی یارتان.

اما چند جمله از سر اخلاص با نماینده آینده مردم شهرستانم در مجلس شورای اسلامی جناب مهندس محمودی:

از آنجایی که طی چندین سال گذشته بعنوان خبرنگار در اکثریت شهرها و روستاها فعالیت خبری داشته و مهمان سفره های پر مهر مردم خونگرم این محله ها بوده ام، شادیها، درد ها و غم های آنها را از نزدیک لمس نموده ام. حال برخود وظیفه و تکلیف می دانم بعنوان فرزند کوچکشان چند نکته را به حضورتان عرض نمایم:

مردم شریف، ولایتمدار و همیشه در صحنه  حوزه انتخابیه حضرتعالی در پاره ای از مشکلات که ناشی از سوء مدیریت در رسیدگی به مسایل میشتی و روزانه آنهاست، بعضا روزهای سختی را در زندگی خود تجربه می کنند. «تبعیض، بیکاری و بی عدالتی» باید از چهره حوزه انتخابیه مشق زدوده شده و یک زندگی در شأن و شخصیت مردم این شهرستانها برای ایشان فراهم آید.

سرمایه های انسانی و نخبگان بی بدیل درغرب استان تهران از جهاتی پشت درب بی تدبیری مانده بودند که با تلاش جناب گروسی و تشکیل جلسات هم اندیشی با حضور نخبگان گامی در جهت رفع این مشکلات برداشته شد. باید زمینه حضور این سرمایه ها را در مشارکت برای آبادانی شهرستانهای حوزه انتخابیه تان، بیش از گذشته فراهم نمائید تا روز به روز شاهد پیشرفت شهرستانمان باشیم.

امروز دختران و پسران ما که با سطح تحصیلات بالا می توانند توان وتجربیات خود را در پیشرفت شهرستان شان به کار گیرند، متاسفانه به خاطر برخی ناملایمتی ها و بی عدالتی ها از سوی مسئولان ناکارآمد خانه نشین بوده و بیکار هستند که باید راهگشای آنها باشید و مسلما این راهگشایی نیاز به برنامه دارد.

امنیت بالا و در تبع آن آرامش خانواده ها، از مهمترین و اصلی ترین خواسته های مردم حوزه انتخابیه مشق است که متاسفانه بعلت عدم وجود تجهیزات خودروئی و نیروی انسانی در کلانتری ها این مهم کماکان از ضعفهائی برخوردار می باشد که رفع اینگونه مشکلات نیاز به برنامه، تدبیر و تلاش مجاهدانه دارد.

فراهم کردن محیط کسب و کار و حمایت جدی از کارآفرینی کلید عبور از مشکلات اقتصادی این سه شهرستان است، بستر آن خوب یا بد توسط جناب گروسی فراهم شده و تکمیل آن مدد و همت شما را می طلبد.

مهندس محمودی عزیز؛ مشکلات بسیار و زمان اندک است. تا چشم بر هم بزنید خود را در عرصه رقابت دور یازدهم خواهید دید، آنگونه عمل نمائید که حامیان تان آنرا رمز پیروزی یک نماینده محبوب و مردمی می دانند. درک درست شرایط امروز ایران خصوصاً از سوی دولت مردان، تصمیم سازان و تصمیم گیران امری اجتناب ناپذیر و عدم شناخت دقیق وضعیت کنونی، موجب تحمیل هزینه های جبران ناپذیر و هدر دادن فرصت های بزرگ فرا روی ملت عزیز ایران است.

 به نظر حقیر کشور امروز نیاز به مجلسی توانمند برای تحقق جهاد اقتصادی و رفع تنگاهای مردم دارد،  این مردم خواهان مجلسی شایسته شأن خود با تدبیر، اقتدار، شجاعت، صداقت و توان نظارتی بالا در اداره امور کشور هستند، مجلسی  که بتواند با بهره گیری از تمام توان کشور، آرامش را به خانه ها بازگرداند.

جناب مهندس محمودی یک کلام ختم کلام: این گوی و این میدان

با آرزوی توفیق و سربلندی برای همه خدمتگذاران ایران اسلامی و حضرتعالی بعنوان نماینده مردمی حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی

رضا سرخیل – خبرنگار و مدیر سایت مشق نیوز – یازدهم اردیبهشت سال ۹۵

۲ نظر

  1. سلام جناب سرخیل.جانا سخن از زبان ما می گویید. و دست مریزاد.تمام و کمال اصل مطالب را فرمودید. مردم شریف منطقه فهیم اند و به درستی کارهای مدیران و نمایندگان را رصد می کنند و امیدواریم که جناب مهندس محمودی که تجربه ارزنده ای در مدیریت چندشهر کسب نمودند اندوخته ای باشد برای خدمت به کشور و منطقه و مردم شریف قدس و ملارد و شهریار و آثار آن برای همه نمایان گردد. ازجنابعالی که چشمان تیر بین دارید و عالی رصد می نمایید تشکر دارم با احترام هوسی

  2. سلام و درود بر شما همشهری عزیزم، تشکر و قدردانی می کنم از شما به جهت پیگیر مسائل مطرح شده و ثبت نظرتان، چرا که هر نظری که خوانندگان به مطالب نوشته شده می دهند ” چه مثبت و چه منفی ” سبب میگردد تا نگارنده با جدیت بیشتری پیگیر موضوعات روز باشد.
    ارادتمند و کوچک شما رضا سرخیل

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود