جدید ترین اخبار
توجه

یادداشتی دلسوزانه، صرفا برای ایفای وظیفه

افروز نیوز- (رضا سرخیل) شورای شهر باغستانف شورایی که پس از قسم خوردن به کلام الله مجید از نشستن بر روی صندلی شورای اسلامی و رسمیت یافتن جلسه برای تعیین تکلیف شهرداری باغستان واهمه دارند.

رضا سرخیل

چرا ؟؟؟؟

چه کسانی در شهر باغستان حامی اختلاف و خواهان سامان نگرفتن امورات در شهر هستند؟؟؟؟؟

۱- افراد در جایگاه معنوی

این افراد چون در مدیریت شهری دوره گذشته مانعی برای انجام تخلف نداشتند و به راحتی به منویات نفسانی و کسب و اخذ مادیات نامشروع خود می رسیدند، هرگز دوست ندارند سکان مدیریت شهری به دست کسی بی افتد که آنها را درک نکرده و از این قشر حرف شنوی نداشته باشد.

۲- افراد دلال، به ظاهر ریش سفید و حامی ملت (گرگ در پوستین گوسفند)

 چرا که این افراد دارای سرمایه و زمین های بسیار هستند و با تکیه شهرداری سفارشی و مورد حمایتشان می توانند به راحتی به تخلفات و ساخت و سازها ی غیر مجاز خود همچون گذشته ادامه دهند.

 از آنجائیکه برخی از این افراد در اواخر مدیریت شهری ی دوره قبل ساخت و ساز غیرمجاز داشته اند می دانند در صورت سامان یافتن اوضاع شهر و شهرداری حتما این ساخت و سازها تعیین تکلیف خواهند شد.

بدین ترتیب هم جلوی ساخت و سازشان گرفته میشود و هم ساخت و سازهای قبلیشان در خطر می افتد به همین دلیل به هیچ عنوان راضی نیستند مدیریت شهری سامان گرفته و شهر آرامش خود را بست آورد.

۳- برخی مدیران قبلی شهر و شهرداری که  در تخلفات دست داشته اند

این افراد که سالها از راه ساخت و ساز غیر مجاز و تخلف در شهرداری پولهای هنگفتی را بدست آورده اند، نیک می دانند در صورت آرامش گرفتن اوضاع شهر و انتخاب شهرداری قاطع و صادق، دستشان رو خواهد شد.

۴- برخی از اعضای شورای گذشته

این شوراها با توجه به اینکه در دوره مدیریت خود در شهر باغستان موفق نبوده و گاها در تخلفات دست داشته اند، حاضر نیستند موفقیت، همدلی و اتحاد شورای جدید و در نهایت سامان گرفتن شهر را ببینند.

اینان ایجاد اختلاف و بر هم زدن اوضاع شهر را تنها راه لاپوشانی کم کاری و خیانت خود به مردم می   دانند .

این افراد که در گذشته با معرفی اقوام خود از روستای شان بعنوان شهردار آینده شهر برایشان معنا نداشت، امروز هم سعی در تحمیل این نالایقان به شورای فعلی دارند.

۵- افراد متخلف (حامیان و اطرافیان برخی اعضای منتخب این دوره)

 این افراد چون در بی سامانی وضع موجود به نفع احسن و در نهایت ارامش به ساخت و ساز خود و کسب ثروت ادامه میدهند، هرگز بازگشت آرامش به شهر را دوست نخواهد داشت.

امروز که به دستور ریاست شورای شهر تا زمان انتخاب شهردار و برگشت آرامش  به شهر هرگونه توافق و… همچون گذشته، ممنوع می باشد، با گذری در شهر درخواهید یافت فقط این افراد در حال ساخت و ساز غیر مجاز هستند .

۶- کارمندان و عوامل متخلف شهرداری

 این افراد همچنان در حال افزودن بر  پول و ثروت خود بوده و به نحو احسن از فضای بوجود آمده، بهره برداری می کنند .

سخنی با مسئولین شهرستان:

نماینده محترم شهرستا ، دادستان محترم، فرماندار محترم و روسای محترم ادارات نظارتی و حراستی؛

لطفا به داد ملت شریف و رنج کشیده باغستان برسید.

با رصد نمودن عملکرد این افراد، مانع از بروز فاجعه ای دیگر در شهرمان شوید.

 اجازه ندهید بار دیگر به علت زیاده خواهی این افراد، شهر باغستان رسانه ای شده و آبروی شهر و شهروندان و در راس آن نظام مقدس جمهوری اسلامی بر باد برود.

بر شما وظیفه است همچون گذشته به وظیفه خود در قبال شهروندان این شهر عمل نمایید.

سخن آخر با شوراهای دوره پنجم شهر:

 مگر شما به کلام الله مجید قسم یاد نکرده اید تا خادم و امانت دار ملت باشید؟؟!!

پس چرا برخی از شما آینده شهر و شهروندان را به سخره گرفته و کارتان شده حضور در شورای شهر صرفا جهت خوردن ناهار و ترک جلسات رسمی بنا به مصلحت شخصی و دوستانتان؟ شما حق ندارید منفعت شخص را به شهر ترجیح دهید.

چرا با عملکرد اشتباه خود اجازه چنین کارهایی را به این افراد می دهید؟؟!!

بیایید به دور از ریاست و منفعت طلبی با ایجاد اتحاد و هم دلی که وعده اش را در زمان انتخابات به شهروندان داده اید، در صحن شورای شهر دین خود را با استعانت از خداوند متعال به شهروندان همیشه در صحنه شهرمان که ساعت ها سر پا در صف ها  ایستاده و شما را انتخاب کرده اند، ادا کنید.

یادآوری می کنم:

….دیروز با پیگیری های سربازان گمنام امام زمان (عج) بود که برخی از همکاران شما در دوره قبل بازداشت شده و حکم اخراجشان صادر شد و دیگر اعضا رد صلاحیت شدند و امروز هم …

این مردم همان کسانی هستند که با نه گفتن به برخی از منتخبین گذشته اجازه حضور در اردوگاه شورای شهر را به شما دادند.

امیدبه آینده با دقت بیشتر ….

سایه مقام عظمای ولایت مستدام باد

  رضا سرخیل – روزنامه نگار

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود