شهید سید محمد اینانلو

یازدهم اسفند، سالروز شهادت سردار رشید اسلام شهید سید محمد اینانلو گرامی باد

افروز نیوز- همانها که کلمه مردانگی را مدیون خود ساختند، عباس وار جنگیدند و از حسین عصر خود درس اطاعت و ولایت مداری را برایمان به یادگار گذاشتند.

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند

فرزند و عیال و خانمان را چه کند

دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی

دیوانه تو هر دو جهان را چه کند

شهید سید محمد اینانلو

یازدهم اسفندماه سالروز شهادت فرمانده دلاور سردار رشید اسلام شهید والامقام سید محمد اینانلو است و ما به پاس رشادتهای آزادمردان دلاور اسلام در دوران دفاع مقدس، یاد و خاطره عزیزشان را گرامی میداریم و همچنین درود و سلام میفرستیم به ارواح طیبه شهدا بویژه شهیدان بزرگوار سید علی، سید محمد و سید محمود اینانلو که با نثار جان خود از آرمان های این نظان الهی صیانت کردند. روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

شهید سید محمد اینانلو را می توان یکی از جوانترین فرماندهان دفاع مقدس دانست که در سن ۱۸ سالگی فرمانده گردان تیپ ۲۷ محمد رسول الله بود و در عملیات های فتح المبین، رمضان، مسلم ابن عقیل ، زین العابدین و والفجر شرکت داشت و سال ۱۳۶۲ به عنوان معاون تیپ حبیب ابن مظاهر طرح لبیک انتخاب و در عملیات خیبر در سن ۱۹ سالگی به شهادت رسید.

سردار شهید سید محمد اینانلو در سال ۱۳۴۳ در روستای یوسف آباد قوام پشم به دنیا گشود و پس از دلاوریهای خستگی ناپذیر سرانجام در سال ۱۳۶۲ و در عملیات خیبر به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرازی از وصیت نامه شهید:

“شهادت دریچه آزادی من از دنیا، شهادت منتهای حرکت یک مسلمان، شهادت آرزوی قلوب عارفان و شهادت آرزوی مشتاقان و عاشقان میباشد.

برادران عزیز مواظب باشید، هر عملی که انجام میدهید برای رضای خداوند باشد.”

یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود