جدید ترین اخبار
جنت العباس علمدار شهریار

۸ سال فعالیتهای رسمی هیئت جنت العباس (ع) علمدار شهریار

افروز نیوز- از همان دوران کوکی در دسته های عزاداری سرور و سالاار شهیدان حضرت امام حسین (ع) محله کرشته شهریار شرکت داشتند و عزادار اهل بیت (ع) بودند. هم بازیهای دیروز، ضمن حضور در جلسات مربوط به عزاداری اهل بیت (علیهم اسلام) به فکر راه اندازی هیئتی تحت همین عنوان نمودند و پس از چند سال فعالیت، تصمیم به ثبت آن نمودند تا به فعالیت های خود رسمیت ببخشند.جنت العباس علمدار شهریار

سرانجام “هیئت جنت العباس (ع) علمدار شهریار” در سال ۱۳۸۶ مجوز فعالیت خود را با کد شناسایی ۲۰۷۱۰۱۳۷۷ از مراجع ذیصلاح (اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار) دریافت و رسما فعالیت های خود را در قالب برگزاری مراسم های مختلف مذهبی در بین علاقمندان اهل بیت (ع) و بویژه جوانان آغاز نمود.

فعالین “هیئت جنت العباس (ع) علمدار شهریار” در طول سالهای فعالیت خود، مراسم های باشکوه مذهبی را با دعوت از واعظین و ذاکرین اهل بیت (ع) مطرح کشور و حضور اقشار مختلف از اقصا نقاط شهرستان شهریار برگزار می کنند. این جوانان عاشق اهل بیت (ع) در طول سالهای فعالیت مذهبی خود بویژه در سالهای اخیر، مراسم گوناگونی را تحت عناوین خاندان پیامبر (ص) برگزار کرده اند که مملو از جمعیت مشتاق به اهل بیت (ع) بوده است و امید آن می رود تا با ادامه این روند رو به رشد، شاهد استمرار کمی و کیفی فعالیت های هیئت جنت العباس (ع) علمدار شهریار باشیم.

روابط عمومی “هیئت جنت العباس (ع) علمدار شهریار” ضمن دعوت از مردم ولایتمدار شهرستان شهریار در مراسمات این هیئت، طی اطلاعیه ای اعلام نمود که با توجه به مجوز رسمی از سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار، تمام فعالیت های مربوط به برگزاری مراسم و جلسات این هیئت با درج لگو و شماره ثبت”هیئت جنت العباس (ع) علمدار شهریار” به اطلاع عموم خواهد رسید و لذا هر نوع فعالیت دیگری تحت عنوان “علمدار شهریار” وجاهت قانونی و رسمی ندارد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشود